آموزش تکواندو - مقدماتی تا پیشرفته

این دوره آموزشی از سه بخش مقدماتی، میانه و پیشرفته تشکیل شده است. اسامو اینو متولد ژاپن، از بچه گی با کاراته و و کندو شرواع به کار کرد و در آینده به آمریکا رفته و دان دوم خود در تکواندو را گرفت. وی برنده چندین مسابقه جهانی در آمریکا و ژاپن می باشد.
5,500 تومان

 

آموزش تکواندو - مقدماتی تا پیشرفته از اسامو اینو

 

تکواندو یک ورزش رزمی کره‌ای است که تأکید زیادی روی ضربات با پا دارد. تکواندو در بین سال های 1940 و 1960 با تلفیق ورزش های رزمی کره‌ای همانند سوباک، تکیون، گوان باپ، با ورزش های رزمی ژاپنی همانند کاراته و ورزش های رزمی چینی ایجاد شد.

تکواندو، تأکید زیادی روی ضربات لگد، لگدهای چرخشی، و ضربات پرشی پا دارد.  برای راحت تر کردن ضربات پا، تکواندو از  طرز ایستادن متفاوتی نسبت به ورزش‌های رزمی دیگر استفاده می‌کند، به این شکل که فاصله پاها با هم نزدیک‌تر است و بدن ثبات کمتری دارد.

تأکید زیاد ورزش تکواندو بر روی سرعت و چابکی، به این مسئله برمی‌گردد که نیروی ضربه، رابطه توانی با سرعت ضربه، و رابطه خطی با وزن جسم متحرک دارد، در نتیجه، برای ایجاد نیرو، سرعت اهمیت بیشتری نسبت به وزن دارد.

یکی دیگر از تفاوت‌های تکواندو با بسیاری از ورزش‌های رزمی، این است که بطور معمول بدن در یک وضعیت آرام و بدون فشار قرار دارد و ورزشکار بدن خود را به آرامی به بالا و پایین حرکت می‌دهد و تنها زمانی که قصد ضربه زدن دارد، ماهیچه‌ها سخت شده و ضربه بصورت انفجاری وارد می‌شود. این مسئله باعث حفظ انرژی شده و فشار وارده به ذهن و بدن ورزشکار را کاهش می‌دهد.

آموزش تکواندو

 

 اسامو اینو متولد ژاپن است و از دوران کودکی شروع به یادگیری کاراته و کندو کرد، سپس به آمریکا مهاجرت کرده و به یادگیری تکواندو پرداخت و توانست دان دوم تکواندو را در آنجا به دست بیاورد.  وی برنده چندین مسابقه جهانی در آمریکا و ژاپن می باشد

[AddToCart-center]

سایر مشخصات محصول

تعداد دی وی دی : در 1 دی وی دی
کیفیت محصول ارسالی : به همراه لیبل و قاب - نسخه کامپیوتر
مدت زمان پخش : چهار تا پنج ساعت
زبان محصول : انگلیسی
هیچ نظری ارسال نشده