آموزش بافتنی حرفه ای - الیزابت زیمرمن

این مجموعه آموزشی بافتنی حرفه ای, به سه قسمت مقدماتی، متوسط و پیشرفته تقسیم شده است که در آن به شما نحوه بافتن توپ بافتنی برای استفاده در لباس ها و شال ها و انتهای کلاه آموزش داده می شود. در قسمت دیگر این مجموعه به آموزش بافتن پولیور "پولوور" می پردازد و در قسمت دیگر به نمایش نمونه های بند جوراب، کوک و توری می پردازد.
19,500 تومان

 

آموزش بافتنی حرفه ای - الیزابت زیمرمن


این مجموعه آموزشی به سه قسمت مقدماتی، متوسط و پیشرفته تقسیم شده است که در آن به شما نحوه بافتن توپ بافتنی برای استفاده در لباس ها و شال ها و انتهای کلاه آموزش داده می شود. در قسمت دیگر این مجموعه به آموزش بافتن پولیور "پولوور" می پردازد و در قسمت دیگر به نمایش نمونه های بند جوراب، کوک و توری می پردازد.
در قسمت دیگری از این آموزش الیزابت زیمرمن به نمایش بافتنی های و مدل های معروف خود می پردازد و تکنیک ها و مهارت های لازم برای بافت چندین نوع مختلف بافتنی از جمله جوراب ماکوزین، شال و جلیقه و تکنیک دو رنگ در بافتنی، سوراخ دکمه ها، بافندگی دومیل، و بیش از 30 تکینیک دیگر را آموزش می دهد.

آموزش بافتنی حرفه ای

 آموزش بافتنی با الیزابت زیمرمن    الیزابت زیمرمن متولد آگوست 1910، وفات 30 نوامبر 1999، یک بافنده بریتانیایی معروف بود که تمامی شهرتش به دلیل ایده ها و روش های انقلابی و جدیدش در بافندگی بود. از وی کتاب ها و فیلم های آموزشی بسیاری به جای مانده است.او روشی با نام روش بافندگی قاره ای ابداع کرد که ادعا می کرد کارآمدترین و سریع ترین روش بافت می باشد.


[AddToCart-center]

[AddToCart-center]

سایر مشخصات محصول

تعداد دی وی دی : در 7 دی وی دی
کیفیت محصول ارسالی : به همراه لیبل و قاب - نسخه کامپیوتر
مدت زمان پخش : ده تا 15 ساعت
زبان محصول : انگلیسی
هیچ نظری ارسال نشده