آشپزی در خانه از آشپز معروف گوردن رمزی

آشپزی در خانه با گوردن رمزی یکی از شناخته شده ترین و معروف ترین سر آشپز های حال حاضر دنیا، که به شما نحوه طبخ غذاهای رستورانی را در خانه آموزش می دهد.
17,500 تومان

 

آشپزی در خانه از آشپز معروف گوردن رمزی

آشپزی در خانه با گوردن رمزی آشپزی در خانه با گوردن رمزی یکی از شناخته شده ترین و معروف ترین سر آشپز های حال حاضر دنیا، که به شما نحوه طبخ غذاهای رستورانی را در خانه آموزش می دهد.
گوردن در رستوران برای سرو ظروف غذاهای فوق العاده اش و در خانه برای طبخ غذا های ساده و در عین حال بی نظیر و خوشمزه اش معروف و شناخته شده است. وی طبخ غذا را به آسانترین نحو ممکن به شما می آموزد.
در این مجمعه دستور پخت غذاهای روزانه مخصوص وعده های غذایی صبحانه، ناهار و شام را خواهید آموخت.

 این مجموعه شامل 20 قسمت آموزشی می باشد

برخی از آنچه در این مجموعه خواهید آموخت: آموزش نحوه طبخ مدرن غذاهای کودکان برای صبحانه، آموزش طبخ غذا برای دوستان شامل سیب گوجه فرنگی بو داده شده، ماهی دریایی برای ناهار، جوجه کباب با نخود. آموزش طبخ غذاهای آسیای شمالی به همراه طعم دهنده ها و ادویه های آسیای شمالی و رسپی های "دستور پخت" سوپ صدف، به همراه بال مرغ و موز و نارگیل سرخ شده و بسیاری دیگر.

آموزش طبخ برخی از غذاهای خیابانی ایتالیایی در خانه و برخی از غذاهای آمریکایی شامل کوکی ها و سالاد ها. آموزش برخی از غذاهای مخصوص رژیم های گیاه خواری و غذاهای مخصوص پیکنیک.

[AddToCart-center]

سایر مشخصات محصول

تعداد دی وی دی : در 3 دی وی دی
کیفیت محصول ارسالی : به همراه لیبل و قاب - نسخه کامپیوتر
مدت زمان پخش : پنج تا ده ساعت
زبان محصول : انگلیسی
هیچ نظری ارسال نشده