نحوه پرورش درختان و درختچه ها

نحوه پرورش درختان و درختچه ها، در طول این دوره آموزش ویدیویی، شما با تعداد زیادی از درختان و درختچه‌هایی که برای فضاهای سبز در آب و هوای مختلف، سطح سختی خاک، و محدودیت محیطی بسیار خوب جواب...

جزییات بیشتر

89006

19,000 تومان

 • ارسال به دوست
 • پرینت محصول
 • خرید پیامکی
 • خرید از طریق پیامک
 • ارسال به دوستان

  نحوه پرورش درختان و درختچه ها

  نحوه پرورش درختان و درختچه ها

  نحوه پرورش درختان و درختچه ها، در طول این دوره آموزش ویدیویی، شما با تعداد زیادی از درختان و درختچه‌هایی که برای فضاهای سبز در آب و هوای مختلف، سطح سختی خاک، و محدودیت محیطی بسیار خوب جواب می‌دهد آشنا می‌شوید.

  دریافت‌ کننده‌ :

  * فیلدهای مورد نیاز

  انصراف یا 

  امتیاز محصول
  1  رای

   

  نحوه پرورش درختان و درختچه ها

  نحوه پرورش درختان

  راحت‌تر است که به درختان و درختچه‌ها به عنوان تعهدات و سرمایه‌گذاری‌های بلندمدت نگاه کنیم که برخلاف کاشت سبزیجات در گلدان، نمی‌توانیم پاداش آنها را برای به سرعت برداشت کنیم. ولی حقیقت این است که صدها نوع و درختچه فوق‌العاده وجود دارند که شما می‌توانید برای باغ و فضای سبز خودتان از بین آنها استفاده کنید، و کاشتن و پرورش آنها می‌تواند بسیار ساده‌تر و با ارزش‌تر از چیزی باشد که فکر می‌کنید.

  صرف نظر از محدودیت‌های خاص فضای شما، درختان و درختچه‌ها می‌توانند انفجار رنگارنگی از گل‌ها، میوه‌های تازه، مغزه‌های درختی، عمق و ارتفاع در باغ، و سایه‌های طراوت‌بخش در روزهای گرم تابستانی را در اختیار شما قرار بدهند.

   

  و استفاده عملی درختان و درختچه‌ها نیز به اندازه زیبایی آنها حائز اهمیت است. در صورتی که بتوانید آنها را به خوبی پرورش بدهید، آن‌ها می‌توانند مزایای زیادی را برای مالک باغ فراهم کنند که ازجمله آنها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • یک چارچوب طبیعی و مشخص برای فضاهای باز شما.
  • یک حصار و پناهگاه زیبا برای دوری از صداهای بلند و مناظر ناخوشایند.
  • روش‌های خلاقانه برای حفظ انرژی و کاهش آلودگی در داخل و اطراف خانه شما
  • فضای سبزی که می‌تواند ارزش کلی خانه شما را بالاتر برده و آن را در چشمان دیگران زیباتر و دل‌نشین‌تر نشان بدهد.

   

  حالا که تصمیم گرفتید کاشت درختان و درختچه‌ها و بوته‌ها را امتحان ‌کنید، باید دقیقاً کارتان را از کجا شروع کنید؟ درست از اینجا با درس روش پرورش همه چیز: روش پرورش درختان و درختچه‌ها. در این مجموعه، شما در 12 ویدیوی عملی و جالب که توسط ملیندا مایرز آماده شده است (که یک درخت‌شناس و گیاه‌شناس دارای گواهینامه بوده و برنامه باغبانی او طرفداران زیادی در تلویزیون دارد)، شما تمام چیزهایی که برای تبدیل کردن درختان و بوته‌ها به یک بخش جدایی‌ناپذیر و قابل مدیریت فضای باز خودتان نیاز دارید را یاد خواهید گرفت. در این دروس که برای محوطه‌ها، آب و هواها، فصول، و شرایط مختلف طراحی شده اند، شما تکنیک‌ها و استراتژی‌های مختلف و عملی باغبانی را برای خرید، کاشت، و نگهداری از درختان و درختچه‌های خودتان همانند یک فرد متخصص را یاد خواهید گرفت.

  ملیندا مایرز


  خانم مایرز، با استفاده از مهارت‌های خود به عنوان یک استاد گیاه‌شناسی و آموزش‌دهنده عمومی، فرایند اضافه کردن درختان و بوته‌ها به چشم‌انداز خودتان را مرحله به مرحله به شما یاد می‌دهد که شامل این موارد می‌شود:

  طراحی: دانستن اینکه درختان و درختچه‌ها را در چه مکانی در فضای سبز خودتان بکارید، یک مهارت کلیدی تمام باغبانان حرفه‌ای است. زمانی که شما به فضای خودتان به‌عنوان یک چارچوب زنده نگاه می‌کنید، درک خیلی قوی‌تری از این مسئله پیدا می‌کنید که چه درختان و بوته‌هایی برای فضای سبز شما مناسب هستند.

  خرید: زمانی که مشخص کردید که به چه درختان و گیاهانی نیاز دارید، الان باید بروید و آنها را خریداری کنید. در این بخش خانم مایرز روش خرید و انتقال گیاهان خریداری شده به محوطه خودتان را به طور کامل به شما آموزش می‌دهد.

  کاشت: کاشت گیاهان و درختچه‌ها، خیلی بیشتر از فقط چاله کندن و انداختن آن‌ها به درون آن است. شما با گذراندن این دوره، روش‌های کاشت امتحان شده‌ای که افراد متخصص برای اطمینان از ریشه دادن و رشد کردن کاشت‌های خودشان، چه در گلدان و چه در فضای باز، استفاده می‌کنند را یاد می‌گیرید.

  داشت: هر گیاه خاصی باید چه مقدار آبیاری شود؟ شما چه زمانی و از کجا باید هرس کرده و گیاهان را کوتاه کنید؟ نشانه‌های وجود بیماری در درختان و گیاهان چیست و شما چطور می‌توانید آنها را به سلامتی برگردانید؟ در این دروس شما با تمام نکته‌های مدیریت و نگهداری از گیاهان خودتان آشنا می‌شوید.

  در طول این دوره آموزش ویدیویی، شما با تعداد زیادی از درختان و درختچه‌هایی که برای فضاهای سبز در آب و هوای مختلف، سطح سختی خاک، و محدودیت محیطی بسیار خوب جواب می‌دهد آشنا می‌شوید.


   درس‌های این مجموعه (12 سخنرانی | هر سخنرانی 30 دقیقه):

  1. چارچوبی برای منظره طبیعی شما

  2. شکل و عملکرد در منظره طبیعی

  3. درختان و درختچه‌ها برای شرایط سخت

  4. خریداری بهترین درختان و درختچه‌ها

  5. کاشت درختان و درختچه‌ها

  6. نگهداری درختان و درختچه‌ها در بهار و تابستان

  7. نگهداری درختان و درختچه‌ها در پاییز و زمستان

  8. هرس کردن درختان جوان و درختان مسن

  9. هرس کردن درختچه‌ها

  10. زمانی که درختان و بوته‌ها نمی‌توانند رشد کنند

  11. برگرداندن سلامتی به فضای سبز

  12. گسترش دادن چارچوب فضای سبز

   

  [AddToCart-center]

  [AddToCart-center]

  • تعداد دی وی دی در 2 دی وی دی
  • کیفیت محصول ارسالی به همراه لیبل و قاب - نسخه کامپیوتر
  • مدت زمان پخش پنج تا ده ساعت
  • زبان محصول انگلیسی

  ساماندهی فروشگاه های اینترنتی

  logo-samandehi

  بدون محصول

  0 تومان ارسال
  0 تومان کل

  پرداخت

  محصولات بازدید شده

  شاخه‌‌‌‌‌‌ها