آموزش بدن سازی ژیمناستیک

آموزش بدنسازی ژیمناستیک را از ما بخواهید، با تمرینات بدنسازی ژیمناستیک تصورتان را از آمادگی جسمانی ژیمناستیک تغییر خواهیم داد
29,500 تومان

 

آموزش بدن سازی و آمادگی جسمانی برای ژیمناستیک

آموزش بدن سازی و فیتنس ژیمناستیک

آموزش بدنسازی ژیمناستیک را از ما بخواهید، با تمرینات بدنسازی ژیمناستیک تصورتان را از آمادگی جسمانی ژیمناستیک تغییر خواهیم داد و روشی آسان و موثر برای رسیدن به تناسب اندام و آمادگی جسمانی را آموزش می دهیم.

ما اعتقاد داریم که بدنی متناسب داشتن هیچ ارتباطی به پروتئین مصرفی، تمرینات سخت، و وسایل سنگین ورزشی ندارد، بلکه به میزان درستی عملکرد بدن شما دارد.
در این مجموعه حرکات ورزشی کاملا متفاوتی را به شما عرضه خواهیم کرد که تاثیر و عملکرد آنها بر روی بدن شما کامل متفاوت است.

 

مربیان و تعلیم دهندگان این سیستم فیتنس از کسانی هستند که به دنبال راه بهتر برای رسیدن به تناسب اندام بودند. بعد از گذراندن زمانی در آموزش تمرینات یوگا و هنرهای رزمی، به این نتیجه رسیدند که اکثر مردم به دنبال رسیدن به بدنی هشت تیکه یا بلند کردن وسایل سنگین نیستند بلکه به دنبال سلامتی و داشتن کنترل بر بدن خود هستند.
این مجموعه تمریناتی را به همراه دارد که شما را برای رسیدن به این هدف ( تعادل، سرعت، توان حرکتی، قدرت و استقامت) کمک می کند.

 

[AddToCart-center]

سایر مشخصات محصول

تعداد دی وی دی : در 2 دی وی دی
کیفیت محصول ارسالی : به همراه لیبل و قاب - نسخه کامپیوتر
مدت زمان پخش : پنج تا ده ساعت
زبان محصول : انگلیسی
هیچ نظری ارسال نشده