رازهای زندگی سالم و مستحکم

در این دوره آموزشی سه روزه از شرکت کریتیو لایو که توسط دیو آسپری برگزار شده، شما می آموزید که چگونه وزن کم کنید، آی کیو خود را افزایش دهید، و ذهن خود را کاملا متمرکز کنید. با سیستم مدرن ارائه شده در این مجموعه که خالق آن دیو آسپری می باشد زندگی شما متحول خواهد شد.
15,500 تومان

 

رازهای زندگی سالم و مستحکم ( زندگی ضد گلوله از دیو آسپری)

 رازهای زندگی سالم و موفق

 

در این دوره آموزشی سه روزه از شرکت کریتیو لایو که توسط دیو آسپری برگزار شده، شما می آموزید که چگونه وزن کم کنید، آی کیو خود را افزایش دهید، و ذهن خود را کاملا متمرکز کنید. با سیستم مدرن ارائه شده در این مجموعه که خالق آن دیو آسپری می باشد زندگی شما متحول خواهد شد. وی یک سرمایه گذار و کارآفرین تکنولوژی می باشد که 15 سال تمام با صرف حدود 300.000 دلار به تحقیق و آموزش در مورد بیولوژی ساختار بدن خود پرداخت و رازهای و دانسته های خود را هم اکنون در این سمینار سه روزه در معرض آموزش به عموم قرار داده است. او به شما می آموزد که چگونه بدن و ذهن خود را با تکنیک های این سیستم ارتقاء دهید و در حالت بهره وری بالا قرار گیرید و بعد از آن خواهید توانست از پتانسیل واقعی درونی خود بهره ببرید.
در طول این دوره آموزشی، علاوه بر اصول پایه و اساسی این سیستم، خواهید آموخت که چگونه وزن خود را بدون محاسبه های خسته کننده کالری کاهش دهید، و چگونه التهاب های داخلی بدنتان را خاموش کنید، چگونه بر میزان آی کیو خود را (حداقل ده واحد) بیافزایید (در علم این کار اثبات شده است) و چگونه سیستم استرس زای داخلی بدن خود را خاموش کنید و از کار بیاندازید، و در نهایت می آموزید که چگونه کنترل کامل اتفاقات و رویداد های داخلی ذهن خود را کنترل کنید.
علاوه بر همه اینها، دیو به شما نحوه درست کردن کافه خارق العاده را نیز می آموزد!

 

در یک نگاه اجمالی: در این مجموعه خواهید آموخت:

 چگونه از شر استرس خلاص شوید

چطور ذهن خود را متمرکز کنید

    چطور آی کیو خود را افزایش دهید

  چطور وزن خود را کاهش دهید

 چگونه از شر استرس خلاص شوید

چطور ذهن خود را متمرکز کنید

چطور آی کیو خود را افزایش دهید

آموزش تکنیک های کاهش وزن بدون سختی و به راحتی


The Bulletproof Life with Dave Asprey

 [AddToCart-center]

 [AddToCart-center]

سایر مشخصات محصول

تعداد دی وی دی : در 3 دی وی دی
کیفیت محصول ارسالی : به همراه لیبل و قاب - نسخه کامپیوتر
مدت زمان پخش : ده تا 15 ساعت
زبان محصول : انگلیسی
شرکت سازنده : کریتیو لایو
هیچ نظری ارسال نشده