آموزش نورپردازی حرفه ای در عکاسی - اسکات رابریت لیم

آموزش نورپردازی در عکاسی ضمن آشنا کردن مخاطب با انواع گوناگون نور، منابع نوری، موقعیت های تابشی و ...اصول اولیه و کلاسیک نورپردازی و عکاسی، تکنیک های روز در زمینه نورپردازی را ارائه و عکاسی با این تکنیک ها را شرح و توضیح می دهد.
7,500 تومان

 

آموزش نورپردازی حرفه ای در عکاسی - اسکات رابریت لیم

آموزش نور پردازی حرفه ای در عکاسی

نور اصل اویله و پایه هنر عکاسی است و در واقع این تاثیر نو بر فیلم، کاغذ یا سنسور عکاسی است که عکس را پدید می آورد. نور در عکاسی ببر اساس کیفیت تابش، منبع، موقعیت منبع تابشی و ... به انواع و شاخه های گوناگونی تقسیم می شود که هر کدام جداگانه تاثیری خاص و منحصر به فرد را بوجود می آورند و سپس در ترکیب با هم جلوه های گوناگون، متفاوت و خاصی را موجب می شوند. این موضوع در کنار سوژه های گوناگون باعث می شود نورپردازی به هنری پیچیده سخت و در عین حال زیبا و ظریف بدل شود.

آموزش نورپردازی در عکاسی ضمن آشنا کردن مخاطب با انواع گوناگون نور، منابع نوری، موقعیت های تابشی و ...اصول اولیه و کلاسیک نورپردازی و عکاسی، تکنیک های روز در زمینه نورپردازی را ارائه و عکاسی با این تکنیک ها را شرح و توضیح می دهد. تکنیک های جدید نورپردازی همراه با اصول کلاسیک نورپردازی سبب می شود تا آنچه را عکاس انتظار دارد مخاطب از لایه معنایی عکس بفهمد به بهترین شکل اجرا شود. فری میان عکاسان موفق و عکاسان دیگر در درک صحیح و درست آنها از نور و استفاده صحیح از عنصر نور در قاب محدود عکس می باشد.

اسکات رابرت لیم، ارائه دهنده این آموزش یکی از اساتید بنام عکاسی که برنده بیش از 70 جایزه مهم عکاسی دنیا بوده است، او هم چنین محقق، استاد دانشگاه و مربی صدها عکاس بین المللی است. عکس های رابرت لیم هر ساله با انتشار در ده ها کتاب و مجله، میلیون ها بازدید کننده دارد، بسیاری از صاحب نظران او را جز 10 عکاس برتر در قید حیات جهان می دانند.

[AddToCart-center]

سایر مشخصات محصول

تعداد دی وی دی : در 2 دی وی دی
کیفیت محصول ارسالی : به همراه لیبل و قاب - نسخه کامپیوتر
مدت زمان پخش : 15 ساعت به بالا
زبان محصول : انگلیسی
شرکت سازنده : کریتیو لایو
هیچ نظری ارسال نشده