مبارزه برای زنده ماندن - مونی آیزیک

مبارزه برای زنده ماندن از مونی آیزیک، شامل تکنیک های فوق پیشرفته مبارزات در فواصل نزدیک و در شرایط بحرانی می باشد، که از 4 بخش تشکیل شده است، مبارزه در ماشین، مبارزه در خانه، مبارزه در شب، مبارزه در فضاهای بسته
23,500 تومان

 

مبارزه برای زنده ماندن - مونی آیزیک

مبارزه برای زنده ماندن از مونی آیزیک، شامل تکنیک های فوق پیشرفته مبارزات در فواصل نزدیک و در شرایط بحرانی و محیط های مرگبار می باشد، که از 4 بخش تشکیل شده است، مبارزه در ماشین، مبارزه در خانه، مبارزه در شب، مبارزه در فضاهای بسته
با کمک تکنیک ها و فنون ارائه شده در این مجموعه شما می توانید در مقابل مرگبارترین و وحشیانه ترین حملات در فواصل نزدیک مقابله کنید، مبارزه در فواصل نزدیک مجموعه ای بی نظیر برای آزمودن مهارت های شماست.

مبارزه در ماشین:

از مبارزات خیابانی تا سرقت های ماشین، یا مخفی شدن مهاجم در صندلی عقب شما، دیگر هیچ ترسی نداشته باشید، در این مجموعه آموزشی شما با مهارت های زیر آشنا خواهید شد:
شرایط هولناک سرقت ماشین
حملات مرگبار خیابانی
مقابله با سلاح و فنون خفه کردن از پشت
مبارزه با چاقوی زیر گلو و بسیاری دیگر

مبارزه در خانه:

با وجود مجرمان و جنایتکارانی که ممکن است خانه شما را مورد حجوم خود قرار دهند، کار بسیار عاقلانه ایست که مهارت های لازم برای دفاع از خود و خانواده خود را در این شرایط بیاموزید.
در این مجموعه با شرایط مختلف تهدید توسط چاقو و اسلحه در فضاهای محدود خانه و با نحوه دفاع در مقابل آنها آشنا می شود .

مبارزه در شب:

وقتی تستسترون خون شما بالا میرود و ترس بر شما قلبه می کند و یا زمانی که به دلایلی از جمله بیخوابی از هوشیاری کمی بر خوردار هستید، با خیال راحت و اطمینان کافی آماده مقابله با هر شرایطی باشید. این مجموعه به شما مهارت های مشت زنی و جدال، حملات با بطری شکسته، مبارزه با حملات توسط صندلی یا وسایل چوبی و حملات همزمان چندین مهاجم و دفاع در مقابل آنها را خواهد آموخت.

مبارزه در فضاهای بسته و محدود:

در این مجموعه با تاکتیک ها و تکنیک های مقابله و دفاع شخصی در مقابل حملات خفه کننده از پشت وقتی نشسته اید یا وقتی گروگان گرفته شده اسد و یا در ماشین از پشت توسط مهاجم گرفته شده اید و ... آشنا خواهید شد.

مبارزه برای زنده ماندن

[AddToCart-center]

سایر مشخصات محصول

تعداد دی وی دی : در 4 دی وی دی
کیفیت محصول ارسالی : به همراه لیبل و قاب - نسخه کامپیوتر
مدت زمان پخش : چهار تا پنج ساعت
زبان محصول : انگلیسی
هیچ نظری ارسال نشده