آموزش کاپوئرا از مبتدی تا حرفه ای

آموزش انجام حرکات زیبای کاپوئرا از مبتدی تا حرفه ای با مشاهده این مجموعه آموزشی خودتان قادر به انجام زیباترین حرکات نمایشی خواهید بود.
7,500 تومان


آموزش کاپوئرا از مبتدی تا حرفه ای

آموزش انجام حرکات زیبای کاپوئرا از مبتدی تا حرفه ای

با مشاهده این مجموعه آموزشی خودتان قادر به انجام زیباترین حرکات نمایشی خواهید بود.

 

کاپوئرا یک ورزش رزمی برزیلی است که در آن، عناصری از رقص، حرکات آکروباتیک، و موسیقی با هم  ترکیب شده‌اند. این هنر رزمی بخاطر حرکات سریع و پیچیده، و استفاده زیاد از قدرت، سرعت، و حرکات آکروباتیک در تعداد زیادی لگد، چرخش، و تکنیک‌های بسیار پرتحرک شناخته می‌شود. این ورزش رزمی که احتمالاً در قرن شانزدهم میلادی توسط نوادگان بردگان آفریقایی غربی در برزیل ایجاد شده است، به دلیل شرایط سخت زندگی بردگان در برزیل، بعنوان روشی برای بقاء توسط آن‌ها به وجود آمد. کارگران سیاه‌پوست برای تقویت توان مقابله خودشان در برابر شکارچیان، این ورزش را ابداع کردند و آن را به صورت رقص و آواز و حرکات نمایشی نشان دادند تا بتوانند به این وسیله به طور مخفیانه توان بدنی خودشان را افزایش بدهند.


در این ورزش، اکثراً از ضربات لگد استفاده می‌شود و بالاتنه، برای کمک به حرکات پایین تنه و حملات گاه به گاه مورد استفاده قرار می‌گیرد.


حملات در کاپوئرا، زمانی که فرصت به دست می‌آید انجام می‌شوند، و بسیار قوی و دقیق هستند، همانند ضربه به سر یا یک بخش حیاتی بدن. در کاپوئرا، بیشتر سعی می‌شود که از ضربات حریف جاخالی داده شده و دفاع کردن تنها در زمانی انجام می‌شود که امکان اینکار وجود نداشته باشد.


یکی از فلسفه‌های کاپوئرا، حرکت دائمی است که باعث غیرقابل پیش‌بینی شدن حرکات ورزشکار شده و حمله به او را مشکل می‌کند.

 

 

[AddToCart-center]

آموزش کاپوئرا

 

سایر مشخصات محصول

تعداد دی وی دی : در 2 دی وی دی
کیفیت محصول ارسالی : به همراه لیبل و قاب - نسخه کامپیوتر
مدت زمان پخش : پنج تا ده ساعت
زبان محصول : انگلیسی
هیچ نظری ارسال نشده