ورزش با دوچرخه ثابت - اسپینروال

ورزش با دوچرخه ثابت یکی از کاملترین مجموعه های آموزشی در سطح اینترنت می باشد که با هدف افزایش توان، سرعت، بازدهی و قدرت دوچرخه سواری آماده شده است، این مجموعه فیلم ها با مربی گری تروی جاکوبسن یکی از معروفترین مربیان دوچرخه سواری در فضای بسته ارائه می شود.
35,500 تومان

 

ورزش با دوچرخه ثابت - اسپینروال

ورزش با دوچرخه ثابت  ورزش با دوچرخه ثابت یکی از کاملترین مجموعه های آموزشی در سطح اینترنت می باشد که با هدف افزایش توان، سرعت، بازدهی و قدرت دوچرخه سواری آماده شده است، این مجموعه فیلم ها با مربی گری تروی جاکوبسن یکی از معروفترین مربیان دوچرخه سواری در فضای بسته ارائه می شود. تروی از سال 1995 به آموزش و ساخت فیلم های آموزشی در زمینه دوچرخه سواری پرداخته است و بیش از 500 هزارنفر در سرتاسر جهان از محصولات وی بهره گرفته اند.این مجموعه از 24 دی وی دی ریپ شده که در 6 دی وی دی گنجانده شده است تشکیل شده است.

در طول این فیلم ها شما با تمرینات بسیار طاقت فرسایی که تروی به شما خواهد داد روبرو خواهید شد، استراتژی بی رحمانه ای که وی در این آموزش ها به کار میگیرد در شکل دادن و آماده سازی بدن شما برای مسابقات دوچرخه سواری مناسب و حیاتی می باشد. دسته دیگری از فیلم های این مجموعه با هدف افزایش استقامت و توان جسمانی شما تدوین شده اند و بدن شما را  برای دوچرخه سواری در مسافت های طولانی آماده می سازند.
دسته دیگری از فیلم ها به سوزاندن چربی های اضافی بدن شما و افزایش مقاوت و قوای قلبی بدن شما می پردازند.


مهارت های دوچرخه سواری

 

[AddToCart-center]

سایر مشخصات محصول

تعداد دی وی دی : در 6 دی وی دی
کیفیت محصول ارسالی : به همراه لیبل و قاب - نسخه کامپیوتر
مدت زمان پخش : 15 ساعت به بالا
زبان محصول : انگلیسی
هیچ نظری ارسال نشده