آموزش یوگا (کوندالینی، چاکراها، تئوری یوگا ...)

مجموعه بی نظیر فیلم های آموزش یوگا (کوندالینی، چاکراها و تئوری یوگا) + آموزه های مرتبط با فیتنس و هنرهای رزمی
75,000 تومان

مجموعه آموزش یوگا (کوندالینی، چاکراها و تئوری یوگا)

یوگا یک ورزش جسمی و فکری می باشد که در هند بوجود آمده و قدمتی چندین هزار ساله دارد. یوگا به معنای کنترل امواج ذهنی است. تمرینات یوگا باعث تقویت اعصاب و روان و آرامش فرد تمرین کننده میشوند. بسیاری از استادان بزرگ اعم از استادان رزمی, استادان فلسفه, پزشکان بزرگ, شعرا و... به تمرین این ورزش می پردازند تا بر افکار و روان خود تسلط پیدا کرده و باعث پیشرفت خود شوند.
شما چه موقعی می توانید بهترین تصمیم و عملکرد را داشته باشید؟ معلوم است در زمانی که بر خود و افکار خود تسلط داشته باشید. آیا می دانستید بسیاری از بیماران جسمی و روحی، با تمرین کردن یوگا توانسته اند خود را معالجه کنند و حتی بهتر از قبل از زندگی خود لذت ببرند؟

 

آموزش یوگا - از مبتدی تا حرفه ای مفاهیم و فنون

آموزش های یوگا و مفاهیم آن

 

خیلی ها یوگا را فقط نشستن و تمرکز کردن می دانند، در صورتی که این فکر بسیار نادرست است. یوگا هم همانند ورزش های دیگر، تکنیک ها و فنون متنوعی دارد. انجام حرکات یوگا به تمامی افراد، چه سالم چه بیمار، برای بهبود هر چه بیشتر سطح زندگی شان توصیه می شود. در این مجموعه، استادان یوگا تئوری یوگا را به شما آموزش داده و حرکات آن را به شما یاد میدهند. به همین دلیل اگر خواهان افزایش آرامش و سطح تمرکز در زندگی خود هستید، می توانید از این مجموعه استفاده کنید و خودتان یوگای واقی را تجربه نمائید. شما می توانید خودتان و بدون شرکت در کلاس های این سبک، به وسیله این مجموعه یوگا را یاد بگیرد و از تمامی لحظات زندگی به وسیله یوگا لذت ببرید. این مجموعه دارای فنون مختلف در شرایط مختلف می باشد، تا بتوانید از تمرین های انرژی بخش آن برای تقویت و بهتر کردن تمام لحظات زندگی تان استفاده کنید. 

بخش های مجموعه آموزش یوگا در 25 دی وی دی:

yoga.jpg تئوری جهانی یوگا yoga.jpg یوگا برای ورزشی های رزمی
yoga.jpg شروع بودوکون yoga.jpg یوگا کوندالینی با ناویر سینگ
yoga.jpg تئوری چاکرا و مدیتیشن yoga.jpg یوگا ژورنال
yoga.jpg بارون بپتیست yoga.jpg یوگا چاکرا 7
yoga.jpg قدرت درونی yoga.jpg آموزش مدیتیشن - یوگای درونی
yoga.jpg آموزش یوگا کوندالینی yoga.jpg آموزش یوگا برای افزایش سرزندگی 
yoga.jpg مانتراهای یوگای کوندالینی yoga.jpg برنامه کوندالینی با رابرت
yoga.jpg تقویت ماهیچه های مرکزی با یوگا پرانامایا yoga.jpg ریچارد فریمن - آشتانگا یوگا
yoga.jpg سیوانادا یوگا - سطح مقدماتی

...

لازم به ذکر است که تمرکز این مجموعه بیشتر برای آموزش تئوری یوگا و چاکراها و یوگای غیر ورزشی می باشد، البته چند مورد یوگای کششی و ورزشی هم در آن لحاظ شده است. به همین دلیل لازم است که برای استفاده، تسلط مناسبی به زبان انگلیسی داشته باشید.

بروزرسانی: در تاریخ 1396/8/14 مجموعه های سیوانادا یوگا، کوندالینی یوگا از نیروار سینگ، و برنامه کوندالینی از رابرت اضافه شد. 

بروز رسانی آموزش یوگا

سایر مشخصات محصول

تعداد دی وی دی : در 25 دی وی دی با کیفیت
کیفیت محصول ارسالی : به همراه لیبل و قاب - نسخه کامپیوتر
مدت زمان پخش : 15 ساعت به بالا
زبان محصول : انگلیسی
هیچ نظری ارسال نشده