آموزش نیروهای ویژه

 آموزش نیروهای ویژه یکی از کاملترین و ناب ترین سری آموزش های پرتال آموزشی ما می باشد که با گرد هم آوری تخصصی ترین آموزش های  لازم برای نیروهای ویژه کلاسی آموزشی کامل برای آنها تهیه کرده است.
199,000 تومان

 

آموزش نیروهای ویژه

آموزش نیروهای ویژه یکی از کاملترین و ناب ترین سری آموزش های پرتال آموزشی بازه می باشد که با گرد هم آوری تخصصی ترین فیلم ها و دوره های آموزشی نیروهای ویژه محصولی بسیار ناب برای آموزش تمامی مهارت های لازم نیروهای ویژه تهیه کرده است.

 

آموزش نیروهای ویژه


ورزش های رزمی آموزش داده شده در مجموعه آموزش نیروهای ویژه:

با خرید این مجموعه با هنرهای رزمی ویژه ای آشنا خواهید شد که هر یک از نیروهای ویژه در سرتاسر دنیا دوره آموزشی تخصصی آنها را می گذراند. فیلم های آموزشی رزمی این مجموعه از بین برترین فیلم ها و برترین اساتید حال حاضر دنیا انتخاب شده و در اختیار شما قرار داده شده است.
از جمله آموزش های این مجموعه می توان به فنون و تکنیک های پیشرفته مبارزه در فواصل نزدیک، مبارزه و دفاع در مقابل سلاح های سرد و گرم، آموزش تکنیک ها و فنون کندو، نینجوتسو، ساوات، آموزش فنون کوماندوها به سبک کراو ماگا، آموزش نقاط حساس بدن و کیوشوجیتسو، آموزش فنون و تکنیک های پلیس، آموزش های بادیگاردی و مبارزاتی به سبک روسی و فیلم های آموزش موی تای بوکسینگ اشاره کرد.
هنرهای رزمی مخصوص نیروی ویژه
هنرهای رزمی مرگبار
آموزش سلاح های گرم
هنرهای رزمی سبک روسی

 

[AddToCart-center]


مهارت های زنده ماندن در شرایط سخت:

مجموعه فیلم های زنده ماندن در شرایط سخت، که در آن اصول ابتدایی و مقدماتی شرایط های مختلف و نحوه عمل در آنها بیان می شود. شرایط سخت مانند گیر کردن در سرمای مرگبار، گیر کردن و ماندن در گرمای سحرا و طوفان شن، گیر کردن و ماندن در جنگل های نا آشنا و بزرگ، مهارت های جهت یابی بدون داشتن ابزار، آموزش پیدا کردن غذا در شرایط سخت در مکان های مختلف و بسیاری دیگر آشنا خواهید شد.

 


مهارت های غواصی حرفه ای:


مهارت های غواصی

در این مجموعه با فیلم های آموزشی غواصی با هوای فشرده، آموزش های جهت یابی در زیر آب، غواصی اسکوبا و غواصی در آب های آزاد و عمیق آشنا خواهید شد و با ابزارها و مهارت های یک غواص حرفه ای آشنا خواهید شد.

لیست فیلم های این مجموعه که همگی از شرکت معتبر و شناخته شده پدی "PADI" میباشند به شرح زیر می باشد:

آموزش غواصی و شنا در آبهای آزاد
آموزش غواصی در آبهای عمیق
آموزش غواصی با هوای فشرده
آموزش مسیریابی و جهت یابی در زیر آب
آموزش غواصی نجات

 

 

مهارت های استتار:

این مجموعه شامل آموزش ابزارها و مهارت های استتار در شرایط مختلف می باشد.

در قسمت اول این مجموعه به شما نحوه ساخت پوشش مخصوص استتار در مناطق آموزش داده میشود سپس نحوه پوشاندن صورت توسط رنگ ها و میزان ماندگاری رنگ های مختلف طبیعی و بسیاری دیگر آموزش داده میشود. در قسمت دوم مراحل و تکنیک های پیشرفته تر استتار و ساخت پوشش های استتار آموزش داده میشود.

مهارت های استتار

 

[AddToCart-center]

 

آموزش های بادیگاردی مقدماتی تا پیشرفته:


آموزش بادیگاردی

آموزش بادیگاردی مقدماتی تا پیشرفته، در این سه فیلم آموزشی چندین تن از نظامیان درجه بالا و حرفه ای به شما مهارت های لازم بادیگاردی را آموزش خواهند داد. این نظامیان از گروه های دلتا فورس آمریکا، تیم سوات انتخاب شده اند.

برای مشاهده توضیحات کامل این محصول به لینک زیر نیز می توانید بروید:

کلیک کنید

 

[AddToCart-center]


گالری تصاویر و نمونه فیلم های این مجموعه

[AddToCart-center]

سایر مشخصات محصول

تعداد دی وی دی : در 50 دی وی دی با کیفیت
کیفیت محصول ارسالی : به همراه لیبل و قاب - نسخه کامپیوتر
مدت زمان پخش : بالای صد ساعت آموزش تخصصی
زبان محصول : اکثرا انگلیسی و بعضا ژاپنی
هیچ نظری ارسال نشده