ثبت اختراع در خارج - مجموعه جامع آموزش و راهنما

این دوره جامع آموزشی ثبت ایده و اختراع به شما نشان میدهد که چگونه ایده و اختراع خود را ثبت، تولید و بازاریابی کنید. این استراتژی های ساده در عین حال ناشناخته به من (تولید کننده این مجموعه) کمک...

جزییات بیشتر

4410002

28,500 تومان

 • ارسال به دوست
 • پرینت محصول
 • خرید پیامکی
 • خرید از طریق پیامک
 • ارسال به دوستان

  ثبت اختراع در خارج - مجموعه جامع آموزش و راهنما

  ثبت اختراع در خارج - مجموعه جامع آموزش و راهنما

  این دوره جامع آموزشی ثبت ایده و اختراع به شما نشان میدهد که چگونه ایده و اختراع خود را ثبت، تولید و بازاریابی کنید. این استراتژی های ساده در عین حال ناشناخته به من (تولید کننده این مجموعه) کمک کرد که بیشتر از 100.000 دلار تنها از ثبت یکی از ایده هایم بدست بیاورم

  دریافت‌ کننده‌ :

  * فیلدهای مورد نیاز

  انصراف یا 

  امتیاز محصول
  1  رای
  برچسب ها

   

  مجموعه جامع آموزشی و راهنمای ثبت اختراع در خارج

   

  راهنمای ثبت اختراع در خارج

   

   این دوره جامع آموزشی ثبت ایده و اختراع به شما نشان میدهد که چگونه ایده و اختراع خود را ثبت، تولید و بازاریابی کنید. این استراتژی های ساده در عین حال ناشناخته به من (تولید کننده این مجموعه) کمک کرد که بیشتر از 100.000 دلار تنها از ثبت یکی از ایده هایم بدست بیاورم.

  تنها دو راه برای سودرسی از اختراع شما  وجود دارد، یکی لایسنس دار کردن ایده شما یا آوردن آن ایده به بازار کار خودتان. من به شخصه در هر دو مورد موفق بوده ام. شما کدام راه را انتخاب خواهید کرد؟ چه اطلاعاتی نیاز دارید؟ در نهایت چگونه ایده تان را از ذهن به بازار خواهید آورد؟ این دوره تمامی این سوال های شما را پاسخ خواهد داد.


  من بیش از شش سال است که در پی روند ثبت اختراع و ثبت ایده و مطاعات عمیقی در مورد بهترین روش ها و مسیر های موفقیت در این کار بوده ام و در سال های قبل سه ایده مختلف را لایسنس دار کرده ام و مشغول فروش محصولاتم شده ام! چطوری؟
  شما هم اکنون ایده و محصول خود را در ذهن پرورانده اید و نیازی به صرف زمان زیاد برای بازآفرینی آن یا نحوه به بازار آوردن آن نیستید، چرا از راهنمایی فردی که سال هاست در این کار است استفاده نکنید؟ و از صرف زمان و هزینه زیاد جلوگیری نکنید!؟

  در این دوره آموزشی شما خواهید آموخت:
  نحوه تحقیق هوشمند در مورد ایده های خود و فهمیدن ارزش ایده شما و تشخیص ایده های بی ارزش از با ارزش
  این هم یادتون باشه! حداقل سودی که ایده پردازان بدست می آورد 10.000 دلار بوده! کافی نیست؟

  نحوه تحقیق در مورد ایده، ایده پردازی، مسیر مجوز دار کردن ایده، سرمایه گذاری و گرفتن فاند برای ایده، طراحی و تولید ایده، مراقبت و نگهداری از ایده، بازبینی ایده و در نهایت تولید آن و بسیاری نکات دیگر را در این مجموعه خواهید آموخت.

  راهنمای ثبت اختراع در خارج

  Ryan Grepper - Inventor's Blueprint

  [AddToCart-center]

   

  • تعداد دی وی دی در 2 دی وی دی
  • کیفیت محصول ارسالی به همراه لیبل و قاب - نسخه کامپیوتر
  • مدت زمان پخش پنج تا ده ساعت
  • زبان محصول انگلیسی

  ساماندهی فروشگاه های اینترنتی

  logo-samandehi

  بدون محصول

  0 تومان ارسال
  0 تومان کل

  پرداخت

  محصولات بازدید شده

  شاخه‌‌‌‌‌‌ها