ساماندهی فروشگاه های اینترنتی

logo-samandehi

فیلتر محصولات

رهگیری سفارش

کد امنیتی
تکواندو

تکواندو

تکواندو ورزش ملی کره جنوبی و یکی از ورزشهای المپیکی است و همچنین دارای بیشترین تعداد ورزشکار در میان ورزش‌های رزمی در سراسر دنیا است. سبک مبارزه در این ورزش رزمی دفاعی است که با استفاده از ضربات پا با بیشترین قدرت و سرعت است و بر حفظ فاصله فیزیکی مقابل حریف و طراحی فنون برای دور کردن مهاجم تاکید دارد. فروشگاه اینترنتی بازه با توجه به تاثیر فوق العاده آموزش های تصویری در فراگیری فنون رزمی و شناخت نیاز علاقمندان به این رشته ورزشی اقدام به گردآوری محصولات آموزشی برتر دنیا در این زمینه نموده و با بهترین کیفیت در اختیار شما ورزشکاران گرامی قرار داده است.
 • نمایش:
نمایش 1 - 4 از 4 آیتم
 • 12,000 تومان

  مجموعه آموزش تکواندو با سانگ کیم، یکی از کامل ترین مجموعه های آموزش تکواندو است که تمام حرکات دست و پا، حرکات مبارزاتی، نحوه امتیاز گیری، و پومسه های تکواندو را به شما آموزش می دهد.

  12,000 تومان
 • 15,000 تومان

  در مجموعه آموزش یوگا برای ورزش‌های رزمی، شما با تمرین‌های کششی یوگا که برای آماده سازی شما برای تمام ورزش های رزمی مفید خواهد بود آشنا می شوید

  15,000 تومان
 • 210,000 تومان

  آموزش چهل سبک رزمی، در این مجموعه بی نظیر گلچینی از بهترین آموزش های سبک های مختلف رزمی از برترین اساتید هر رشته رزمی را قرار داده ایم تا اطلسی شود برای انتخاب صحیح هنر مبارزه دلخواه شما و راهی برای آموزش هنرهای رزمی.

  210,000 تومان
 • 5,500 تومان

  این دوره آموزشی از سه بخش مقدماتی، میانه و پیشرفته تشکیل شده است. اسامو اینو متولد ژاپن، از بچه گی با کاراته و و کندو شرواع به کار کرد و در آینده به آمریکا رفته و دان دوم خود در تکواندو را گرفت. وی برنده چندین مسابقه جهانی در آمریکا و ژاپن می باشد.

  5,500 تومان