کاهش وزن و تناسب اندام با پاور 90 - PX90

کاهش وزن و تناسب اندام با پاور 90 - Px90 ، علم پشت پرده این تمرینات که تونی ارائه می دهد به نام تکنیک های پیشرفت بخشی می باشد که در تمامی حرکات این مجموعه به کار گرفته شده است به این صورت که هر حرکت به ناحیه خاصی از بدن برای بیشینه کردن سوخت چربی ها و عضله سازی تمرکز می کند.
35,500 تومان

 

کاهش وزن و تناسب اندام با پاور 90 - PX90

کاهش وزن و تناسب اندام چرا این سیستم را برای کاهش وزن و تناسب اندام خود انتخاب کنیم؟
شبکه تناسب اندام اینترنتی "فیت کلاب نتورک" یکی از معروف ترین کلاب های تناسب اندام در جهان، این روش را برای رسیدن به تناسب اندام و لاغر شدن و هر کسی که دنبال بدنی متناسب می باشد پیشنهاد میکند. زمانبندی اجرای حرکات این دوره آموزشی به این شکل است که برای تمامی برنامه های کاری شما قابل به کار گیری می باشد. روش تونی هورتون در این مجموعه بسیار لذت بخش، هیجانی و کارآمد است. این روش علارقم راحتی و آسانی در انجام حرکات تناسب اندام، بسیار کارامد در از بین بردن چربی های اضافی بدن شما می باشد و رسیدن به بدنی متناسب را در طی 90 روز به شما تضمین می کند. کافیست در طی این زمان با تونی همراه باشید و پیوسته و روزانه تمرینات آن روز را انجام دهید.
این روش چگونه کار میکند؟
علم پشت پرده این تمرینات که تونی ارائه می دهد به نام "Sectional Progression™ training technique" به معنای تکنیک های پیشرفت بخشی، می باشد که در تمامی حرکات این مجموعه به کار گرفته شده است به این صورت که هر حرکت به ناحیه خاصی از بدن برای بیشینه کردن سوخت چربی ها و عضله سازی تمرکز می کند، تنها با روزی 30 دقیقه تمرین در خانه.
قسمت های موجود در این مجموعه به شرح زیر می باشند:
Sweat 1-2, Sweat 3-4, Sculpt 1-2, Sculpt 3-4, Ab Ripper 100, Ab Ripper 200, Cardio Intervals, Core Cardio, Plyo Legs, Sculpt 5-6, Sweat 5-6, UML - Upper, Middle, Lower Px90 Mastery System

 

سیستم بدنسازی پاور90

[AddToCart-center]

 

سایر مشخصات محصول

تعداد دی وی دی : در 8 دی وی دی
کیفیت محصول ارسالی : به همراه لیبل و قاب - نسخه کامپیوتر
مدت زمان پخش : پنج تا ده ساعت
زبان محصول : انگلیسی
هیچ نظری ارسال نشده