ارتباطات رفتاری در رهبری و فروش - جوزف ریگیو

ارتباطات رفتاری در رهبری و فروش - جوزف ریگیو شامل آموزش های روانشناسانه و رفتارشناسی در امر فروش و رهبری می باشد که توسط دکتر جوزف ریگیو در بیش از 10 ساعت سمینار آموزشی ارائه می شود. این مجموعه محصول سال 2013 می باشد.
55,000 تومان

 

ارتباطات رفتاری در رهبری و فروش - جوزف ریگیو

جوزف ریگیو

این مجموعه شامل آموزش های روانشناسانه و رفتارشناسی در امر فروش و رهبری می باشد که توسط دکتر جوزف ریگیو در بیش از 10 ساعت سمینار آموزشی ارائه می شود. این مجموعه محصول سال 2013 می باشد و ارزش واقعی آن بیش از 4000 دلار می باشد که توسط فروشگاه بازه آماده ارائه به شما می باشد.

دکتر ریگیو "Dr. Joseph Riggio" یک دانشمند کاگنیتیو "شناختی" با تخصص و تجربه عمیق در ارتباطات دگرگون کننده، تصمیم گیری و دریافت های غیر طبیعی می باشد. وی معمار و سازنده فرآیند خود میتوژنیگ "Mythogenic Self™" و جلوه های بین المللی در ان ال پی حرفه ای و جوامع هیپنوتیزم می باشد. جوزف همچنین سخنران و نویسنده معروف و ناشر مقالات و کتاب های بسیاری در زمینه رهبری، تحولات بزرگ، عملکرد فوق العاده و ... می باشد.


سر تیتر هایی که در این مجموعه خواهید آموخت:


رازهای رهبران بزرگ جهان و مهارت های رفتاری آنها:

رهبری تنها یک مهارت نیست بلکه مشکله ای از رفتارهای ناشی از مهارت می باشد که رهبران از آنها به صورت تعاملی در صورت نیاز استفاده می کند. رهبران شناخته شده جهان می دانند که کلید رهبری خوب توانایی در برقراری ارتباط با دیگران است. در این کنفرانس دکتر جوزف ریگیو نویسنده "موقعیت برتر" شما را با مهارت های رفتاری برای رسیدن به درجات بالای رهبری آشنا خواهد کرد.

ارتباطات رفتاری برای فروش برای تاجران و کارآفرینان:

رهبران با تکیه بر مهارت های ارتباطی خود مردم را رهبری و در مسیر رسیدن به هدف قرار می دهند. فروش در طی یک روند ارتباطی مختص کسانی است که در فرآیند فروش محصول یا خدمات می باشند. افرادی که قد پیشرفت در امر فروش و کسب موفقیت بیشتر می باشند بایستی مهارت های ارتباطی را کامل بیاموزند. در قسمت دوم این مجموعه به آموزش مهارت های فروش می پردازیم.

 


[AddToCart-center]

[AddToCart-center]

سایر مشخصات محصول

تعداد دی وی دی : در 10 دی وی دی
کیفیت محصول ارسالی : به همراه لیبل و قاب - نسخه کامپیوتر
مدت زمان پخش : ده تا 15 ساعت
زبان محصول : انگلیسی
هیچ نظری ارسال نشده