کمربندهای جوجیتسوی برزیلی - روی دین

، کمربندهای جوجیتسوی برزیلی - روی دین، این مجموعه شامل تمامی فیلم های آموزشی جوجیتسوی برزیلی از روی دین می باشد، شامل آموزش های کمربند آبی، آموزش های کمربند بنفش و قهوه ای و سفید و سایر فنون و تکنیک های جوجیتسوی برزیلی از روی دین.
17,500 تومان

 

کمربندهای جوجیتسوی برزیلی - روی دین

کمربندهای جوجیتسوی برزیلی

این مجموعه شامل تمامی فیلم های آموزشی جوجیتسوی برزیلی از روی دین می باشد، شامل آموزش های کمربند آبی مفاهیم و تکنیک های این رده بندی، آموزش های کمربند بنفش، قهوه ای و سفید و سایر فنون و تکنیک های جوجیتسوی برزیلی از روی دین.

به همراه سمینار آموزشی جوجیتسوی برزیلی و نوگی اسنشال در دو قسمت از روی دین.

کمربند آبی جوجیتسوی برزیلی کمربند قهوه ای جوجیتسوی برزیلی کمربند بنفش جوجیتسوی برزیلی کمربند سفید جوجیتسوی برزیلی


این مجموعه از سری آموزش های روی دین آکادمی می باشد که فنون و تکنیک های بسیار موثر و کارامدی را از جوجیتسوی برزیلی به شما می آموزد. روی دارای کمربند سیاه رتبه بندی 2 می باشد، وی تمرینات خود را در ژاپن به عنوان یک شاگرد شروع کرد و درجه اول کمربند سیاه خود را در جودو کودوکان در سن 16 سالگی به دست آورد. بعد از بازگشت به آمریکا به تمرینات خود در سایر سیستم های جوجیتسوی سنتی ادامه داد و موفق به دریافت کمربند مشکی در سیبوکان جوجیتسو و آی کی کای آیکیدو شد. وی جوجیتسوی برزیلی را در سال 1997 تحت نظر کلادیا فرانکا شروع و کمربند آبی را دریافت کرد. در سال 2000 تحت نظر روی هریس تعلیم دید و در سال 2006 کمربند مشکی خود را گرفت و در نهایت در سال 2010 به درجه دوم کمربند مشکی رسید.


[AddToCart-center]

سایر مشخصات محصول

تعداد دی وی دی : در 4 دی وی دی
کیفیت محصول ارسالی : به همراه لیبل و قاب - نسخه کامپیوتر
مدت زمان پخش : 15 ساعت به بالا
زبان محصول : انگلیسی
هیچ نظری ارسال نشده