آموزش نوشتن متن تجاری - کپی رایتینگ

آموزش نوشتن متن تجاری - کپی رایتینگ، کپی رایتینگ به معنای نوشتن یک متن به منظور تبلیغات و یا بازاریابی می باشد. هدف از این متن...

جزییات بیشتر

4433006

75,000 تومان

 • ارسال به دوست
 • پرینت محصول
 • خرید پیامکی
 • خرید از طریق پیامک
 • ارسال به دوستان

  آموزش نوشتن متن تجاری - کپی رایتینگ

  آموزش نوشتن متن تجاری - کپی رایتینگ

  آموزش نوشتن متن تجاری - کپی رایتینگ، کپی رایتینگ به معنای نوشتن یک متن به منظور تبلیغات و یا بازاریابی می باشد. هدف از این متن متقاعد کردن فرد خواننده برای خرید محصول یا تاثیرگذاری بر روی عقاید وی می باشد. از کپی رایت ها یا نویسنده ها  برای نوشتن متون تبلیغاتی استفاده می شود.

  دریافت‌ کننده‌ :

  * فیلدهای مورد نیاز

  انصراف یا 

  امتیاز محصول
  1  رای

   

  آموزش نوشتن متن تجاری - کپی رایتینگ

  کپی رایتینگ به معنای نوشتن یک متن به منظور تبلیغات و یا بازاریابی می باشد. هدف از این متن متقاعد کردن فرد خواننده برای خرید محصول یا تاثیرگذاری بر روی عقاید وی می باشد. از کپی رایت ها یا نویسنده های متون تجاری برای نوشتن متون ایمیل های تبلیغاتی، تگ لاین ها، لیریک های موسیقی با نام جینگل، متون صفحات وبسایت ها و تبلیغات اینترنتی، تلویزیونی، رادیویی، بیلبوردها، کاتالوگ ها بروشور ها، نامه های تجاری و تمامی فضاهایی که در آن رسانه های دیداری، شینداری و خواندنی مشغول به فعالیت میباشند استفاده می شود.
  آموزش نوشتن متن تجاری - کپی رایتینگ

  آموزش نوشتن متن تجاری

  لیست فیلم ها و کتاب های صوتی مجموعه آموزشی نوشتن متن تجاری  یا همان کپی رایتینگ در جدول زیر آمده است:

  آموزش کپی رایتینگ آموزش کپی رایتینگ "نوشته تجاری" از کارل گالتی یکی از بزرگترین بازاریابان اینترنتی در دنیا، شامل آموزش های: نحوه به کارگیری مهارت های کپی رایتینگ در فضای اینترنتی، نحوه حل کردن مشکل تمامی متن نویس ها در نوشتن متن تجاری، تکنیک ساده افزایش دهنده 20 درصدی بازخورد ایمیل های ارسالی، آناتومی متن تجاری میلیون دلاری، 11 روش برای فرموله کردن فروش محصولات شما، نحوه به دست آوردن بهترین مشتری، مهمترین قسمت تمامی نامه های تجاری و ده ها فیلم آموزشی دیگر که در این مجموعه از کارل برای شما قرار داده شده است.
  آموزش کپی رایتینگ دوره آموزش متقاعد کردن برای فروش، در این دوره از کرگ گاربر مراحل قدم به قدم و خط به خط تاثیر گذاری تمامی تبلیغات به شما نشان داده می شود. اشتباهات و نکات مثبت آنها به شما آموزش داده می شود و این نکات به صورت شگفت آوری نتایج شما را بهبود خواهند بخشید، و این یک اغراق نیست.ارزش این مجموعه در سایت اصلی 997 دلار است.
  آموزش کپی رایتینگ آموزش ای تا زد کپی رایتینگ از گلیزر کندی و دن کندی، شامل آموزش نکات لازم قبل از نوشتن متن ها، شامل پاسخ به سوالاتی همچون، عوامل موفقیت یک متن، عوامل خرید یا عدم خرید مشتری، چه چیزی خواهند خرید؟ و ...
  آموزش کپی رایتینگ کتاب صوتی آموزش نوشتن متن تجاری - کپی رایتینگ پیشرفته از کن مک کارتی، در این مجموعه کن به مهارت های کپی رایتینگ را به افراد در سطوح مبتدی تا حرفه ای می آموزد. لازم نیست مهارت یا استعداد خدادادی در نوشتن و فروش داشته باشید، کافیست آموزش های را قدم به قدم دنبال کنید تا تبدیل به یک کپی رایتر و نویسنده موفق تجاری شوید.
  آموزش کپی رایتینگ دوره جامع کپی رایتینگ با نیک جیمز
  فیلم آموزشی بی نظیر کپی رایتینگ از پیت گادفری
  سمینار 14 قسمته آموزش کامل کپی رایتینگ از تد نیکولاس
  آموزش کپی رایتینگ مجموعه آموزش نوشتن و متقاعد کردن بهتر از برد دریتون، این مجموعه از وبینارهای سال 2010 دریتون تهیه شده است که در آن اطلاعات بسیار ارزشمندی به اشتراک گذاشته شده است. آموزش نوشتن متن تجاری بهتر را با کرگ خواهید آموخت.
  آموزش کپی رایتینگ نابغه کپی رایتینگ - مجموعه کتاب های صوتی آموزشی مهارت های مقاله تجاری نویسی، شامل آموزش های پیش بینی بازار، خلق تصویر خلاق از خریدار، رازهای نوشتن متنی که با احساسات خواننده بازی کند، فرمول انگیزشی فروش، و بسیاری دیگر

  [AddToCart-center]

  • تعداد دی وی دی در 10 دی وی دی
  • کیفیت محصول ارسالی به همراه لیبل و قاب - نسخه کامپیوتر
  • مدت زمان پخش 15 ساعت به بالا
  • زبان محصول انگلیسی
  • نوع محصول فیلم و کتاب صوتی

  ساماندهی فروشگاه های اینترنتی

  logo-samandehi

  بدون محصول

  0 تومان ارسال
  0 تومان کل

  پرداخت

  محصولات بازدید شده

  شاخه‌‌‌‌‌‌ها