استرس زدایی به روش سدونا از هیل دوسکین

سدونا روشی است که صدها هزارنفر را در سرتاسر جهان از بند استرس و مشکلات عصبی و عادت های بد دور کرد، روشی که به مردم آموخت چطور آرامش...

جزییات بیشتر

4466009

15,000 تومان

 • ارسال به دوست
 • پرینت محصول
 • خرید پیامکی
 • خرید از طریق پیامک
 • ارسال به دوستان

  استرس زدایی به روش سدونا از هیل دوسکین

  استرس زدایی به روش سدونا از هیل دوسکین

  سدونا روشی است که صدها هزارنفر را در سرتاسر جهان از بند استرس و مشکلات عصبی و عادت های بد دور کرد، روشی که به مردم آموخت چطور آرامش را به زندگی و به درون خود برگردانند.

  دریافت‌ کننده‌ :

  * فیلدهای مورد نیاز

  انصراف یا 

  امتیاز محصول
  5  رای

   

  استرس زدایی به روش سدونا

  هیل دوسکین استرس زدایی به روش سدونا

   

  هیل دوسکین، نویسنده و خالق روش سدونا و صاحب پر فروشترین کتاب در نیویورک تایمز. وی سازمان و آموزه های این روش را بنا نهاد که پایه و اساس این روش تکنیک های تخلیه احساسات می باشد.
  هیل یک سخنران بین المللی معروف و شناخته شده است و یکی از 24 نفری است که در مستند بی نظیر راز حضور داشت و دانسته های خود را به معرض نمایش گذاشت. سه دهه است که روش سدونا را بنا نهاده و پیوسته در حال شناساندن آن به مردم است، وی ابتدا در ایالات متحده روش خود را معرفی و سپس آنرا به اروپا برد و در حال حاضر در حال ارائه روش خود به کشورهای آسیایی همچون ژاپن می باشد.

  سازمان جهانی سدونا هزاران کتاب و سمینار آموزشی این روش را به صورت هدیه بین مردم پخش کرد به امید آنکه آنها نیز از لذت داشتن یک زندگی و رابطه آرام بهره ببرند. این سمینار روش خوبی برای آموختن سدونا و تکنیک های آن از ابتدا تا انتها می باشد که توسط هیل دوسکین و همکارانش دیوید الزی، الیوت گرانر، رالف گروتین، کارین کلاپکی و بسیاری دیگر آموزش داده میشود.

   

  روش سدونا چیست؟ و چطور از بند استرس و ناراحتی رها شویم؟

  قسمتی از این رخداد تاریخی باشید. خودتان را در جمع هزاران نفری که در این سمینار حضور داشتند بپندارید و با آنها پیش بروید و تکنیک های روش سدونا را بیاموزید. سدونا روشی است که صدها هزارنفر را در سرتاسر جهان از بند استرس و مشکلات عصبی و عادت های بد دور کرد، روشی که به مردم آموخت چطور آرامش را به زندگی و به درون خود برگردانند.

  سه راه برای رسیدن به این آزادی و رهایی وجود دارد و هر سه به یک نتیجه می رسند: اولین روش این است که اجازه دهید احساسات ناخواسته بگذرند. دومین روش خوش آمد گویی به احساساتان می باشد و اینکه اجازه دهید باشند و سومین روش به عمق آن احساس شیرجه رفتن است.


  یک نمونه رهایی با روش سدونا
  متن زیر تنها گوشه ای از کاربرد و کارکرد روش سدونا برای رهایی از بند استرس و عادات بد ذهنی است که به طور خلاصه بیان میشود. دقت کنید که این تنها یک نمونه است و برای اینکه شما بتوانید به حداکثر کارایی این روش پی ببرید بایستی کامل دوره آموزشی را بگذرانید.

  sedona.com/How-It-Works.asp

   

  هیل دوسکین استرس زدایی به روش سدونا

  [AddToCart-center]

  [AddToCart-center]

  • تعداد دی وی دی در 2 دی وی دی
  • کیفیت محصول ارسالی به همراه لیبل و قاب - نسخه کامپیوتر
  • مدت زمان پخش پنج تا ده ساعت
  • زبان محصول انگلیسی

  ساماندهی فروشگاه های اینترنتی

  logo-samandehi

  بدون محصول

  0 تومان ارسال
  0 تومان کل

  پرداخت

  محصولات بازدید شده

  شاخه‌‌‌‌‌‌ها