مهندسی

مهندسی

با ارائه فیلم های تخصصی مهندسی، سمینارها و دوره های آموزشی ناب تهیه شده از برترین های دنیا، شما را در کسب مهارت های مهندسی خود یاری خواهیم رساند.
 • نمایش:
نمایش 1 - 6 از 6 آیتم
 • 42,500 تومان

  دوره های ام بی ای - آموزش MBA, در این مجموعه آموزشی بی نظیر شما با مفاهیم و کلیات ام بی ای آشنا خواهید شد، مفاهیمی همچون برنامه ریزی استراتژیک، رفتارهای سازمانی، مدیریت بازاریابی، امور مالی شرکت ها و سایر آموزش های اساسی و پایه ای که در رشد دادن به تجارت خود به آن نیاز دارید.

  42,500 تومان
 • 199,000 تومان

  مهارت های سازمانی - رفتار و تعاملات در سازمان، در این مجموعه بی نظیر شما با ساعت ها و ده ها مهارت سازمانی که هر سازمانی برای پیشرفت احتیاج دارد آشنا می شوید. مهارت های مدیریتی، رهبری، تعاملات کارمندان و رفتارهای درون سازمانی همه و همه در این مجموعه آموزش داده می شوند.

  199,000 تومان
 • 46,500 تومان

  کاپلان شوسر یکی از برترین شرکت های ارائه دهنده فیلم ها و جزوات آموزشی برای آماده سازی داوطلبان آزمون سی اف ای می باشد. کاپلان علاوه بر این، کلاس های آموزشی بسیاری نیز ارائه می دهد و سمینارهای آموزشی برای قبولی در امتحان سی اف ای برگذار می کند.

  46,500 تومان
 • 47,500 تومان

  آموزش ریتینگ اینسترومنت های هواپیما، در آزمون های تست پرواز موفق شوید و یک خلبان موفق شوید. با این دوره آموزشی خلبانی خواهید توانست گواهینامه خلبانی خود را به راحتی و با بهترین نمره کسب کنید.

  47,500 تومان
 • 28,500 تومان

  پربیننده ترین و آموزنده ترین مستند آموزشی روش ها و تکنیک های ساخت ازمعروف ترین کانال مستند ساز جهان، با بیش از 500 فیلم نمایشی آموزشی فرآیند ساخت وسایل و ابزارآلات مختلف از ابتدا تا انتها بصورت خیلی کامل و در عین حال مختصر.

  28,500 تومان
 • 26,500 تومان

  پکیج بی نظیر کتاب های شنیداری آموزشی تخصصی مدیریت مالی و تجارت با بیش از 90 کتاب صوتی مختلف از بزرگان حال حاضر دنیا در بیش از ساعت های ترک شنیداری گردآوری شده و در اختیار شماست.

  26,500 تومان