آموزش آیکیدو - آی کی دو

آموزش آیکیدو مجموعه کاملی است از بهترین آموزش های داده شده توسط برترین اساتید دنیا و شامل 23 بخش می باشد...

جزییات بیشتر

65001

75,500 تومان

 • ارسال به دوست
 • پرینت محصول
 • خرید پیامکی
 • خرید از طریق پیامک
 • ارسال به دوستان

   آموزش آیکیدو - آی کی دو

  آموزش آیکیدو - آی کی دو

  آموزش آیکیدو مجموعه کاملی است از بهترین آموزش های داده شده توسط برترین اساتید دنیا و شامل 23 بخش می باشد که فنون را از ابتدایی تا حرفه ای به شما آموزش می دهد

  دریافت‌ کننده‌ :

  * فیلدهای مورد نیاز

  انصراف یا 

  امتیاز محصول
  4  رای

  آموزش آیـــکیدو از مبـتـــــدی تا حرفـــه ای 

  آموزش آیکیدو - فیلم آموزشی

   

   

  آموزش آیکیدو را با دانستن مطالب زیر آغاز کنید :

  آیکیدو هنر مبارزاتی ژاپنی بوده و گاها یک ورزش محسوب میشود.

  این هنر رزمی توسط مورهی یوشیبا به عنوان ترکیبی از آموخته های شخصی، فلسفه و اعتقادات مذهبیش بوجود آمد. هدف یوشیبا ساختن هنری بود که تمرین کنندگان بتوانند با کمک آن از خود دفاع کنند و همزمان از آسیب دیدگی فرد مهاجم جلوگیری کنند.

  آیکیدو از تلفیق حرکات فرد مهاجم و هدایت نیروی آن به جای خنثی کردن آن تشکیل شده است. این حرکات نیروی فیزیکی بسیار کمی می طلبد.

  آیکیدو را به عنوان روش هایی برای دفاع شخصی، اصلاح کردن خود و آسیب نرساندن به دیگران می شناسند. آیکیدو از ترکیب سه کلمه تشکیل شده است :آی به معنای هماهنگی  کی: به معنای نیروی درونی و انرژی طبیعی  دو: به معنای راه و روش.

   این مجموعه حاوی "مستند + زندگی نامه + دوره های آموزشی تخصصی" می باشد و به جرات یکی از کاملترین مجموعه های آموزشی آیکیدو در ایران و جهان بوده و از برترین های این رشته گردآوری شده است.

  فردی به شما حمله می کند وشما با فنی بسیار ساده او را زمین گیر می کنید چه چیزی از این بهتر که شما می توانید از خود دفاع کنید. حتی بازیگران بزرگی همچون استیون سیگال بازیگر بزرگ و معروف هالیوودی یکی از استادان و رزمی کاران این سبک است که با استفاده از فنون آیکیدو وبا کمترین نیرو، حریف را سرنگون می سازد و تماشاچی را مبهوت این سبک زیبا می کند.

  پایه گذار سبک آی کی دو موریهه یوشیبا می باشد. آیکیدو یکی از بهترین و سرآمد ترین سبک به عنوان یک روش دفاع شخصی می باشد، از این نظر که به وسیله آیکیدو شما می توانید با کمترین نیرو و با استفاده از نیروی حریف او را سرنگون سازید. آیکیدو محور فنونش بیشتر بر مفاصل استوار است به خصوص مفاصل مچ و انگشتان است که بسیار حساس می باشند اگر شما انگشت هایتان را بر عکس چرخششان بتابانید بسیار درد آور است آیکیدو فنونش بسیار دقیق ولی خیلی آسان است ولی تنها استادان بزرگ می توانند به شما این فنون را یاد بدهند در این مجموعه تمام فنون از پایه ای ترین تا پیشرفته ترین فنون توسط استادان بزرگ گرد آوری شده است. شما می توانید به وسیله این مجموعه این فنون را یاد بگیرید که حتی خیلی از استادان نیز آنها را  نمیدانند.

  آموزش آیکیدو


   

  شما با صرف کمترین هزینه و مبلغی که شاید هزینه یک ترم چند هفته ای شما نیز نشود، مجموعه ای را به دست می آورید که در آن صدها فن پایه تا پیشرفته آیکیدو به صورت کامل آموزش داده میشود. با صرف کمترین هزینه از آموزش آیکیدو اساتیدی بهره می برید که در سطوح جهانی فعالیت رزمی خود را ادامه میدهند. در مجموعه آموزش آیکیدو شما برترین فنون را از برترین اساتید یاد خواهید گرفت.


   آموزش آیکیدو

  این یکی از کامل ترین مجموعه ی آموزش آیکیدو  از اساتید مختلف می باشد که پاخگوی تمام نیاز های شما در فراگیری آیکیدو خواهد بود.


  شما با داشتن این مجموعه دیگر نیازی به باشگاه و مربی نداشته و می توانید به راحتی آیکیدو را از استاتید برجسته ی دنیا بیاموزید !


  این مجموعه عظیم آموزش آیکیدو که انحصارا توسط فروشگاه اینترنتی بازه برای فروش گذاشته شده شامل فیلم های آموزشی آیکیدو در جهان بوده و به صورت یک پکیج در 21 عدد دی وی دی و شامل 23 بخش آموزشی است.


  لیست محتویات مجموعه آموزش آیکیدو:

  [AddToCart-center]

  • تعداد دی وی دی در 23 دی وی دی با کیفیت
  • کیفیت محصول ارسالی به همراه لیبل و قاب - نسخه کامپیوتر
  • مدت زمان پخش 15 ساعت به بالا
  • زبان محصول انگلیسی

  ساماندهی فروشگاه های اینترنتی

  logo-samandehi

  بدون محصول

  0 تومان ارسال
  0 تومان کل

  پرداخت

  محصولات بازدید شده

  شاخه‌‌‌‌‌‌ها