مجموعه آموزش کی گونگ

این مجموعه از پنج محصول تشکیل شده است که اسامی آنها در زیر آمده است. پنج حیوان – کیوکنگ،دوره توپ تای جی – کیوکنگ، دوره یادگیری کیوکنگ در 6 دی وی دی ریپ شده، ویل گوس کیوکنگ، زنگ یان کیوکنگ – چهار قدم
25,500 تومان

فیلم آموزش کیگونگ

کی گونگ، که با نام های چی کونگ و کی کونگ نیز شناخته می شود، یک سیستم ورزشی قدیمی چینی است که تکنیک های حرکتی، تکنیک های تنفسی، و توجه متمرکز را با هم ترکیب می کند.

کلمه کی گونگ، از دو کلمه چینی تشکیل شده است. کی (یا همان چی) که معمولاً به معنی نیروی حیات یا انرژی حیاتی ترجمه می شود که در تمام چیزهای کهکشان جریان دارد.

کلمه دوم، گونگ، به معنی موفقیت و پیشرفت، یا مهارتی است که از طریق تمرین پیوسته به دست می آید. در نتیجه، کی گونگ سیستمی است که از تمرینات ترویج و تقویت انرژی برای حفظ سلامتی، درمان، و سرزندگی بیشتر استفاده میکند.

تمرین های کیگونگ را هم می توان بعنوان تمرین رزمی، تمرین پزشکی، یا تمرین های روحانی دسته بندی کرد. همه سبک های این هنر، سه چیز را در خود دارند: یک فرم بدنی (یا ثابت یا متحرک)، تکنیک های تنفس، و تمرکز ذهنی

مجموعه آموزش کی گونگ در 6 دی وی دی تصویری آموزشی از اساتید برتر این ورزش در دنیا به زبان اصلی در دسترس شماست. قابل توجه است که در یادگیری فنون حس دیداری شما کافیست و نگران نامفهوم بودن زبان آن نباشید.

بخش های مجموعه آموزش کی گونگ :

2-      پنج حیوان – کی گونگ

2-      دوره توپ تای چی – کی گونگ

3-      دوره یادگیری کی گونگ در 6 دی وی دی ریپ شده

4-      ویل گوس کی گونگ

5-      زنگ یان کی گونگ – چهار قدم

1) Five Animal Sports Qigong

2) Taiji Ball Qigong Courses

3) Understanding Qigong 6 DVD

4) Wild Goose  Qigong Collection

5) Zhong Yuan Qigong  Four steps

 این مجموعه در تاریخ 5 آبان 92 به شرح زیر بروزرسانی شده

Shaolin Qigong Complete Series [10 VCD]

سایر مشخصات محصول

تعداد دی وی دی : در 6 دی وی دی
کیفیت محصول ارسالی : به همراه لیبل و قاب - نسخه کامپیوتر
مدت زمان پخش : 15 ساعت به بالا
زبان محصول : انگلیسی
هیچ نظری ارسال نشده