شش دقیقه تا موفقیت - باب پراکتور

شش دقیقه تا موفقیت - باب پراکتور

دوره آموزش شش دقیقه تا موفقیت از سخنران معروف باب پراکتور، دوره ای جدید با رویکردی جدید از وی میباشد. وی در این دوره  سعی می کند تنها با روزی 6 دقیقه آموزش شما و آموختن نکات مهم در زندگی شما را به  سمت موفقیت رهنمون سازد.
20,000 تومان

 

شش دقیقه تا موفقیت - باب پراکتور

شش دقیقه تا موفقیت از باب پراکتر

 

باب پراکتور متولد 1935 در انتاریو کانادا. در زمان رشدش فعالیت خاصی نداشت و علاقه چندانی به تحصیل نداشت، و در نهایت در دبیرستان ترک تحصیل کرد.

وی سپس به ناوگان دریایی پیوست و 4 سال از عمر خود را در آنجا سپری کرد و بعد از آن در تورونتو مشغول کار آتش نشانی شد. اون در این مدت به شدت بی پول و تنگ دست بود. تا اینکه با کسی آشنا شد که کتاب "بیندیشید و ثروتمند شوید" از ناپلئون هیل را به او داد و از آنجا بود که تحولات زندگی باب شروع شد.

وی در طول عمر خود تا کنون آثار و کتاب های بسیاری از خود به جای گذاشته است. معروف ترین اثر تصویری وی مستند راز میباشد که تاثیرگذارترین شخصیت و سخنران آن مستند باب پراکتر می باشد. مستند راز در بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه و پخش شد و میلیون ها نسخه از این مستند در سرتاسر جهان به فروش رفت. باب در مستند راز تنها گوشه از رازهای موفقیت را مطح کرد و مسیر کامل را شرح نداد.

از دیگر آثار معروف وی سمینار و کتاب آموزشی "ثروتمند زاده شده" می باشد.

جمله معروف باب پراکتور:

به من بگو چه میخواهی، من مسیر رسیدن به آن را به تو نشان خواهم داد.

مسیر موفقیت از دیدگاه باب پراکتور

گفته های باب بر پایه احساسات نیست، او با بیش از 60 سال تجربه در علم ثروتمند شدن، و با مطالعه زندگی هزاران فرد ثروتمند، مسیری را کشف کرده که در طول زندگی خود نیز از آن بهره برده است. به عقیده باب، ثروتمند شدن نیز مسیر مشخصی دارد که هر کسی میتواند آنرا طی کند.

[AddToCart-center]

دوره آموزشی 6 دقیقه تا موفقیت باب پراکتر

 

دوره آموزش شش دقیقه تا موفقیت از سخنران معروف باب پراکتور، دوره ای جدید با رویکردی جدید از وی میباشد. وی در این دوره  سعی می کند تنها با روزی 6 دقیقه آموزش شما و آموختن نکات مهم در زندگی شما را به  سمت موفقیت رهنمون سازد.  این مجموعه از بیش از 370 قسمت تشکیل شده است که  هر کدام مفهوم و درسی را در دل خود دارد و آموزشی متفاوت به شما می دهد. هر ویدئو درسی و تمرینی به همراه خود دارد و باب از شما می خواهد که به تمامی آنها قدم به قدم انجام دهید و با وی پیش روید تا پارادایم های ذهنی و عادت های بد رفتاری خود را ترک کنید و قدم قدم به سمت موفقیت پیش بروید.

 

[AddToCart-center]

سایر مشخصات محصول

تعداد دی وی دی : در 2 دی وی دی
کیفیت محصول ارسالی : به همراه لیبل و قاب - نسخه کامپیوتر
مدت زمان پخش : 15 ساعت به بالا
زبان محصول : انگلیسی
هیچ نظری ارسال نشده