هنر فیلم سازی و ادیت فیلم

مجموعه آموزشی هنر فیلم سازی و ادیت فیلم با آموزش اساتید متبهر در فیلمبرداری. این مجموعه برای فیلم سازان و عکاسان مفید بوده و برای هر دو گروه آموزش ها و مهارت های خاص خود را به همراه دارد.
18,500 تومان

 

هنر فیلم سازی و ادیت فیلم

مجموعه آموزشی هنر فیلم سازی و ادیت فیلم با آموزش اساتید متبهر در فیلمبرداری با نام های جف مدفورد و راس هوکرو به شما امکان آموزش و خلق تصاویری را می دهد که تا کنون ضبط نکرده اید. این مجموعه برای فیلم سازان و عکاسان مفید بوده و برای هر دو گروه آموزش ها و مهارت های خاص خود را به همراه دارد و به آنها برای ساخت تبلیغات بازرگانی، فیلم های عروسی، ثبت لحظات بی نظیر خانوادگی و رویداد ها کمک بسزایی می کند.

برخی از آنچه در این مجموعه خواهید آموخت:

تئوری داستان پردازی, ساختار یک داستان, تکنیک های داستان پردازی, زوایای مختلف یک دوربین, ابزارهای همراه یک دوربین, ابزارهای, مورد نیاز برای نورپردازی, آموزش فیلم سازی با بودجه بسیار کم, وسایل مورد نیاز صداگذاری و صدابرداری, آموزش کار با نرم, افزار ادب پریمیر 101, اتمام و نهایی سازی فیلم

هنر فیلم سازی و ادیت فیلم
هنر فیلم سازی - جف مد فورد       ادیت فیلم - راس هوکرو
جف مدفورد فارق التحصیل دانشگاه لوئیزیانای آمریکا در مقطع کارشناسی در رشته روانشناسی می باشد که توسط مونت زوکر به عنوان دستیار انتخاب و مشغول به کار شد.وی به سرعت به مقام مدیریت اجرایی ارتقا یافت و فعالیت های آموزشی خود را افزایش داد و در نهایت به تولید کننده فیلم های آموزشی در سرتاسر جهان تبدیل شد.شرکت آنها در سال 2011 بزرگترین تور فیلم های آموزشی را برپا کرد. از شرکت وی دوره های آموزشی بسیاری ارائه شده است.   راس هوکرو یک فیلمبردار و معلم معروف و برنده جایزه های معتبر فیلم سازی میباشد. در 7 سال فعالیت خود در زمینه نمایش نامه نویسی و کارگردانی، از خود 6 فیلم بلند و 3 فیلم کوتاه و چندین موزیک ویدئو به جای گذاشته است. در سال 2010 وارد یکی از تورهای آموزشی جف مدفورد شده ولی از همان طریق توانست همکاران بسیاری را برای آینده کاری خود به دست بیاورد.در سال 2011 شرکت سین استوری را با همکاری جف مدفورد راه اندازی کرد که از همین طریق برای بیش از 500 شرکت معروف از جمله اسکایپ و اکسپدیا کار کرد.

[AddToCart-center]

[AddToCart-center]

سایر مشخصات محصول

تعداد دی وی دی : در 3 دی وی دی
کیفیت محصول ارسالی : به همراه لیبل و قاب - نسخه کامپیوتر
مدت زمان پخش : 15 ساعت به بالا
زبان محصول : انگلیسی
شرکت سازنده : کریتیو لایو
هیچ نظری ارسال نشده