آموزش جودو مقدماتی تا حرفـــه ای

مجموعه بی نظیر آموزش  هنر رزمی جودو از قهرمانان حال حاضر دنیا و صاحب سبکان این رشته هم اکنون در این مجموعه برای شما گردآوری شده است.
19,500 تومان

مجموعه بی نظیر آموزش  سبک مبارزه جودو

جودو یک هنر رزمی مدرن ژاپنی است که در سال 1882 توسط جیگورو کانو ایجاد شد. مشخص‌ترین ویژگی این ورزش رزمی، عنصر رقابتی آن است که هدف در آن، پرتاب کردن یا به زمین زدن حریف، چیره‌شدن و گرفتن امکان حرکت از وی، یا مجبور کردن وی به تسلیم با استفاده از قفل زانو یا گردن می‌باشد. ضربات دست‌وپا، همچنین استفاده و دفاع در برابر سلاح‌ها نیز بخشی از ورزش رزمی جودو است، البته امکان استفاده از این موارد تنها در کاتاهای جودو وجود دارد و نمی‌توان در تمرین‌های آزاد یا مبارزات جودو از ضربات دست و پا و سلاح‌ها استفاده کرد. کسی که تمرین جودو را انجام می‌دهد، جودوکا نامیده می‌شود.


بطور خلاصه، تئوری پشت حرکات جودو این است که مقاومت در برابر یک حریف قوی‌تر باعث شکست شما خواهد شد، در حالیکه همراه شدن و استفاده کردن از حمله حریف برعلیه وی باعث میشود که وی تعادلش را از دست داده و قدرتش کاهش پیدا کند، و در نتیجه امکان شکست دادن وی وجود خواهد داشت.


در واقع جودو، بخشی از ورزش رزمی کامل جوجیتسو است و به همین دلیل در آن، روی جنبه دفاعی آن ورزش تمرکز شده و بخش‌های دیگر از جمله مشت زدن، لگد زدن، استفاده از شمشیر، و موارد دیگری که برای مغلوب کردن حریف در میدان جنگ در ورزش جوجیتسو آموزش داده می‌شود در آن از اهمیت کمتری برخوردار است.

آموزش جودو

مجموعه آموزش جودو  در 5 دی وی دی تصویری آموزشی از اساتید برتر این ورزش در دنیا به زبان اصلی در دسترس شماست. قابل توجه است که در یادگیری فنون حس دیداری شما کافیست و نگران نامفهوم بودن زبان آن نباشید.

این مجموعه از سه محصول تشکیل شده است که اسامی آنها در زیر آمده استـ

تیک

آموزش کامل جودو با مایک سوین

تیک

کوجی کومورو جودو در 3 قسمت

تیک

جودو – روح سامورایی

تیک

آشیوازا جودو "محصول جدید اضافه شده"

 

 

سایر مشخصات محصول

تعداد دی وی دی : در 5 دی وی دی
کیفیت محصول ارسالی : به همراه لیبل و قاب - نسخه کامپیوتر
مدت زمان پخش : پنج تا ده ساعت
زبان محصول : انگلیسی
هیچ نظری ارسال نشده