راهنمای واردات از چین - 2014

راهنمای واردات از چین - مجموعه آموزشی واردات از چین نتیجه گردآوری سال ها تجربه کارآفرینان برای واردات از چین می باشد. این مجموعه شما را با تمامی روند شناخت محصول، بازاریابی برای محصولات و واردات آن محصول و به سودرسانی آن آشنا می کند.
27,500 تومان

 

راهنمای واردات از چین - 2014

مجموعه آموزشی واردات از چین نتیجه گردآوری سال ها تجربه کارآفرینان برای واردات از چین می باشد. این مجموعه شما را با تمامی روند شناخت محصول، بازاریابی برای محصولات و واردات آن محصول و به سودرسانی آن آشنا می کند.
برندن الیاس از نوجوانی وارد واردات شد، پدر وی نت الیاس پایه گذار واردات تجهیزات بسیاری در استرالیا می باشد. وی تحصیل کرده در رشته حقوق بین الملل و قوانین قرارداد چین در دانشگاه حقوق و قوانین بیژینگ و رشته قوانین بین المللی کپی رایت "مالکیت معنوی" از دانشگاه کوئینز کانادا می باشد.

راهنمای واردات از چین

برخی از آنچه در این مجموعه خواهید دید

این مجموعه شامل آموزش های آکادمیک تصویری و صوتی شامل مهارت ها و رازهای کپی رایتینگ برای محصولات، تفاوت های فرهنگی و صادرات به چین، نحوه بازاریابی برای تجارت واردات شما، واردات از چین، مشاوره تجارت، نگهداری و انبارداری و حمل و نقل محصولات، آموزش فروش از طریق ویدئو آنلاین و تمامی آنچه برای انجام یک واردات موفق از چین احتیاج دارید می باشد.

واردات از چین[AddToCart-center]

[AddToCart-center]

 

سایر مشخصات محصول

تعداد دی وی دی : در 4 دی وی دی
کیفیت محصول ارسالی : به همراه لیبل و قاب - نسخه کامپیوتر
مدت زمان پخش : 15 ساعت به بالا
زبان محصول : انگلیسی
هیچ نظری ارسال نشده