ساماندهی فروشگاه های اینترنتی

logo-samandehi

رهگیری سفارش

کد امنیتی

کارگاه های آموزشی

کارگاه آموزشی فروشگاه بازه ارائه دهنده تخصصی ترین دوره های آموزشی کارگاهی و سمینارهای علمی، هنری، فنی و تخصصی برای تمامی دانشجویان و هنرجویان و افرادی که به دنبال آموختن حرفه و تخصصی جدید می باشند.
 • نمایش:
نمایش 1 - 12 از 212 آیتم
 • 19,500 تومان

  تقویت حافظه با بِرینِتیکز - افزایش کارایی ذهن کودکان و حل مسائل پیچیده ریاضی برای کودکان، کارایی حافظه خود را بیشتر کنید، تمرکز خود را بهبود ببخشید، مسائل پیچیده ریاضی را در ذهن خود حل کنید و ...

  19,500 تومان
 • 25,500 تومان

  بیبی انیشتین "کودک انیشتین" نام مجموعه فیلم های آموزشی است که برای کودکان در سنین مختلف تهیه و تنظیم شده است. موضوعاتی که در این مجموعه به کودکان آموزش داده می شود، موسیقی، هنر، زبان، علم، ریاضی و بسیاری دیگر است. کمپانی والت دیزنی با تهیه و تولید این مجموعه جوایز و افتخارات بسیاری را به دست آورد.

  25,500 تومان
 • 49,500 تومان

  مهارت های خلبانی شخصی - اسپورتی در این مجموعه ریچارد کالینز به آموزش مهارت ها و دانش لازم برای پرواز هواپیمای شخصی و کاهش ریسک پرواز می پردازد و به شما نحوه شناخت جبهه های هوایی و نحوه خواندن جی پی اس و بسیاری دیگر را می آموزشد.

  49,500 تومان
 • 19,500 تومان

  این مجموعه آموزشی بافتنی حرفه ای, به سه قسمت مقدماتی، متوسط و پیشرفته تقسیم شده است که در آن به شما نحوه بافتن توپ بافتنی برای استفاده در لباس ها و شال ها و انتهای کلاه آموزش داده می شود. در قسمت دیگر این مجموعه به آموزش بافتن پولیور "پولوور" می پردازد و در قسمت دیگر به نمایش نمونه های بند جوراب،...

  19,500 تومان
 • 12,500 تومان

  آموزش بافتنی با میل - مبتدی را با لوسی نیتبی بیاموزید,لوسی تکنیک ها و مارت های ابتدایی بافت با میل را به شما آموزش می دهد و شما را برای بافتن اولین جوراب، لباس و یا شال خود آماده می سازد.

  12,500 تومان
 • 42,500 تومان

  آموزش خلبانی شخصی - مهارت های پرواز با ارائه روشن، ساده ، سرگرم کننده کینگ بدان معناست که آنچه برای مهارت پرواز واقعی لازم دارید را کاملا فرا خواهید گرفت . شما ابزار عملی برای استفاده واقعی از گواهینامه خلبانی شخصی خود را خواهید داشت.

  42,500 تومان
 • 7,500 تومان

  تزئینات باغ و پاسیو - نکات باغبانی ساده حاوی نکات و راهنمایی های باغبانی برای تمامی باغبانان در تمامی سطوح است. جو میدن در این فیلم به شما نحوه انتخاب بهترین گل ها، ساخت سبد های گل آویزان، ساخت گلدان های سنگی زیبا از سینک های خراب و همچنین راهنمایی های لازم برای رشد گل رز و نحوه هرس کردن آن، نخود...

  7,500 تومان
 • 13,500 تومان

  آموزش اصلاح موی سر مردانه - ویدال ساسون آرایشگر معروف و شناخته شده جهانی که در اکثر فشن شو های معروف وظیفه اصلاح موی مدل ها را به عهده گرفته است.به آموزش حجم دهی و کوتاه کردن مو و لایه دهی می پردازد.

  13,500 تومان
 • 1,990,000 تومان

  در این مجموعه تمامی نیاز های آموزشی شما برای یادگیری خلبانی و نیازهای مرتبط بر آورده خواهد شد. این مجموعه حاوی دوره های آموزشی تخصصی، نرم افزارها، کتاب ها و چارت های آموزش خلبانی، و مستند های مرتبط می باشد.

  1,990,000 تومان
 • 28,500 تومان

  آشپزی مدرن با این دوره جامع آموزشی دیگر نیازی ندارید که این سختی ها را تحمل کنید، این دوره با اینکه برای حرفه ای های آشپزی تهیه شده ولی کاملا ساده و روان اصول مقدماتی تا پیشرفته آشپزی و طبخ انواع غذا و مهارت های آشپزی را به شما آموزش می دهدو شما را حیرت زده می کند.

  28,500 تومان
 • 28,500 تومان

  آموزش آشپزی ساده ولذت بخش با ژاک پپین، در این مجموعه آموزشی بیش از 50 تکنیک آشپزی حرفه ای را به صورت تفکیک شده و دسته بندی شده به شما آموزش می دهد.

  28,500 تومان
 • 17,500 تومان

  دوره خود آموز حفاظت از دارایی های شما، در حقیقت این دوره به شما برای محافظت و نگهداری از تمام آنچه به زحمت به دست آورده اید کمک خواهد کرد و به شما نحوه ذخیره سازی و پرداخت مالیات در بهترین حالت ها را آموزش می دهد.

  17,500 تومان