سخنرانی حرفه ای - آکادمی اندی هرینگتون

مجموعه آموزشی آکادمی سخنرانی حرفه ای از اندی هرینگتون دوره ای برای آموزش مهارت های مبتدی تا حرفه ای سخنرانی در حد کلاس جهانی می باشد.اندی هرینگتون 8 سال تمام در شاخه های موفقیت و سخنرانی فعالیت کرد.
19,500 تومان

 

سخنرانی حرفه ای - آکادمی اندی هرینگتون

سخنرانی حرفه ای - آکادمی اندی هرینگتون مجموعه آموزشی آکادمی سخنرانی حرفه ای از اندی هرینگتون دوره ای برای آموزش مهارت های مبتدی تا حرفه ای سخنرانی در حد کلاس جهانی می باشد.
اندی هرینگتون 8 سال تمام در شاخه های موفقیت و سخنرانی فعالیت کرد و توانست دانشگاه سخنرانی عمومی خود را با هدف تربیت سخنرانان جهانی برپا کند.  وی با ستارگان هالیوود، بازیکنان حرفه ای فوتبال، رهبران تجارت، کارآفرینان، و بسیاری دیگر کار کرده است و توانسته مهارت های سخنرانی حرفه ای را به آنها بیاموزد.
کارآفرین موفق اندی هرینگتون توانست سازمان مولتی میلیون پوندی خود را راه اندازی کند.
وی یک سخنران شناخته شده جهانی می باشد که قادر به جذب مخاطب و ارائه سخنرانی های بسیار ماندگار و تاثیر گذار می باشد.

 

برخی از مهارت های سخنرانی که در این مجموعه می آموزید به شرح زیر می باشد:

سخنرانی آموزش سخنرانی بدون استرس: شما با مشاهده این فیلم های و افزایش دانش و سطح آگاهی خود از سخنرانی و نحوه پرزنت کردن مطالب خود با راحتی و آرامیش بدون اتمام وقت خواهید توانست یک سخنرانی خوب ارائه دهید.
سخنرانی سیستم داستان پردازی: به جای ارائه یک سخنرانی خشک و خسته کننده و قابل پیش بینی با پاورپوینت، شما با هنر ارائه نکات و نمایش زیبای آنها در حین یک داستان و سیستم بر پایه فیلم های هالیوودی آشنا خواهید شد.
سخنرانی سیستم مختص همسوسازی: در این شیوه می آموزید که چطور خود را در اول مسیر سخنرانی قرار دهید و مستمعان را با خود همراه کنید. این ساختار قدم به قدم پایه و اساس سخنرانی شما خواهد بود.
سخنرانی سیستم محتوای سازی: در این قسمت شما با نحوه صحیح و نکته به نکته ساخت محتوی برای سخنرانی خود آشنا می شوید.
سخنرانی و بسیاری دیگر که در سایت اصلی می توانید ببینید: andyharrington {DOT} com

آموزش سخنرانی حرفه ای

 

 [AddToCart-center]

[AddToCart-center]

سایر مشخصات محصول

تعداد دی وی دی : در 4 دی وی دی
کیفیت محصول ارسالی : به همراه لیبل و قاب - نسخه کامپیوتر
مدت زمان پخش : 15 ساعت به بالا
زبان محصول : انگلیسی
هیچ نظری ارسال نشده