کتاب فیزیولوژی و بیولوژی دهان و دندان

این کتاب مروری جامع بر بخشی از دندانپزشکی ارائه میدهد که مکانسیم فیزیولوژیک و پاتوفیزیولوژیک پایه را به مشکلات مداوم رخ دهنده در...

جزییات بیشتر

1122020

12,500 تومان

 • ارسال به دوست
 • پرینت محصول
 • خرید پیامکی
 • خرید از طریق پیامک
 • ارسال به دوستان

  کتاب فیزیولوژی و بیولوژی دهان و دندان

  کتاب فیزیولوژی و بیولوژی دهان و دندان

  این کتاب مروری جامع بر بخشی از دندانپزشکی ارائه میدهد که مکانسیم فیزیولوژیک و پاتوفیزیولوژیک پایه را به مشکلات مداوم رخ دهنده در دندانپزشکی را به هم ربط میدهد.

  دریافت‌ کننده‌ :

  * فیلدهای مورد نیاز

  انصراف یا 

  امتیاز محصول
  1  رای

   

  کتاب (هندبوک) فیزیولوژی و بیولوژی دهان و دندان

  این کتاب مروری جامع بر بخشی از دندانپزشکی ارائه میدهد که مکانسیم فیزیولوژیک و پاتوفیزیولوژیک پایه را به مشکلات مداوم رخ دهنده در دندانپزشکی را به هم ربط میدهد. موضوعات مطرح شده در این کتاب عبارتند از: ساختار و عملکرد سلول های مخاط دهان، بیولوژی استخوان، توابع مخاط دهان، برخی از جنبه های مهم در فلور میکروبی دهان و بیو فیلم و در نهایت اصول حال حاضر برای جویدن، بلعیدن و گفتار.
  دانش علوم پایه در زیست شناسی دهان و دندان ضروری است، که به درک ماهیت و رفتار سلول ها، بافت ها و اندام ها و سلامت و بیماری کمک میکند. این کتاب، مرجعی جامع و مناسب برای دانشجویان دندانپزشکی در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و همچنین برای تمرین پزشکان می باشد.

  راهنمای خرید و دانلود کتاب

  A Handbook of Oral Physiology and Oral Biology

  By

  Anastasios K. Markopoulos, DDS, MS, PhD, Professor of Oral Medicine/Pathology, Aristotle University, Thessaloniki, Greece

  This textbook provides a comprehensive overview of the part of dentistry that links basic physiologic and pathophysiologic mechanisms to frequently encountered problems in dental practice. Themes that are covered include the structure and function of the cells of oral mucosa, the biology of bone, the functions of oral mucosa, some important aspects on oral microbial flora and biofilms and finally the current principles on mastication, swallowing and speech. The knowledge of basic sciences is essential in oral biology, helping to understand the nature and behavior of cells, tissues and organs in health and disease. It is an easy-to-read, relatively brief but a comprehensive Ebook appropriate for undergraduate and graduate dental students as well as for practicing clinicians.

  • زبان محصول انگلیسی
  • فرمت فایل pdf.
  • حجم فایل دانلودی 0-100 mb
  • سال انتشار 2010
  • نوع محصول کتاب

  ساماندهی فروشگاه های اینترنتی

  logo-samandehi

  بدون محصول

  0 تومان ارسال
  0 تومان کل

  پرداخت

  محصولات بازدید شده

  شاخه‌‌‌‌‌‌ها