مهارت های مطالعه و خواندن - IRIS Reading

مهارت های مطالعه و خواندن IRIS Reading ، آیریس ریدینگ "IRIS Reading" بزرگترین و معتبرترین مرجع ارائه دهنده آموزش های تند خوانی و مهارت های مطالعاتی می باشد. از دوره های آنلاین این وبسایت می توان  به مواردی از جمله تند خوانی، تقویت ذهن در مطالعه، اثربخشی و تمرکز در مطالعه و بسیاری دیگر اشاره کرد.
24,500 تومان

 

مهارت های مطالعه و خواندن - IRIS Reading

آیریس ریدینگ "IRIS Reading" بزرگترین و معتبرترین مرجع ارائه دهنده آموزش های تند خوانی و مهارت های مطالعاتی می باشد. این شرکت توانسته به هزاران دانش آموزش در سرتاسر جهان آموزش دهد. از دوره های آنلاین این وبسایت می توان  به مواردی از جمله تند خوانی، تقویت ذهن در مطالعه، اثربخشی و تمرکز در مطالعه و بسیاری دیگر اشاره کرد. در زیر به دوره های ارائه شده توسط این شرکت که در این مجموعه گنجانده شده است می پردازیم.

 

دوره آموزش مهارت های اصلی مطالعه:
با این دوره که شامل سیزده درس در بیش از ده ساعت فیلم آموزشی می باشد به شما مهارت های درک بیشتر در حین مطالعه سریعتر، غلبه بر مشکلات مطالعه و خواندن، ابزارهای مطالعه با وسایل دیجیتال، تمرینات چشم و ذهن و بسیاری دیگر آشنا خواهید شد.
مهارت های مطالعه
تمرکز در مطالعه دوره آموزش تمرکز در مطالعه:
این دوره شامل 25 درس در حدود 4 ساعت فیلم آموزشی ارائه میشود. اگر در تمرکز کردن حین مطالعه مشکل دارد و ذهنتان از مطلبی به مطلب دیگر می رود، این دوره مناسب شماست. در این دوره توانایی ها و ابزار لازم برای تمرکز و لذت بردن از مطالعه را خواهید آموخت.
دوره آموزش مهارت های ادراکی در مطالعه:
این دوره شامل 25 فیلم آموزشی بالغ بر 8 ساعت می باشد که به شما در درک بهتر مطالب حین مطالعه کمک بسزایی می کند. شما با تکنیک ها و استراتژی های امتحان شده ای برای ماکسیمم کردن فهم و درک حین مطالعه آشنا خواهید شد و از بازخوانی مطالب بی نیاز خواهید شد.
ادراک در مطالعه
بهبود حافظه دوره آموزش بهبود ذهن:
این قسمت از مجموعه شامل ده درس در بیش از 6 ساعت فیلم آموزشی می باشد به همراه سه راهنما به فرمت پی دی اف برای تقویت حافظه. این مجموعه به شما تکنیک های تقویت و پیشرفت دادن به حافظه کوتاه و بلند مدت را آموزش می دهد.
دوره آموزش نقشه ذهنی یا مایند مپینگ "Mind Mapping":
این دوره شامل 16 فیلم آموزش نکات و مهارت ها و ساختار یک نقشه ذهنی موثر می باشد. نقشه ذهنی یک چهارچوب تصویری از اطلاعات است که با استفاده از آن می توان به طوفان ذهنی، مدیریت پروژه ها، نت برداری و بازگویی مطالب پرداخت.
نقشه ذهنی
اثربخشی مطالعه 1اثربخشی مطالعه 2

دوره های آموزش اثرگذاری در مطالعه:

شامل دو دوره و در بیش از 15 ساعت آموزش تخصصی مهارت های افزایش اثرگذاری در مطالعه.

اگر در یادگیری و مطالعه با مشکل مواجه می شوید و زمان همیشه برای شما کافی نیست با استفاده از تکنیک های این دوره و با یادگیری و کاربرد مهارت های لیست انجام کار می توانید میزان اثربخشی خود را بیشتر و بیشتر کنید.

   

 [AddToCart-center]

[AddToCart-center]

سایر مشخصات محصول

تعداد دی وی دی : در 5 دی وی دی
کیفیت محصول ارسالی : به همراه لیبل و قاب - نسخه کامپیوتر
مدت زمان پخش : 15 ساعت به بالا
زبان محصول : انگلیسی
هیچ نظری ارسال نشده