آموزش عکاسی پرتره - پرتره کودک

آموزش عکاسی پرتره کودک سعی بر آن دارد تا با توجه به تمامی جنبه های سخت افزاری و نرم افزاری ، هنری، روانی و ... در شاخه عکاسی پرتره کودک در حد امکان این نوع عکاسی را تحلیل و تجزیه کرده
7,500 تومان

 

آموزش عکاسی پرتره - پرتره کودک از تامارا لکی

آموزش عکاسی پرتره - پرتره کودک پرتره در عکاسی همانند پیکرتراشی در حجاری است و این یعنی اوج و تعالی یک هنر در قابی کوچک. عکاسی پرتره رشته ای در عکاسی است که اگرچه ممکن است هر عکاسی در زندگی هنری خود آنرا مزمزه کرده باشد اما ورود به این مدخل و پرداختن به آن در توان هر عکاسی نیست. آنچه باعث می شود عکاسی پرتره به عنوان یکی از سخت ترین و چالشی ترین رشته های عکاسی شناخته شود محدودیت هایی است که عکاسی پرتره با آن رو در روست در کنار ایجازی که لازمه و ویژگی عکس پرتره است و مینیمال بودن آن به این معنا که مصالح ورودی اندک ولی محصول مورد انتظار باید یگانه باشد. از طرفی پرتره کودک به دلیل ویژگی هایی که عکاسی کودک داراست عکاسی پرتره از این گروه سنی را به سخت ترین شاخه عکاسی پرتره بدل می نماید.

آموزش عکاسی پرتره کودک سعی بر آن دارد تا با توجه به تمامی جنبه های سخت افزاری و نرم افزاری ، هنری، روانی و ... در شاخه عکاسی پرتره کودک در حد امکان این نوع عکاسی را تحلیل و تجزیه کرده و ضمن روشن نمودن تمامی زوایای آن با ارائه روشی بر پایه تجریبات یکی از بهترین عکاسان پرتره کودک، علاقه مندان به این نوع عکاسی را برای رسیدن به یک عکاسی بی عیب و نقص و در عین حال نوآورانه و خلاقانه یاری نماید. در این آموزش سعی شده تا با نگاهی جامع و کامل به تمامی ابزارهای مورد نیاز در عکاسی پرتره کودک، راهکارها و شیوه های روز آمد و خلاقانه برای هر چه بهتر شدن محصول نهایی یا همان عکس پرتره یا همان عکس پرتره کودک ارائه شود و در اختیار تمام کاربران، عکاسان، دانشجویان و علاقه مندان به عکاسی پرتره کودک قرار گیرد.

آموزش عکاسی پرتره کودک توسط تامارا لکی ارائه می شود. وی عکاسی حرفه ای، محقق، استاد دانشگاه و سخنران معروف و شناخته شده است. او در مجلات صاحب نامی چون مجله ووگ، اپرا،  و ... فعالیت دارد. مهمترین تالیف تامارا کتاب هنر عکاسی پرتره کودک است که در سال 2008 منتشر و تا کنون مورد تقدیر فراوان قرار گرفته است. تامارا هم چنین در سال 2010 اقدام به ساخت چند فیلم آموزشی در زمینه عکاسی پرتره کودک و عکاسی نموده است که آموزش پیش رو از آن جمله است.

آموزش عکاسی پرتره - پرتره کودک

[AddToCart-center]

سایر مشخصات محصول

تعداد دی وی دی : در 2 دی وی دی
کیفیت محصول ارسالی : به همراه لیبل و قاب - نسخه کامپیوتر
مدت زمان پخش : 15 ساعت به بالا
زبان محصول : انگلیسی
شرکت سازنده : کریتیو لایو
هیچ نظری ارسال نشده