نورپردازی در عکاسی - کنترل نور فلاش دوربین

این آموزش زمینه ای مناسب برای تمامی علاقه مندان به امور فنی و هنری عکاسی و خاصه نورپردازی است که می خواهند سطح معلومات، تجربیات و...

جزییات بیشتر

4422012

6,500 تومان

 • ارسال به دوست
 • پرینت محصول
 • خرید پیامکی
 • خرید از طریق پیامک
 • ارسال به دوستان

  نورپردازی در عکاسی - کنترل نور فلاش دوربین

  نورپردازی در عکاسی - کنترل نور فلاش دوربین

  این آموزش زمینه ای مناسب برای تمامی علاقه مندان به امور فنی و هنری عکاسی و خاصه نورپردازی است که می خواهند سطح معلومات، تجربیات و دانش خود در زمینه عکاسی را ارتقا دهند

  دریافت‌ کننده‌ :

  * فیلدهای مورد نیاز

  انصراف یا 

  امتیاز محصول
  3  رای

   

  نورپردازی در عکاسی - کنترل نور فلاش دوربین از مارک والاس

  نورپردازی در عکاسی آموزش تنظیم نور فلاش

  فلاش یکی از مهمترین منابع نور مصنوعی در عکاسی است که برای خود تاریخ بلندی دارد. در گذشته های نه چندان دور از فلاشهای لامپی استفاده می شد که جای خود را به فلاشهای مکعبی چهارگانه و در نهایت به فلاش الکترونیکی دادند. حتی قبل از ظهور این گونه فلاش هایی که با منیزیم و پودر به شدت نورانی آن کار میکردند استفاده بسیار فراوانی داشتند. امروزه جایگاه فلاش در عکاسی مشخص، ثابت شده و غیر قابل چشم پوشی است تا جائیکه اکثر دوربین های امروزی با فلاشهای سرخود که جزئی از بدنه به شمار می روند و یا فلاشهایی که همراه با دوربین عرضه می شوند به فروش می رسند.

  آموزش نورپردازی و فلاش در عکاسی مارک والاس مباحث ارزنده ای پیرامون انواع نورپردازی در عکاسی و تاثیرات آن بر سوژه و مخاطب است به ویژه انواع نورپردازی با فلاش که خود چشم اندازی گسترده دارد. در این آموزش سعی شده تا انواع نور و اثر آن بر موضوع مورد بررسی قرار گیرد و تمامی ظرایف و ریزه کاری های نور پردازی با فلاش و سوالات و مسائل احتمالی در هنگام استفاده از فلاش بصورت جامع پاسخ داده می شود.

  این آموزش زمینه ای مناسب برای تمامی علاقه مندان به امور فنی و هنری عکاسی و خاصه نورپردازی است که می خواهند سطح معلومات، تجربیات و دانش خود در زمینه عکاسی را ارتقا دهند که موارد گفته شده آموزش پیش رو را به اثری باب طبع عکاسان و فیلمبرداران، دانشجویان عکاسی، سینما و رشته هایی که عکاسی نقش اساسی در آموزش، در آن دارد تبدیل می کند.

  مارک والاس که آموزش نورپردازی و کار با فلاش او در پیش روست از عکاسان بنام صنعت مد است که خالق مجری سری ویدئوهای محبوب عکاسی دیجیتال "یک به یک" و "چگونه انجامش می دهند" است که میلیون ها نفر این ویدئو را در یوتیوب تماشا کرده و آمار آن رو به افزون است.

  [AddToCart-center]

  • تعداد دی وی دی در 2 دی وی دی
  • کیفیت محصول ارسالی به همراه لیبل و قاب - نسخه کامپیوتر
  • مدت زمان پخش 15 ساعت به بالا
  • زبان محصول انگلیسی
  • شرکت سازنده کریتیو لایو

  ساماندهی فروشگاه های اینترنتی

  logo-samandehi

  بدون محصول

  0 تومان ارسال
  0 تومان کل

  پرداخت

  محصولات بازدید شده

  شاخه‌‌‌‌‌‌ها