آموزش حرکات پارکور - مبتدی تا حرفه ای

آموزش حرکات پارکور - مبتدی تا حرفه ای، در این مجموعه بی نظیر آموزش پارکور و حرکات آن، شما با نحوه انجام صحیح حرکات این ورزش مهیج آشنا خواهید شد.در کنار این آموزش حرکات ، مستند ها و کلیپ های نمایشی پارکور را نیز خواهید داشت.
37,500 تومان

 

آموزش حرکات پارکور - مبتدی تا حرفه ای

آموزش حرکات پارکور

در این مجموعه بی نظیر آموزش پارکور و حرکات آن، شما با نحوه انجام صحیح حرکات این ورزش مهیج آشنا خواهید شد. در کنار این آموزش ها مستند های زیبایی از جمله مستند شکست ترس در پارکور محصول 2013، کلیپ های نمایشی بسیار زییایی از حرکات بی نظیر مختلف پارکور در سرتاسر جهان، آموزش تمرینات بدن سازی مناسب پارکورکاران، مستند پارکور در بریتانیا، مسابقات جهانی پارکور سال 2009 و بسیاری دیگر را نیز مشاهده خواهید کرد.

آموزش های این مجموعه شامل فیلم های آموزشی تری ران دی وی دی، تمرینات ترایب پارکور، و کلیپ های آموزشی تهیه موردی حرکات و تکنیک های پارکور می باشد.

[AddToCart-center]


برخی از حرکات آموزشی پارکور که در این مجموعه به شما آموزش داده می شود به شرح زیر می باشند:


غلط خوردن، پرش های بلند با کمک دست "Vault"، پرش های بلند با کمک دو دست "Two-Handed Vault"، پرش های بلند با کمک یک دست"Single-Hand Vault"، پرش های بلند سریع "Speed Vault"، پرش گربه ای "Arm Jump/Cat Jump"، پرش با دقت بالا"Precision Jump"، پرش گپ "Gap jump"، پرش روی دیوار "Wall Run"، راه رفتن روی دیوار ""، چرخش به پشت "Back-Flip"، و بسیاری از حرکات دیگر که در این مجموعه به شما آموزش و نشان داده خواهد شد.

آموزش حرکات پارکور

برای همیشه بر ترس خود غلبه کنید! و حرکات پارکور را با ما بیاموزید

کاملترین مرجعی که برای آموزش و یاگیری حرکات پارکور می توانید پیدا کنید

[AddToCart-center]

درباره ورزش پارکور: پارکور یک سری تمرینات منظم و مهم بود که توسط ارتش ها برای فایق آمدن بر موانع و شرایط سخت به وجود آمد. آموزش دهنده های این تمرینات می باستی برای رسیدن از هدف آ به هدف ب ، آسانترین و موثرترین راه حل را انتخاب و انجام می دادند. آنها با استفاده از بدن و وسایل موجود در اطرافشان می بایست به این مهم دست پیدا می کردند. سالم ماندن و ایمنی در انجام این گونه حرکات از اهمیت بالایی برخوردار بوده. حرکات پارکور شامل دویدن، بالارفتن، تاب خوردن، پرش های بزرگ با کمک دست انجام دادن، پریدن، غلت خوردن، حرکات و جنبش های چهارپایی می باشد.

پاکور فعالیتی است که می توان به تنهای به یادگیری آن و در تمامی مکان ها به تمرین آن پرداخت، ولی عموما مکان های محلی که ساختمان ها و وسایل زیادی در آنجا موجود است محل مناسب تری برای تمرین حرکات پارکور میباشد.

پارکور برای اولین بار در فرانسه توسط ریموند بله و دیوید بِله در سال 1980 ارائه شد و در سال 1990 و 2000 توسط فیلم های سینمایی و مستند های علمی و به کارگیری حرکات آن در تبلیغات تلویزیونی معروفیت و محبوبیت خود را به دست آورد.

 

آموزش پارکور

[AddToCart-center]

این مجموعه شامل آموزش حرکات پارکور، تمرینات پارکور ، فیلم های نمایشی پارکورکاران در سرتاسر جهان و مستند های بی نظیر پارکور می باشد که در 10 دی وی دی در ده ها ساعت آموزش و مستند گردآوری و ارائه می گردد.

شما نیز یادگیری خود را با ما آغاز کنید!

از مبتدی تا سطوح حرفه ای با ما باشید


سایر مشخصات محصول

تعداد دی وی دی : در 10 دی وی دی
کیفیت محصول ارسالی : به همراه لیبل و قاب - نسخه کامپیوتر
مدت زمان پخش : 15 ساعت به بالا
زبان محصول : انگلیسی
هیچ نظری ارسال نشده