ساماندهی فروشگاه های اینترنتی

logo-samandehi

فیلتر محصولات

رهگیری سفارش

کد امنیتی
جوجیتسو

جوجیتسو

جوجیتسو یک ورزش رزمی است که مبتنی بر مبارزه در فاصله ی نزدیک با یک مهاجم مسلح یا غیر مسلح ابداع شده است. حرکات پایه ای در جوجیتسو شامل ضربه زدن ، گرفتن ، پرتاب کردن و فشار آوردن بر روی مفاصل مهاجم بود که در دوران های مختلف استادان با تعلیم و گسترش این فنون باعث پیشرفت و تکامل تکنیکهای جوجیتسو شدند. فروشگاه اینترنتی بازه با تخمین وجود علاقمندان بسیاری به این رشته در کشورمان و در جهت پیشرفت ورزشکاران در ورزش رزمی جوجیتسو اقدام به شناسایی و گردآوری دوره های آموزشی این ورزش رزمی نموده تا امروز بتواند با افخار در اختیار شما ورزش دوستان گرامی قرار دهد.
 • نمایش:
نمایش 1 - 5 از 5 آیتم
 • 15,000 تومان

  در مجموعه آموزش یوگا برای ورزش‌های رزمی، شما با تمرین‌های کششی یوگا که برای آماده سازی شما برای تمام ورزش های رزمی مفید خواهد بود آشنا می شوید

  15,000 تومان
 • 11,500 تومان

  فنون جوجیتسو از دمیان مایا، این مجموعه یکی دیگر از سری آموزش های فنون جوجیتسو می باشد که نحوه به کارگیری فنون و تکنیک های سنتی جوجیتسو و به کار گیری آنها برای غلبه بر رقیبتان را آموزش می دهد.بعد از یادگیری فنون آنها را در تمامی حالت های مبارزه می توانید به کار بگیرید.

  11,500 تومان
 • 210,000 تومان

  آموزش چهل سبک رزمی، در این مجموعه بی نظیر گلچینی از بهترین آموزش های سبک های مختلف رزمی از برترین اساتید هر رشته رزمی را قرار داده ایم تا اطلسی شود برای انتخاب صحیح هنر مبارزه دلخواه شما و راهی برای آموزش هنرهای رزمی.

  210,000 تومان
 • 4,500 تومان

  آموزش فیتنس برای جوجیتسو و ام ام ای، در این دوره آموزشی حوئی آلوارادو با استفاده از کتل بل به شما مهارت های آمادگی جسمانی برای ورزش های مبارزاتی مانند جوجیتسو و مبارزات آزاد"ام ام ای" را می آموزد.

  4,500 تومان
 • 72,500 تومان

  آموزش جوجیتسو دوره کامل آموزش از اساتید ژاپنی این رشته، آمریکایی و سایر نقاط جهان، در این دوره آموزشی بهترین اساتید رشته جوجیتسو بهترین تکنیک ها و فنون را به شما آموزش خواهند داد.

  72,500 تومان