ساسپنشن ترینینگ 2.0 - Suspension Training 2.0

ساسپنشن ترینینگ 2.0 - Suspension Training 2.0، این مجموعه در بیش از 10 ساعت دوره آموزشی حرکات از سطوح مبتدی تا پیشرفته می باشد که توسط مربی معروف دن لانگ به شما آموزش داده می شود، ورزش تی آر ایکس یکی از زیر شاخه های ساسپنشن ترینینگ می باشد.
27,500 تومان

 

ساسپنشن ترینینگ 2.0 - Suspension Training 2.0

ساسپنشن ترینینگ دن لانگ مربی و تمرین دهنده معروف جهانی در رشته تی آر ایکس، برنامه معروف خود با نام ساسپنشن ترینینگ یا سیستم تمرینات تعلیقی را که قبل از آن توسط بازیگران معروف هالیوودی و ورزشکاران معروف مورد استفاده قرار می گرفت را معرفی کرد. این مجموعه در سرتاسر اینترنت به فروش می رسد و قابل استفاده برای عموم مردم قرار گرفته است و شما نیز می توانید از حرکات و تمرینات و برنامه های داخل این مجموعه که از سطوح مبتدی تا پیشرفته می باشد نهایت استفاده را بکنید.
این مجموعه با هدف فشردگی بسیار بالا و موثر بودن در سوزاندن کالری و از بین بردن چربی های اضافه و ساخت عضلاتی قوی بنا نهاده شده است.
ساسپنشن ترینینگ فرمی از تمرینات ورزش می باشد که با کمک یک طناب مقاومتی و وزن بدن خود و یک تکیه گاه برای نگه داشتن طناب انجام می شود، ورزش تی آر ایکس یک نوع از این آموزش ها می باشد.

 

این مجموعه در بیش از 10 ساعت دوره آموزشی حرکات از سطوح مبتدی تا پیشرفته می باشد که توسط مربی معروف دن لانگ به شما آموزش داده می شود

این مجموعه یکی از کاملترین مجموعه های آموزش سیستم های تعلیقی مانند (تی آر ایکس و ریپ 60) می باشد

8 DVDs

حرکات تی آر ایکس

 

[AddToCart-center]

[AddToCart-center]

کمی درباره ورزش تی آر ایکس یکی از زیر شاخه های ساسپنشن ترینینگ


حرکاتی که در همه مکان ها می توانید انجام دهید:
با تی آر ایکس در هر کجا که باشید و بدون نیاز به تجهیزات بزرک یا سنگین موجود در باشگاه ها و بدون هدر دادن انرژی زیاد به تمرین و ورزش بپردازید. طراحی جمع و جور و وزن بسیار کم ابزارها این ورزش و قابلیت اتصال آسان آن که حتی می توانید آنرا بر روی در نیز آویزان کنید.

میران اثرگذاری حرکات تی آر ایکس:
دیگری نیازی به خرید دمبل های جدید یا ماشین های فیتنس ندارید کافیست جایگاه پای خود را تغییر دهید، همین تغییر به شما امکان اجرای حرکات دیگر را می دهد. با کمک حرکات تی آر ایکس می توانید تمامی عضلات خود را دخیل کنید و میزان انعطاف پذیری و استقامت و توان انفجاری خود را با تمرینات اسکات و کشش و شنا با کمک تی آر ایکس افزایش دهید.
ریسک انجام این تمرینات
آیا استفاده از سیستم های بدن سازی تعلیقی خطرناک است و ریسکی به همراه دارد؟
دارسی پادیلا در نیویورک تایمز مقاله ای در این زمینه ترتیب داده است که در زیر خلاصه ای از آنرا آورده ایم:
آرون بالدوین 43 ساله در ماه دسامبر در مقام رئیس ارشد آشپزی در نیروی دریایی بازنشسته شد، سال 2002 سالی متحول کننده در زندگی او بود. زمانیکه که نیروی دریایی آقای بالدوین را برای تست یک مدل سیستم تعلیقی به نام تی آر ایکس فرستاد او با ابزاری رو برو شد که تنها از یک جفت تسمه که با یک حلقه قلاب فلزی به هم اتصال داشت، برای راه اندازی و استفاده از آن وی تنها می بایست تسمه ها را به دور یک میله یا تکیه گاه استوار و محکم بسته و سپس شروع به اجرای تمرینات مختلف مانند تمرینات زانو یا دراز نشست می کرد.
پس از 45 دقیق تمرین با کمک سیستم تعلیق تی آر ایکس، آقای بالدوین بدن خود را از شانه ها تا ساق پا به خستگی رساند، وی در این تمرینات تنها از 170 پوند از وزن خود استفاده کرد. تسمه های تمرین نیز تنها با دو پوند وزن براحتی در کوله نظامی جا میشد.
در عرض کمتر از یک سال ورزش تعلیقی با ورود تی آر ایکس و اینکافلکس وارد بازار رقابتی شدند و علاقه و نظر تمرین دهندگان و مربیان فیتنس و تناسب اندام را به خود جلب کردند. این ورزش برای بهبود تعادل و انعطاف پذیری بدن ضمن رسیدن به تناسب اندام توانست نظر مردم را به خود جلب کند. حرکات آن شامل معلق ساختن پا و یا گرفتن دست توسط تسمه ها و انجام حرکات گوناگون می باشد.  
زیبایی ورزش های تعلیقی آنگونه است که یکی از طرفداران آن می گوید، شما نمیتوانید بدن خود را ثابت نگه دارید و دائم در حال حرکت و تمرین خواهید بود. از سوی دیگر خیلی از منتقدان این گونه ورزش ها معتقد امکان آشین رسانی جدی توسط تسمه ها و در رفتن آنها هستند، مخصوصا برای کسانی که سابقه صدمات پشت یا مفاصل را داشته اند.
تنها در آمریکا بیش از هزاران مربی تی آر ایکس در هزاران ورزش گاه در سرتاسر کشور حضور دارند که به ارائه این ورزش می پردازند.
مارک می گوید: تی آر ایکس مانند ورزش یوگا با کمک طناب است، چرا که تعادل بسیار زیادی می طلبد.وی که سه ماه است این ورزش را انجام می دهد می گوید تی آر ایکس در عرض کمتر از 50 دقیقه با تمرینات خود تمامی عضلات بدن مخصوصا عضلات اصلی را به حرکت و کار در می آورد. این ورزش یکی از سریع ترین تمرینات عضلانی و قلبی عروقی در جهان می باشد که کمتر از یک ساعت به طول می انجامد.
ورزش های تعلیقی تا چند مدت به دلیل تجریبات و دلسردی مربیان و تمرین کنندگانش از وسایل و تمرینات آن کنار افتاده بود. در طول زمان با آمدن تسمه های تعلیق علاقه مردم به این ورزش به دلیل راحتی و سبکی ورزش در عین بازدهی زمان بر به نسبت سایر روش های تناسب اندام و سلامتی افزایش یافت. یکی دیگر از دلایل پرطرفدار بودن این ورزش هماهنگی همزمان تعداد بالایی عضله در حین ورزش است در حالیکه سایر روش ها تنها بر روی یک گروه از عضلات در عین واحد کار می کنند.
رندی هتریک مخترع تسمه های تی آر ایکس، بیش از 300 حرکت تمرینی برای آن به ثبت رسانده و روزانه بیش از 200 مربی و تعلیم دهنده این رشته را آموزش می دهد.
برخی به اینکه این ورزش برای عموم مفید است اعتقادی ندارد.
فابیو کومانا یک محقق و دانشمند آمریکایی که بر روی حرکات ورزشی تحقیق می کنند می گوید، این ورزش و تمرینات برای ورزشکاری که دائما عضلات اصلی بدن خود را درگیر می کند مناسب تر است ولی در بهترین حالت برای افرادی که عضلات اصلی بدن خود را نساخته اند مناسب نبوده و برای برخی نیز ممکن است خطرناک باشد و می گوید آنها با این ورزش به جای ساختن عضلات اصلی بدن خود به ساخت دیگر عضلات می پردازند که ریسک آسیب پذیری بدن آنها را افزایش می دهد.
وی همچنین می افزاید که نمیخواهد این ورزش را نفی کند، و خود بیشتر از یک سال است که به این ورزش می پردازد ولی طبق گفته خود، او خود را در دسته ورزشکاران آماده می داند که می توانند از این رو سود ببرند.

والتر تامپسون ، استاد حرکت شناسی در دانشگاه گرجستان در آتلانتا، که به بررسی فیلم های آموزشی از تمرینات TRX  می پردازد علاوه بر مزایا، ریسک های این ورزش نیز می بیند. وی می گوید:"برداشت من این است که این ورزش می تواند برای گروه کوچکی از مردان و زنان بسیار مناسب و موثر باشد اما من پتانسیلی برای آسیب های عضلانی، اسکلتی و اتصلات می بینم.
فریزر کوئلچ یکی از مربیان این ورزش مخالف نظرات بالاست، وی اعتقاد دارد که به منظور کاهش صدمات، تمرین کنندگان مبتدی و ناآماده تر می توانند یک پایشان را بر پشت پای دیگر بندازند و حرکات را در این حالت انجام دهند تا از صدمات جلوگیری کنند.
طرفداران این ورزش همچنین می گویند که تنظیم درست موقعیت بدن می تواند باعث اجرای آسان تر حرکات شود.

تمرینات تی آر ایکس:

تمرین های ورزش های تعلیقی (ساسپنشن ترینینگ)
این سیستم صد ها تمرین برای قسمت های مختلف بدن ارائه می کند.شما می توانید از ساسپنشن ترینر برای انجام تمرینات پایه همانند تمرینات عضله دوسربازو (بای سپس)، عضله سه سر بازو (ترای سپس)، قفسه سینه و عضلات سرانوس قدامی که بدون این وسیله قابل انجام نخواهد بود استفاده کنید.


[AddToCart-center]

سایر مشخصات محصول

تعداد دی وی دی : در 8 دی وی دی
کیفیت محصول ارسالی : به همراه لیبل و قاب - نسخه کامپیوتر
مدت زمان پخش : ده تا 15 ساعت
زبان محصول : انگلیسی
هیچ نظری ارسال نشده