آموزش هیپنوتیزم از جیمی اسمارت

آموزش هیپنوتیزم از جیمی اسمارت، حتما در مورد قدرت هیپنوتیزم برای درمان بیماری ها و رسیدن به اهداف شنیده اید. چیزی که در این  دوره آموزشی هیپنوتیزم شما را جذب میکند، روشی بسیار آسان و عملی برای یادگیری هیپنوتیزم  خواهد بود.
17,500 تومان

 

آموزش هیپنوتیزم از جیمی اسمارت

 رازهای هپنوتیزم از جیمی اسمارت

 

حتما در مورد قدرت هیپنوتیزم برای درمان بیماری ها و رسیدن به نتایج و اهداف در زندگی افراد شنیده اید. چیزی که در این مجموعه و دوره آموزشی شما را جذب میکند، روشی بسیار آسان و عملی برای یادگیری هیپنوتیزم و برقراری ارتباط هیپنوتیک در تمامی ساعات روزتان خواهد بود. در این مجموعه می آموزید که هیپنوتیزم چطور کار میکند و با ده روش و عملکرد سریع هیپنوتیزم آشنا خواهید شد، با زبان محاوره در هیپنوتیزم و سه مانع موجود در هیپنوتیزم و دستور ها، تکنیک های محاوره در هیپنوتیزم، ذهن خودآگاه و ناخودگاه در هیپنوتیزم، خود هیپنوتیزم با تکنیک اریکسونیان و بسیاری دیگر آشنا خواهید شد.

 

قبل از شروع این دوره، از شرکت کنندگان برای کشیدن یک تصویر ذهنی از مفهوم کلمه هیپنوتیزم، دعوت شد جیمی اسمارت با کمک گرفتن از تکنیک های ان ال پی و تمیرنات عملی و کشاندن شما به همراه شدن با وی آموزش های لازم را به شما می آموزد. برای دریافت ارزش کامل این مجموعه بایستی بارها و بارها این دوره را مشاهده کنید تا به عمق دانشی که در دل خود دارد پی ببرید.

هشدار: دقت شود که این دوره حاوی آموزش های سطوح بالای هیپنوتیزم میباشد و توصیه میشود در حضور اساتید این علم اقدام به یادگیری هیپنوتیزم بکنید.

[AddToCart-center]

محتویات این مجموعه به شرح زیر می باشد:

 قسمت 1:

 قسمت 2:

 قسمت 3:

 قسمت 4:

 نقشه کار و مدل ها

 اعتماد به نفس و شجاعت

 دنیای اشیاء و تجربه ها

 گزارش و شک و تردید

 رفتن به درون با آرامی

 انواع آرامش

 اصول پایه هیپنوتیزم

 پیش فرض های ان ال پی

 چرخه ساخت تمرکز

 و بسیاری دیگر

 زبان هیپنوتیزم

 کارت های هیپنوتیزم اریکسونیان

 کنترل صدا در هیپنوتیزم

 پیشفرض های هیپنوتیک از ان ال پی

 فرمان ها

 هماهنگ سازی تنفس

 و بسیاری دیگر

 متافورها و

 اختلاط و بهره برداری

 اعتماد به نفس

 ذهن خود آگاه و ناخود آگاه

 حذف تردید

 و بسیاری دیگر

 سه مانع برای استاد شدن در هیپنوتیزم

 پترن های زبان هیپنوتیزم

 استفاده از حالت های خلسه در هیپنوتیزم

 متافورها

 خود هیپنوتیزمی

 و ...

 

هیپنوتیزم چیست و چه فایده ای دارد؟

هیپنوتیزم، القای حالتی از هوشیاریست که در آن شخص ظاهرا قدرت اقدام داوطلبانه خود را از دست می دهد و به پیشنهادات و جهت دهی های هیپنوتیزم کننده بسیار پاسخگو میشود. کاربرد این علم در درمان است، به طور معمولی برای بازیابی خاطرات سرکوب شده و یا اصلاح رفتارها استفاده میشود.

از هیپنوتیزم در موارد بسیاری استفاده میشود، از جمله موارد پزشکی، روان درمانی، موارد نظامی، اصلاح رفتاری و برای سرگرمی. همچنین از هیپنوتیزم در بهتر کردن توانایی افراد در ورزش ها، در مطالعه، و درمان فیزیکی و توانبخشی نیز استفاده میشود.

 

 آموزش هیپنوتیزم از جیمی اسمارت

 

[AddToCart-center]

سایر مشخصات محصول

تعداد دی وی دی : در 1 دی وی دی
کیفیت محصول ارسالی : به همراه لیبل و قاب - نسخه کامپیوتر
مدت زمان پخش : پنج تا ده ساعت
زبان محصول : انگلیسی
هیچ نظری ارسال نشده