گام های موفقیت با جیمز آرتور ری

گام های موفقیت با جیمز آرتور ری، این مجموعه شامل سمینارها و فیلم های آموزشی موفقیت شامل ثروت موزون،دانش موفقیت, دنیاهای موازی و مخلوق کوانتومی از جیمز آرتور ری می باشد.
25,000 تومان

 

گام های موفقیت با جیمز آرتور ری - James Arthur Ray

جیمز آرتور ری

جیمز آرتور ری نویسنده و سخنران مشهور متولد سال 1957 می باشد. از آثار مشهور وی می توان به کتاب ثروت موزون "Harmonic Wealth" که یکی از پر فروش ترین های زمان خود به گفته نیویورک تایمز بوده است. وی در برنامه های تلویزیونی بسیاری شرکت داشته و در کانال های معتبری چون سی ان ان، برنامه لری کینگ، و مستند راز که همگی با آن آشنایی دارید نیز حضور داشته است.

برخی دیگر از آثار به چاپ رسیده وی به شرح زیر می باشد:
1- معنویت عملی
2- دانش موفقیت
3- هفت قانون ثروت واقعی

 

این مجموعه حاوی فیلم ها و سمینارهای جیمز می باشد که عناوین آنها به شرح زیر می باشد:

مجموعه دنیاهای موازی حدود 1:30 دقیقه

دست به خلق چه چیزی می زدید اگر می دانستید هر آنچه که آرزوی داشتن آنرا دارید هم اکنون مال شماست؟ در مجموعه دنیای موازی، شما به راحتی و آسانی دانش پنهان در پشت این قاعده را خواهید آموخت. پتانسیل درون شما بی نهایت است و من به شما مسیر بهره وری از این پتانسیل برای رسیدن به نتایج بی نظیر را خواهم آموخت.

سمینار ثروت موزون دوره آموزش یک هفته ای در بیش از 14 ساعت آموزش تصویری

حتما دوره های زیادی با نام موفقیت و پیشرفت در زندگی را گذرانده اید! ولی در نهایت با در های بسته در این مسیر مواجه شده اید، این مجموعه کاملا عملی از جیمز آرتور ری مراحل کامل و دقیق رسیدن به موفقیت حقیقی را می آموزد، مسیر رسیدن به ثروت مالی، سلامتی فیزیکی، ارتباطات موفق در زندگی، سلامتی معنوی و ذهنی برخی از آن اهدافیست که در این مجموعه برای رسیدن به آنها تلاش خواهیم کرد.


مخلوق کوانتومی در 1:30 دقیقه

گام های موفقیت

[AddToCart-center]

[AddToCart-center]

سایر مشخصات محصول

تعداد دی وی دی : در 5 دی وی دی
کیفیت محصول ارسالی : به همراه لیبل و قاب - نسخه کامپیوتر
مدت زمان پخش : 15 ساعت به بالا
زبان محصول : انگلیسی
هیچ نظری ارسال نشده