ساخت جواهرات با اتصالات سرد

در این مجموعه با روش ها و تکنیک های ساخت جواهرات بدون نیاز به هیچ گونه استفاده از چسب یا لحیم یا هرگونه استفاده از حرارت آشنا خواهید شد.در این دوره با انواع اتصالات سرد آشنا خواهید شد و نحوه به کار بردن آنها را در ساخت جواهرات خود خواهید آموخت.
12,000 تومان

آموزش ساخت جواهرات با اتصالات سرد

در مجموعه آموزش ساخت جواهرات با اتصالات سرد، شما با روش ها و تکنیک های ساخت جواهرات بدون نیاز به هیچ گونه استفاده از چسب یا آموزش لحیم کاری در جواهرسازی یا هرگونه استفاده از حرارت آشنا خواهید شد.

با استفاده از این مجموعه، علاقمندان به رشته جواهرسازی دست ساز می‌توانند بدون نیاز به حضور فیزیکی در کلاس های آموزشی، با مهارت های اصلی جواهرسازی و ابزارآلات و وسایل آن آشنا شده و روش های نوین کار و اطلاعات و تکنیک های روز دنیا در ساخت انواع جواهرات زینتی دستی را یاد بگیرند.


ساخت جواهرات با اتصالات سرد
در این دوره آموزشی، با نحوه ساختن جواهرات در 10 ویدئو از ابتدا تا انتها آشنا خواهید شد، هلن به شما مهارت های طراحی و ساخت جواهر آلات و نحوه استفاده از اتصالات سرد را آموزش می دهد.

این مجموعه برای جواهر سازان تازه کار و حرفه ای بسیار مفید و آموزنده بوده و مهارت های اساسی رایوتینگ و اتصال سرد از جمله مهارت های طراحی، دریل کردن و ایجاد سوراخ، مهارت چکش زنی، و بسیاری دیگر در آن آموزش داده میشود.

در این دوره با انواع اتصالات سرد آشنا شده و با نحوه استفاده از آنها در ساخت جواهرات خود آشنا خواهید شد. هلن به شما آموزش اتصالات زیر را می دهد: 

پرچ با تیوب
اتصالات تنشی
پرچ با سیم
پرچ با قابلیت جابجایی
اتصالات لولایی 

آموزش ساخت جواهرات با اتصالات سرد

سایر مشخصات محصول

تعداد دی وی دی : در 1 دی وی دی
کیفیت محصول ارسالی : به همراه لیبل و قاب - نسخه کامپیوتر
مدت زمان پخش : بین یک تا دو ساعت
زبان محصول : انگلیسی
هیچ نظری ارسال نشده