آشپزی مدرن

آشپزی مدرن با این دوره جامع آموزشی دیگر نیازی ندارید که این سختی ها را تحمل کنید، این دوره با اینکه برای حرفه ای های آشپزی تهیه شده ولی کاملا ساده و روان اصول مقدماتی تا پیشرفته آشپزی و طبخ انواع غذا و مهارت های آشپزی را به شما آموزش می دهدو شما را حیرت زده می کند.
28,500 تومان

 

آشپزی مدرن

بازیابی هنر گم شده در آشپزی مدرن


حس و غرور زیادی به  شما دست می دهد وقتی خودتان غذای خود را درست می کنید. از زمان انتخاب مواد لازم تا ترکیب کردن آنها و در نهایت طبخ غذا و میل کردن آن به همراه خانواده این حس با شما همیشه همراه خواهد بود. برای خیلی از ماها پختن غذا و آشپزی کاری بسیار خسته کننده و طاقت فرصا است، ولی این را بدانید لذتی که در آشپزی هست در هیچ چیز دیگری نمی توانید بیابید.


با این دوره جامع آموزشی دیگر نیازی ندارید که این سختی ها را تحمل کنید، این دوره با اینکه برای حرفه ای های آشپزی تهیه شده ولی کاملا ساده و روان اصول مقدماتی تا پیشرفته آشپزی و طبخ انواع غذا و مهارت های آشپزی را به شما آموزش می دهدو شما را حیرت زده می کند. در این دوره آموزشی با آشپزی مدرن، آشپزی مدرن جهان و مهارت های آشپزی بین الملل آشنا خواهید شد.


تنها با ساعاتی تمرین و مشاهده این آموزش های شما می توانید غذاهایی درست کنید که حتی در بهترین رستوران های شهر نیز آنها را نخورده اید و خواهید آموخت که چطور برای سلایق مختلف طعم ها و مزه های مختلف را درست کنید و از صرف هزینه های بسیار رستوران ها و فست فود ها رهایی پیدا کنید و در نهایت لذت خوردن را اگر از دست داده اید، با این مجموعه بار دیگر آنرا بدست خواهید آورد.

 

[AddToCart-center]

در این مجموعه که حاوی 24 دوره آموزشی تخصصی میباشد شما با مهارت هایآشپزی مدرن آشنا می شوید.

آموزش آشپزی، آشنایی با مواد، تکنیک ها و طعم دهنده ها
آموزش انواع چاقو ها و روش های استفاده از آنها
سایر ابزار های مورد نیاز آشپزی مثل قیچی و گلدان
آشپزی با حرارت و روغن
آشپزی با حرارت و بدون روغن
سرخ کردن با حرارت با روغن
آشپزی و طبخ غذا با بخار
آشپزی ترکیبی
گریل کردن و کباب کردن
درست کردن سالاد ها
درست کردن سوپ ها
درست کردن غذاهای دریایی
درست کردن دسر های بی نظیر
کار با تخم مرغ و تکنیک های آن
و بسیاری دیگر 

درباره پروفسور بیل بریوا

آشپزی مدرن با آشپزان معروف جهان       آموزش دهنده معروف و شناخته شده، بیل بریوا در صنعت مهمانداری و به عنوان سرآشپز حرفه ای درس گروه کالینری آمریکا مشغول به کار است و حدود 30 سال به آموزش افراد مختلف در سرتاسر جهان پرداخته است. او بیش از 15 سال از عمر خود را صرف آموزش تخصصی شنوندگان خود درباره آشپزی، پویایی عطرها و طعم های غذایی، شناخت سلایق غذایی کرد. وی به عنوان یک سخنران، ارائه دهنده و یک حرفه ای آشپزی در جهان شناخته می شود.  مقالات و مجلات زیادی از وی نام برده اند.

 

[AddToCart-center]

[AddToCart-center]

سایر مشخصات محصول

تعداد دی وی دی : در 6 دی وی دی
کیفیت محصول ارسالی : به همراه لیبل و قاب - نسخه کامپیوتر
مدت زمان پخش : ده تا 15 ساعت
زبان محصول : انگلیسی
هیچ نظری ارسال نشده