درمان کمردرد - پیشگیری و درمان کمردرد مزمن

درمان کمردرد - پیشگیری و درمان کمردرد مزمن یکی از آرزوهای بسیاری از مردم است، همه ما برای رهایی از دردها به انواع ورزش ها و دکترها روی می آوریم. با این مجموعه دردهای خود را برای همیشه از بین ببرید یا تا حد بسیار زیادی آنها را کاهش دهید.
99,000 تومان

 

درمان کمردرد - پیشگیری و درمان کمردرد مزمن

درمان کمردرد - پیشگیری و درمان کمردرد مزمن یکی از آرزوهای بسیاری از مردم است، همه ما برای رهایی از دردها به انواع ورزش ها و دکترها روی می آوریم! آیا می دانید بسیاری از درد های شما با دانستن درک صحیحی از بدن خود و شناخت صحیح کمر خود و آشنا بودن با حرکات صحیح کمر در حین کار و در حین ورزش قابل پیشگیری و در بسیاری موارد قابل درمان است؟ این مجموعه حاوی ساعت ها فیلم آموزشی از حرفه ای های دنیای ورزش و پزشکی گرد آوری شده تا با یادگیری حرکات صحیح، دردهای خود را برای همیشه از بین ببرید یا تا حد بسیار زیادی آنها را کاهش دهید.

 

آموزش های از بین بردن کمردرد

کمردرد های خود را کاهش دهید و از آنها پیشگیری کنید

پیشگیری از کمردرد همه ما می دانیم، پیشگیری بهتر از درمان است، در این مجموعه ما علاوه بر ارائه فیلم های آموزش مهارت ها و حرکات درمانی برای دردهای کمر، روش ها و حرکاتی برای پیشگیری از کمردرد را نیز ارائه می دهیم. این فیلم ها توسط حرفه ای های دنیای فیتنس و پزشکی تهیه و تنظیم شده است و حرکات و دانش ارائه شده در آنها روزانه بر روی هزاران نفر به کار گرفته می شود و نتایج آن به ثبت رسیده است. سیستم های ارائه شده در این فیلم ها کاملا امن و بسیار راحت می باشد و قابل اجرا توسط شخص شما یا اعضای خانواده می باشد. با داشتن دانشی صحیح از بدن خود برای همیشه درد های کمر خود را از بین ببرید.

ورزش ها و حرکات صحیح کمر را بیاموزید

در این قسمت از آموزش های این مجموعه با حرکات مختلف ورزشی برای پشت و کمر آشنا خواهید شد. دانستن نحوه صحیح انجام اینگونه حرکات علاوه بر تضمین داشتن کمری سالم، به شما در فعالیت های ورزشی خود نیز کمک بسزایی می کند. در این مجموعه با حرکات مختلف ورزش تی آر ایکس برای کمر و پشت، حرکات مختلف یوگا و یین یوگا برای تسکین و از بین بردن کمردرد ها و  سایر حرکات مفید برای داشتن کمری سالم آشنا خواهید شد. ورزش های کمر

از حرکات و رفتارهای اشتباه روزانه دوری کنید

حرکات مضر برای کمر بیشترین صدمات پیش آمده در محیط کار و فعالیت های روزانه شما به دلیل حمل بارهای دستی به شیوه نادرست می باشد، اینگونه حمل ها باعث دو نوع آسیب دیدگی در بدن شما می شوند، آسیب دیدگی ها و درد های خارجی مانند انواع ضخم ها و کوفتگی های ناشی از بلند کردن بار، و درد های داخلی مانند درد کمر ناشی از فشار وارده به مهره ها و دسیک های کمر، فشارعلی وارده به زانو و فشارهای وارده به بازو و گردن و انگشتان. مراقب باشید! برخی از این آسیب ها می تواند عواقب دائمی و طولانی مدتی داشته باشند، برای پیشگیری از این آسیب های فیلم آموزشی "Watch your back" را ببینید تا با اصول ارگونومی و کار و رفتار با بدن خود بهتر آشنا شوید. در این مجموعه با اصول کاری صحیح در محیط های مختلف کاری، خانه و ... آشنا خواهید شد و با روش پیشگیری از پرداخت هزینه های درمانی بالا و بعضا بی نتیجه جلوگیری خواهید کرد.

[AddToCart-center]

لیست کامل فیلم ها و کتاب های صوتی آموزش درمان کمردرد به شرح زیر می باشد:

درمان کمردرد راهنمای ماساژ درمانی برای کمردرد و درد لگن درمان کمردرد تکنیک الکساندر برای مشکلات و درد های کمر
درمان کمردرد ماساژ درمانی بالینی درمان کمردرد از بین بردن درد کمر با موسسه بهداشت کمر "Health Back Institute"
درمان کمردرد درمان مشکلات کمردرد با اصول کایروپراکتیک درمان کمردرد داشتن کمری سالم با پل چک
درمان کمردرد آموزش کیگونگ ماساژ درمان کمردرد متوقف کردن درد های کمر
درمان کمردرد آموزش درمان نقاط مختلف بدن با تریل گاید درمان کمردرد درمان نهایی درد های کمر - ارزیابی و ورزش درمانی
درمان کمردرد تمرینات یوگا برای از بین بردن کمردرد از دزیره رامباف درمان کمردرد درمان پشت، گردن و شانه با وینی یوگا
درمان کمردرد تی آر ایکس بیومتریک - تمرینات تی آر ایکس برای کمری
درمان کمردرد یوگا برای کمردرد + حرکات یوگا برای پشت و کمر
درمان کمردرد حرکات ورزشی پا و کمر از تاپوتی ایکس درمان کمردرد آموزش های یین یوگا برای حرکات کششی کمر

[AddToCart-center]

سایر مشخصات محصول

تعداد دی وی دی : در 10 دی وی دی
کیفیت محصول ارسالی : به همراه لیبل و قاب - نسخه کامپیوتر
مدت زمان پخش : 15 ساعت به بالا
زبان محصول : انگلیسی
هیچ نظری ارسال نشده