ساماندهی فروشگاه های اینترنتی

logo-samandehi

فیلتر محصولات

رهگیری سفارش

کد امنیتی
کودکان

کودکان

آموزش کودکان، مجموعه دوره ها و فیلم های آموزشی کودکان و نوزادان در تمامی سنین، یادگیری مهارت های قبل از دبستان، مهارت های زبان آموزی کودکان، آموزش نقاشی کودکان و بسیاری دیگر دراین زیرشاخه قرار داده شده است.
 • نمایش:
نمایش 1 - 7 از 7 آیتم
 • 28,500 تومان

  آموزش ساخت عروسک - خانه و لوازم عروسک، مجموعه ای بی نظیر از کلیپ های آموزشی ساخت وسایل و لوازم برای عروسک و خانه عروسک، از جمله آموزش ساخت خانه و اتاق برای عروسک، آموزش ساخت  وسایل آشپزخانه برای عروسک و صد ها آموزش ناب و زیبای دیگر که در این مجموعه خواهید دید.

  28,500 تومان
 • 52,500 تومان

  این مجموعه آموزشی یک مجموعه کامل آموزش زبان انگلیسی برای کودکان میباشد و گام به گام کودکان را با زبان انگلیسی آشنا و علاقه مند میکند.این مجموعه یکی از پرطرفدارترین مجموعه های آموزشی دنیاست و به دلیل متد خاص آموزشی که در پیش گرفته برنده بیش از 25 جایزه بین المللی شده است

  52,500 تومان
 • 19,500 تومان

  آموزش زبان اشاره کودکان - زبان اشاره نوزاد، با نوزادان خود قبل از به حرف افتادن ارتباط برقرار کنید، کودکان می توانند نشانه های ساده را برای برقراری ارتباط قبل از یادگیری صحبت کردن بیاموزند!

  19,500 تومان
 • 9,500 تومان

  آموزش نگهداری نوزاد - مراقبت های کودکان و نوزادان، در این سری آموزشی با مهارت های نگهداری و مراقبت از نوزاد، قبل و بعد از زایمان آشنا خواهید شد. از جمله مهارت های شیر دهی به نوزاد، مراقبت های قبل از زایمان و در دوران حاملگی و بسیاری دیگر

  9,500 تومان
 • 9,500 تومان

  مجموعه بیبی بَبِل - این مجموعه به کودکان کمک می کند تا آواها و کلمات را که پایه و اساس ارتباطاتشان در آینده است را زودتر و بهتر بیاموزند. هر کلمه و صدا در این مجموعه با توجه به سن کودکان و نوزادان تنظیم شده است.

  9,500 تومان
 • 19,500 تومان

  تقویت حافظه با بِرینِتیکز - افزایش کارایی ذهن کودکان و حل مسائل پیچیده ریاضی برای کودکان، کارایی حافظه خود را بیشتر کنید، تمرکز خود را بهبود ببخشید، مسائل پیچیده ریاضی را در ذهن خود حل کنید و ...

  19,500 تومان
 • 25,500 تومان

  بیبی انیشتین "کودک انیشتین" نام مجموعه فیلم های آموزشی است که برای کودکان در سنین مختلف تهیه و تنظیم شده است. موضوعاتی که در این مجموعه به کودکان آموزش داده می شود، موسیقی، هنر، زبان، علم، ریاضی و بسیاری دیگر است. کمپانی والت دیزنی با تهیه و تولید این مجموعه جوایز و افتخارات بسیاری را به دست آورد.

  25,500 تومان