آموزش جوجیتسو

آموزش جوجیتسو دوره کامل آموزش از اساتید ژاپنی این رشته، آمریکایی و سایر نقاط جهان، در این دوره آموزشی بهترین اساتید رشته جوجیتسو بهترین تکنیک ها و فنون را به شما آموزش خواهند داد.
72,500 تومان

آموزش جوجیتسو

مجموعه بی نظیر آموزش سبک رزمی جوجیتسو

فیلم های آموزش تخصصی جوجیتسو

آموزش جوجیتسو. دوره کامل آموزش از اساتید ژاپنی، آمریکایی و سایر نقاط جهان. در این دوره آموزشی بهترین اساتید رشته جوجیتسو بهترین تکنیک ها و فنون را به شما آموزش می دهند.

جوجیتسو، جیوجیتسو یا جوجوتسو، یکی از ورزش‌های رزمی است که بر مبارزه از فاصله نزدیک یا یک رقیب مسلح یا غیرمسلح تاکید دارد. در مجموعه فیلم های آموزشی جوجیتسو سعی شده تا از بهترین اساتید و قهرمانان حال حاضر دنیا و دوره های آموزشی آنها استفاده شود تا هنرجویان با ناب ترین تکنیک های این ورزش رزمی آشنایی پیدا کنند.

در حدود ۳۰۰۰ سال قبل کشاورزان و روستائیان ژاپنی برای مقابله با سارقان و سربازان امپراتوری که به قصد چپاول آنان هجوم می‌آوردند، اقدام به آموزش تخصصی فنون و حرکاتی کردند که امروزه ما آن را به نام جوجیتسو میشناسیم. که قبل از آن در ووشو قسمت کشتی کهن چینی که شوای چیائو نام دارد وجود داشته است.

این حرکات شامل ضربه زدن - گرفتن - پرتاب کردن - و فشار آوردن بر روی مفاصل حریف بود . در دورانهای مختلف استادان این فنون با تعلیم و گسترش این فنون باعث پیشرفت و تکامل کیفی و کمی تکنیکهای جوجیتسو شدند.

جوجیتسو هنر رزمی است که می توان در ان همه نوع ضربه ای را یافت. ضربات مشت, ضربات پرتابی و انواع لگد. این ورزش بسیار قدرتمند است و بسیار کاربردی. برای اینکه بیشتر به اهمیت این ورزش پی ببرید، مسابقات ufc,,mma... را نگاه کنید. می بینید که تمامی شرکت کنندگان به غیر از ورزش تخصصی خودشان، جوجتسو هم تمرین می کنند چرا؟ برای اینکه وقتی حریف دست و پای شما را قفل کند، دیگر شما نمی توانید به او ضربات مشت یا ضربات پا بزنید، پس در این موقع شما باید از فنونی استفاده کنید که از دست حریف رها شوید و بر او مسلط شوید. اگر دقت کنید می بینید که اساتید بزرگی همچون بروس لی نیز از فنون جوجیتسو استفاده می کنند و می کردند.

اساتید برتر جوجیتسو

مسابقات یو اف سی

در هر سبکی که هستید، فرقی نمی کند چه سبکی باشد، همانند استادان بزرگ فکر کنید. کسی که به شما حمله می کند را شکه کنید. استادان خود را غافل گیر کنید. اگر شما خود استاد هستید باید این تجربه را داشته باشید و به درستی این مطلب پی برده باشید. اگر می خواهید مطمئن شوید، از استادان بزرگ و به نام تحقق کنید. آیا می دانستید که در بسیاری از سبک های مدرن، از فنون جوجیتسو استفاده می کنند ولی با نام های دیگر!؟ فرصت را از دست ندهید و پیشرفت کنید.

در این مجموعه هزاران فنون کاربری درتمامی شرایط به شما آموزش داده می شود، با بهترین اساتید برجسته جهان با مبلغی بسیار ناچیز، و بسیار کمتر از چیزی که خرج کلاس های وزرشی می کنید آشنا شده و از تعالیم آنها در پیشرفت خودتان استفاده خواهید کرد.

این مجموعه از 25 محصول در 26 دی وی دی  تشکیل شده است که اسامی آنها در زیر آمده است.

این مجموعه مناسب بانوان، آقایان و تمامی هنرجویان رزمیکار علاقه مند به جوجیتسو در تمامی سطوح می باشد.

فهرست آموزش های مجموعه آموزش جوجیتسو

دمیان مایا جوجیتسو

تکنیک های جوجیتسو از دیوید جیمز

کریس برنن جوجیتسوی سبک آزاد

برالیو استیما جوجیتسو در 10 قسمت

برالیو استیما، جوجیتسوی پنهان

فنون گرفتنی تهاجمی در جوجیتسو

فنون گرفتنی از گوکور چیویشیان

گراسی جوجیتسوی پیشرفته

استادی آیکی جوجیتسو از میگوئل ایبارا

آموزش جوجیتسو از پابلو پوپوفیچ

سابمیشن های فوجیوارا استفان هسکینگ – روش غلبه بر حریف بزرگتر در جوجیتسو
فراتر از جوجیتسو
اصول مقدماتی گراسی جوجیتسو
سیائو ترا – 111 تکنیک در جوجیتسو گرگ نلسون کلینچ
سایو ترا – 111 تکنیک نیم دفاع در جوجیستو وی آرنیس جیتسو – دیوید جیمز

گراسی جوجیتسوی مبارزاتی در 13 قسمت

استاد جوجیتسو – مارکو باربوسا

دوره جوجیتسو در منزل – از کمربند سفید تا سیاه اصول جامع جوجیتسو از کینان کورنلیوس
آموزش جامع کلینچ از جان ترنگ رهایی از شرایط سخت
فیلم های آموزش تخصصی جوجیتسو

خرید آموزش هنرهای رزمی از جامع ترین فروشگاه اینترنتی هنرهای رزمی، فروشگاه بازه، از برترین اساتید حال حاضر دنیا در انواع هنرهای رزمی، با ارائه جدیدترین دوره های آموزشی هنرهای رزمی، از برترین اساتید رزمیکار جهان در برترین شاخه های هنرهای رزمی با جدیدترین تکنیک ها و فنون رزمی و مرگبارترین فنون در خدمت شماست. کافیست یک بار خرید کنید.

سایر مشخصات محصول

تعداد دی وی دی : در 26 دی وی دی با کیفیت
کیفیت محصول ارسالی : به همراه لیبل و قاب - نسخه کامپیوتر
مدت زمان پخش : 15 ساعت به بالا
زبان محصول : انگلیسی
هیچ نظری ارسال نشده