آموزش خلبانی شخصی - مهارت های پرواز

آموزش خلبانی شخصی - مهارت های پرواز با ارائه روشن، ساده ، سرگرم کننده کینگ بدان معناست که آنچه برای مهارت پرواز واقعی لازم دارید را کاملا فرا خواهید گرفت . شما ابزار عملی برای استفاده واقعی از گواهینامه خلبانی شخصی خود را خواهید داشت.
42,500 تومان

 

آموزش خلبانی شخصی - مهارت های پرواز

آموزش خلبانی شخصی  

با استفاده از این مجموعه شما آزمون دانش خلبان شخصی FAA را تضمین شده پاس خواهید کرد!

البته شما آزمون نوشتاری FAA خود را با دوره آزمون دانش خلبانی شخصی کینگ  پاس خواهید کرد. قبولی در این آزمون برای شما تضمین شده است، زیرا دوره های کینگ کامل و مدارس پایه چیزی را نگفته نمی گذارند. اما مهم تر اینکه، شما دانش مورد نیاز برای شناسایی و مدیریت خطرات ناشی از پرواز را به دست می آورید- خلاصه شما آمادگی خلبان شدن را به دست می آورید.

دوره آزمون خلبان شخصی - DVD برای کامپیوتر خانگی

چگونه آزمون را خوب دهید....

    یادگیری خود را با پاسخ دادن به سوالات تستی خلبان شخصی واقعی FAA که به طور خودکار پس از هر بخش می آید تقویت کنید

    بازخورد فوری که پاسخ صحیح بوده یا غلط را دریافت کنید

    در صورت نیاز بلافاصله به توضیحات پاسخ نگاه کنید

    سوال از دست رفته را فورا دوباره بگیرید

    پیشرفت خود را در طول دوره با ردیابی خودکار مشاهده کنید.

    نقاط قوت و ضعف خود را با گزارش و نمودار بصری ارزیابی کنید

    سؤالات FAA با هر ترکیبی از موضوع ، پرسش های از دست رفته، آموزش بیانیه FAA ، یا سوال هنوز پاسخ داده نشده بررسی کنید

    هر عبارت را تایپ کرده و تمام سوالات FAA موجود که شامل این عبارت است را پیدا کنید

    نگاهی به آزمون تمرین نامحدود تصادفی بیاندازید

    و هنگامی که آماده اید، تاییدیه آزمون کتبی FAA خلبان شخصی و گواهی فارغ التحصیلی خود را بلافاصله آنلاین دریافت خواهید کرد

هواپیمای شخصی

 

شما خلبانی هواپیمای شخصی خود را کاملا فرا خواهید گرفت

ارائه روشن، ساده، سرگرم کننده کینگ بدان معناست که آنچه برای مهارت پرواز واقعی لازم دارید را کاملا فرا خواهید گرفت . شما ابزار عملی برای استفاده واقعی از گواهینامه خلبانی شخصی خود را خواهید داشت. و درک کامل بدان معناست که آماده برخورد و مدیریت حوادث غیر منتظره خواهید بود و خواهید دانست که چگونه قبل از به خطر افتادن خود و مسافران به موقع تصمیم گرفته و اقدام کنید- بنابراین پرواز شما مطمئن و دلنشین خواهد بود.

 10 یا 15 دقیقه برای کامل کردن درس

در 10 تا 15 دقیقه ،می توانید یک بخش آموزش را کامل کرده و یادگیری خود را با پاسخ دادن به سوالات که به صورت خودکار می آید تثبیت کنید- و در طول دوره شما پیشرفتتان را پیگیری خواهد کرد.

آموزش خودمانی و شخصی از طرف مربیان پرواز افسانه ای

از طریق آموزش تصویری صمیمی، جان و مارتا کینگ به طور مستقیم به شما آموزش خواهند داد. آموزش واضح، ساده و سرگرم کننده آنها یادگیری هواپیمایی را برای صدها هزار خلبان در سراسر جهان قابل دسترس ساخته است. ارائه واضح و اغلب طنز آمیز آنها تا زمانی که پرواز می کنید در خاطرتان خواهد ماند. خلبان های متعددی بارها به ما گفته اند که هنگامی که با شرایط بحرانی در هوا مواجه می شوند، عبارت کینگ در ذهن آنها درست زمانی که لازمش دارند تکرار می شود . همیشه جان و مارتا را مربیان هواپیمایی شخصی خود در نظر بگیرید.

طنز به یادگیری شما کمک می کند

طنز بخشی از سبک ما است، زیرا یادگیری را لذت بخش تر می کند، اما همیشه یک نکته مهم تر از طنز ما وجود دارد و آن این است که مفاهیم کلیدی را راحت تر به یاد داشته باشید.

بازبینی سوال موفقیت شما را تضمین می کند!

بعد از تکمیل تمام درس های خود، از نمره بالای خود با استفاده از بررسی سوال درونی منحصر به فرد کینگ با سوالات به سبک FAA اطمینان حاصل کنید. شما حتی می توانید سوالات بررسی شده آنهایی که قبلا پاسخ داده نشده ، مشخص شده یا از دست رفته را تصحیح کنید.

از توضیح دقیق هر سوال برای اصلاح دانش خود استفاده کرده و پیشرفت خود را از طریق گزارش های بصری ببینید. سپس، آمادگی آزمون خود را در هر زمان با در نظر گرفتن امتحانات تمرینی نامحدود به طور تصادفی تولید شده بررسی کنید ؛آنگاه خواهید دانست چه موقع آماده خوب دادن امتحان هستید!

[AddToCart-center]

 

[AddToCart-center]

سایر مشخصات محصول

تعداد دی وی دی : در 9 دی وی دی
کیفیت محصول ارسالی : به همراه لیبل و قاب - نسخه کامپیوتر
مدت زمان پخش : 15 ساعت به بالا
زبان محصول : انگلیسی
شرکت سازنده : Kingsflight
هیچ نظری ارسال نشده