استرس زدایی به روش سدونا از هیل دوسکین

سدونا روشی است که صدها هزارنفر را در سرتاسر جهان از بند استرس و مشکلات عصبی و عادت های بد دور کرد، روشی که به مردم آموخت چطور آرامش را به زندگی و به درون خود برگردانند.
15,000 تومان

 

استرس زدایی به روش سدونا

هیل دوسکین استرس زدایی به روش سدونا

 

هیل دوسکین، نویسنده و خالق روش سدونا و صاحب پر فروشترین کتاب در نیویورک تایمز. وی سازمان و آموزه های این روش را بنا نهاد که پایه و اساس این روش تکنیک های تخلیه احساسات می باشد.
هیل یک سخنران بین المللی معروف و شناخته شده است و یکی از 24 نفری است که در مستند بی نظیر راز حضور داشت و دانسته های خود را به معرض نمایش گذاشت. سه دهه است که روش سدونا را بنا نهاده و پیوسته در حال شناساندن آن به مردم است، وی ابتدا در ایالات متحده روش خود را معرفی و سپس آنرا به اروپا برد و در حال حاضر در حال ارائه روش خود به کشورهای آسیایی همچون ژاپن می باشد.

سازمان جهانی سدونا هزاران کتاب و سمینار آموزشی این روش را به صورت هدیه بین مردم پخش کرد به امید آنکه آنها نیز از لذت داشتن یک زندگی و رابطه آرام بهره ببرند. این سمینار روش خوبی برای آموختن سدونا و تکنیک های آن از ابتدا تا انتها می باشد که توسط هیل دوسکین و همکارانش دیوید الزی، الیوت گرانر، رالف گروتین، کارین کلاپکی و بسیاری دیگر آموزش داده میشود.

 

روش سدونا چیست؟ و چطور از بند استرس و ناراحتی رها شویم؟

قسمتی از این رخداد تاریخی باشید. خودتان را در جمع هزاران نفری که در این سمینار حضور داشتند بپندارید و با آنها پیش بروید و تکنیک های روش سدونا را بیاموزید. سدونا روشی است که صدها هزارنفر را در سرتاسر جهان از بند استرس و مشکلات عصبی و عادت های بد دور کرد، روشی که به مردم آموخت چطور آرامش را به زندگی و به درون خود برگردانند.

سه راه برای رسیدن به این آزادی و رهایی وجود دارد و هر سه به یک نتیجه می رسند: اولین روش این است که اجازه دهید احساسات ناخواسته بگذرند. دومین روش خوش آمد گویی به احساساتان می باشد و اینکه اجازه دهید باشند و سومین روش به عمق آن احساس شیرجه رفتن است.


یک نمونه رهایی با روش سدونا
متن زیر تنها گوشه ای از کاربرد و کارکرد روش سدونا برای رهایی از بند استرس و عادات بد ذهنی است که به طور خلاصه بیان میشود. دقت کنید که این تنها یک نمونه است و برای اینکه شما بتوانید به حداکثر کارایی این روش پی ببرید بایستی کامل دوره آموزشی را بگذرانید.

sedona.com/How-It-Works.asp

 

هیل دوسکین استرس زدایی به روش سدونا

[AddToCart-center]

[AddToCart-center]

سایر مشخصات محصول

تعداد دی وی دی : در 2 دی وی دی
کیفیت محصول ارسالی : به همراه لیبل و قاب - نسخه کامپیوتر
مدت زمان پخش : پنج تا ده ساعت
زبان محصول : انگلیسی
هیچ نظری ارسال نشده