آموزش کمک های اولیه - مقدماتی تا پیشرفته

در زندگی وقوع حوادث ناگوار که منجر به جراحات و صدمات جسمانی شوند انکار ناپذیر است. آیا شما خود را برای اینگونه حوادث آماده ساخته اید؟ در این مجموعه فیلمها مراقبت ها و راهکارهایی برای رسیدگی به فرد مجروح تا رسیدن فرد متخصص به شما آموزش داده میشود.
23,500 تومان

 

آموزش کمک های اولیه - مقدماتی تا پیشرفته

------------------------------------------------------------------------------------------

دی وی دی یک: مهارت های مقدماتی و پایه کمک های اولیه


در زندگی وقوع حوادث ناگوار که منجر به جراحات و صدمات جسمانی شوند انکار ناپذیر است. آیا شما خود را برای اینگونه حوادث آماده ساخته اید؟
در این فیلم مراقبت ها و راهکارهایی برای رسیدگی به فرد مجروح تا رسیدن فرد متخصص به شما آموزش داده میشود.
آموزش هایی از جمله چگونگی مواجهه با ایست قلبی، انسداد مجاری تنفسی فرد صدمه دیده، ضربه به سر، خودن مردگی و بریدگی و بسیاری دیگر.

آموزش های مقدماتی کمک های اولیه
 

دی وی دی دو: مهارت های کمک های اولیه در مقابل جراحات چاقو

شاید بدترین راه مردن، مردن از زخم چاقو باشد.شما کمتر از 2 تا 10 دقیقه حین خونریزی تا مرگ فاصله دارید و در آن حین شاهد بیرون ریزی خون از بدن خود باشید. در این حال چه کار خواهید کرد؟ نزدیکترین بیمارستان به طور متوسط بین 30 تا 40 دقیقه با شما فاصله دارد و حدود 50 تا 60 دقیق تا رسیدن آمبولانس معطل خواهید شد.

شما در این حین برای نجات خود یا فرد ضربه خورده چه خواهید کرد؟ این فیلم نکات کمک های اولیه در شرایط چاقو خوردن را به شما آموزش خواهد داد.

در این مجموعه موارد زیر را خواهید آموخت:

ارزیابی و دسترسی به زخم چاقو، مهم ترین کمک های اولیه در این شرایط، آماده سازی و بستن زخم تا رسیدن به بیمارستان، به حداقل رساندن خونریزی، رسیدگی به فشار و شوک بیمار و بسیاری دیگر

مراقبت های اولیه در مقابل زخم چاقو
 

دی وی دی سه: مهارت های کمک های اولیه در مقابل جراحات اسلحه

شما در شرایط قرار دارید که خودتان یا یکی از نزدیکانتان با سلاح گرم آسیب دیده است و نزدیگترین بیمارستان به شما 30 تا 45 دقیقه و تا رسیدن آمبولانس به شما 40 تا 65 دقیقه فرصت دارید. در این حین بهترین کاری که برای نجات خود یا دوست خود میتوانید بکنید چیست؟

در این دی وی دی مجموعه آموزش های لازم برای زنده ماندن در شرایط تیر خوردن و آسیب دیدن توسط اسلحه را به شما آموزش خواهیم داد. از نحوه آماده سازی و بستن زخم تا کنترل استرس و خونریزی بیمار و شخص صدمه دیده.

مراقبت های اولیه در مقابل جراحت ناشی از اسلحه
 

دی وی دی چهار: مهارت های اولین اقدامات به هنگام حادثه


در این مجموعه تمامی نیاز های شما برای یادگیری کمک های اولیه از جمله تنفس های مصنوعی، کنترل خونریزی و فشار بدن، کنترل استرس بیمار، بستن زخم ها، بهوش نگه داشتن بیمار و بسیاری دیگر برابرده خواهد شد.

اولین واکنش های کمک در شرایط اضطراری

[AddToCart-center]

[AddToCart-center]

سایر مشخصات محصول

تعداد دی وی دی : در 4 دی وی دی
کیفیت محصول ارسالی : به همراه لیبل و قاب - نسخه کامپیوتر
مدت زمان پخش : پنج تا ده ساعت
زبان محصول : انگلیسی
نوع محصول : فیلم
هیچ نظری ارسال نشده