آموزش عکاسی از حیوانات خانگی - آریکا دورف

محصول پیش رو تدریس عکاسی از حیوانات خانگی  " Pet Photography" توسط اریکا دورف است.Arica Dorff مالک و عکاس استودیوی لوکس در لاس وگاس است که مختص عکاسی حیوانات و عکاسی خانوادگی است. همچنین او برنده چند جایزه بزرگ در آمریکا و همچنین جوایز بین المللی در زمینه عکاسی حیوانات خانگی است.
6,000 تومان

 

آموزش عکاسی از حیوانات خانگی - آریکا دورف

 آموزش عکاسی از اریکا دورف

 

در این سالها و با افزایش علاقه عامه مردم به نگه داری از حیوانات خانگی و به همراه آن بالا رفتن فرهنگ زندگی با حیوانات دست آموز و خانگی و ایجاد رابطه عاطفی میان این حیوانات و صاحبانشان، نیاز به عکاسی از حیوانات خانگی "Pet Photography" روز به روز و بیش از پیش به خواست اصلی صاحبان این حیوانات تبدیل میشود.

محصول پیش رو تدریس عکاسی از حیوانات خانگی  " Pet Photography" توسط اریکا دورف است.Arica Dorff مالک و عکاس استودیوی لوکس در لاس وگاس است که مختص عکاسی حیوانات و عکاسی خانوادگی است. همچنین او برنده چند جایزه بزرگ در آمریکا و همچنین جوایز بین المللی در زمینه عکاسی حیوانات خانگی است. مهارت و ویژگی برتر کار او نحوه رفتارش با حیوانات در استودیو عکاسی است تا فضایی آرام و دلپذیر بدور از استرش جهت یک عکاسی حرفه ای پدید بیاید.

 

 این محصول نحوه این رفتار را نشان داده و آموزش می دهد. همچنین آموزش سبک ها و متد جدید در عکاسی حیوانات خانگی توسط اریکا دورف و صاحبان حیوانات خانگی باعث شده این محصول به گزینه اول انتخاب دانشجویان عکاسی، علاقه مندان عکاسی حیوانات خانگی و صاحبان حیوانات خانگی تبدیل شود.

 آموزش عکاسی از اریکا دورف

با تکینیک های ارائه شده در این مجموعه آموزشی خواهید توانست بهترین تصاویر را از حیوانات خانگی خود ثبت کنید.

شما نیز عکاسی حرفه ای شوید و به خلق آثار با کیفیت بپردازید

جامع ترین دوره های آموزش عکاسی هم اکنون در اختیار شماست!

آیا برای شما نیز عکاسی حرفه کاریتان است؟ پس به بزرگترین مرجع فیلم های آموزشی عکاسی در ایران خوش آمدید!

در این مجموعه ها برترین های دنیا از سراسر جهان به آموزش نکات و تکنیک های مقدماتی تا حرفه ای عکاسی خواهند پرداخت.

در این دوره های آموزشی شما با نحوه کار با انواع دوربین های روز دنیا و تکنیک های خلق بهترین آثار عکاسی از بهترین اساتید عکاسی دنیا آشنا خواهید شد.

آموزش انواع عکاسی پرتره، عروسی، طبیعت، عکاسی با فلاش، نورپردازی در عکاسی و بسیاری دیگر تنها جزئی از این دوره های می باشد.

سری آموزش های آموزش عکاسی از پیشگامان دنیا در این فن از جمله CreativeLive  , Kelby Training ,  و Lynda.com   در این فروشگاه گردآوری شده تا بهترین دوره های آموزشی با بهترین قیمت ها در اختیار شما علاقه مندان به عکاسی قرار داد شود.

آموزش عکاسی از حیوانات خانگی از اریکا دورف

سایر مشخصات محصول

تعداد دی وی دی : در 1 دی وی دی
کیفیت محصول ارسالی : به همراه لیبل و قاب - نسخه کامپیوتر
مدت زمان پخش : ده تا 15 ساعت
زبان محصول : انگلیسی
شرکت سازنده : کریتیو لایو
هیچ نظری ارسال نشده