باغبانی در گلدان - پرورش و کاشت گیاهان

باغبانی در گلدان - پرورش گیاهان خودتان در گلدان، یک راه عالی برای نشاط دادن به فضای زندگی بدون مشکلات معمول باغبانی سنتی است. این مجموعه در شش قسمت آموزش قدم به قدم به شما ارائه می شود.
9,500 تومان

نکته ها  و راهنمایی های باغبانی در گلدان - پرورش و کاشت گیاهان

بسیاری از ما، زمان، فضا، و یا انرژی کافی برای طراحی و پرورش یک باغ بزرگ در فضای باز را نداریم. پس اگر تمایل به مصرف میوه ها، سبزیجات، و یا گیاهان معطر خانگی داشته باشیم و یا به دنبال اضافه کردن منظره زیبایی از گل‌ها به عرشه پشتی و یا ایوان جلویی خانه‌مان باشیم باید چه کار کنیم ؟

پاسخ ساده است: باغبانی گلدانی.

   

پرورش گیاهان خودتان در گلدان، یک راه عالی برای نشاط دادن به فضای زندگی بدون مشکلات معمول باغبانی سنتی است. با باغ‌های گلدانی شما می‌توانید: 

     گیاهان و گل‌ها را با سهولت کنترل و مدیریت کنید.
     انفجاری از رنگ و زیبایی را تقریباً به هر نقطه‌ای دوست دارید اضافه کنید.
     به راحتی فصل کاشت را فراتر از فصل رشد معمول خودتان گسترش دهید.
     محیط گرم و دوستانه‌ای که با وقایع و مناسبتهای خاص مطابقت دارد ایجاد کنید.

کشاورزی و باغبانی گلدانی


[AddToCart-center] 

شاید بهترین بخش این باشد که شما می‌توانید هر چیزی که به طور معمول در یک باغ کامل کاشته می‌شود را در گلدان پرورش بدهید: گیاهان دائمی، سالانه، چمن، سبزیجات، میوه ها، و حتی درختان. تمام چیزی که این کار نیاز دارد، درک درستی از ملزومات باغبانی در گلدان، و همچنین دسترسی به یکسری از همان نکات طراحی، ترفندها، و تکنیک‌هایی است که باغبان و هنرمندان محوطه‌ساز حرفه‌ای برای ایجاد مناظر طبیعیِ فراموش‌نشدنی از آن استفاده می‌کنند.

و شما می توانید تمام این موارد را در شش درس روش پرورش همه چیز: نکات و تکنیک‌های باغبانی در گلدان پیدا کنید. این سری آموزش ویدئویی باغبانی که توسط باغبانِ برنده جایزه و استاد آموزش باغبانی، ملیندا مایرز، به شما ارائه می‌شود، ملزومات باغبانی در ظرف و نکات و تکنیک‌های حرفه‌ای که برای پرورش عملاً همه چیز در فضای کوچکی که در اختیارتان قرار دارد نیاز دارید را به شما می‌دهد. در هر درس، شما در شرایط واقعی قرار می‌گیرید که ایده ها و راه‌حل‌هایی را برایتان مطرح می‌کند که برای باغ گلدانی شما در طول سال جواب خواهد داد.

 

تمام چیزهایی که شما برای باغ‌های گلدانی عالی نیاز دارید

نکات و تکنیک‌های باغبانی در گلدان که لذت‌بخش، مقرون به صرفه، و الهام بخش بوده و تماشای آن جذاب است، برای باغبانانی در تمام سطوح تجربه مفید است. افراد حرفه‌ای و کارکشته، ایده های خلاقانه‌ای برای طراحی و کاشت آرایشات گلدانی در این مجموعه پیدا خواهند کرد، و افراد تازه، تمام چیزهایی که برای یادگیری این نوع باغبانی نیاز دارند را از این مجموعه دریافت می‌کنند.

 
در طول این شش درس، شما اصول باغبانی موفق در گلدان را یاد می‌گیرید، که شامل موارد زیر می‌شود:


باغبانی گلدانی
    مزایای استفاده از ظروف مختلف (ظروف بتنی، پلاستیکی، و شیشه ای) و اینکه چگونه از هر کدام از آنها به نفع خودتان استفاده کنید.

    نیازهای خاص خاک، نور، و آب برای یکسری از رایج‌ترین گیاهان و گل‌هایی که در  گلدان کاشته می‌شوند.
    راه‌حل مشکلات متداول مربوط به باغبانی در ظرف، از جمله خاک گلدان، آفات، و مناطق سایه‌دار.

در هر کدام از این موارد، شما یاد می‌گیرید که چطور باغ‌های گلدانی منحصربه‌فرد خودتان که با شرایط و محدودیت‌های فضایی شما (از جمله پاسیوها، بالکن‌ها، عرشه‌ها، و فضاهای باز بزرگ) هماهنگ باشند را ایجاد کنید. شما همچنین می‌بینید که چه طور می‌توانید از باغبانی در گلدان برای ایجاد موانع حریم خصوصی، برای نشاط‌بخشی و زنده‌کردن گوشه‌های خالی فضاهای داخلی، یا تکمیل موضوع یک جشن یا موقعیت خاص استفاده کنید.


 
نکات و راهنمایی‌های طراحی از زبان یک کارشناس

نکات و فنون باغبانی در ظرف، پر از مشاوره‌ها و ترفندهایی است که شما در کنار یک کارشناس مهربان یادمی‌گیرید. یکسری از اطلاعات داخلی که شما با طی این دروس دریافت می‌کنید این‌ها هستند:

    یک راه آسان برای طراحی یک باغ گلدانی، روش thriller، spiller، و filler است. thriller اکسان عمودی شما است، که یک نقطه کانونی در باغ ایجاد می‌کند. spiller گیاهی است که بصورت آبشاری بر روی گلدان قرار می‌گیرد و آن را به ظرف متصل می‌کند. و filler این دو را به هم پیوند داده و یک منظره و احساس حرفه ای تر ایجاد می‌کند.

    برای پیدا کردن زمان آبیاری ظرف، انگشت شما به بهترین ابزار است. آن را چند سانتی‌متر به داخل خاک فرو کنید. اگر خاک همانند یک اسفنجِ کمی مرطوب به نظر می‌رسید، زمان آبیاری است (برای کاکتوس‌ها و گیاهان مقاوم در برابر خشکسالی، قاعدتاً مجاز هستید که اجازه دهید خاک کمی خشک‌تر شود).

    هنگامی که فصل زمستان فرامی‌رسد، چه اتفاقی برای باغ گلدانی شما می‌افتد؟ اگر شما در یک آب و هوای معتدل زندگی می کنید، می توانید ظروف خود را در تمام طول زمستان بیرون بگذارید (فقط مطمئن شوید که زمان خشک شدن خاک، به طور کامل آنها را آبیاری کنید). کسانی که در مناطق سردتر زندگی می‌کنند، می توانند ظروفی را خارج از منزل نگهداری کنند که گیاهان آنها تحمل انجماد خاک و بازشدن یخ خاک را داشته باشند و تحمل آن‌ها در برابر سرما، بیشتر از میزان سرمای منطقه شما باشد.

[AddToCart-center] 

در این سری ویدئویی آموزشی باغبانی، خانم مایرز شما را به خانه‌های مختلف برده و باغ‌های گلدانی زیبایی که با همین روش‌ها ایجاد شده‌اند را به شما نشان می‌دهد. او همچنین رازهای باغبانی در گلدان را از استودیوی باغبانی ما برای شما شرح می‌دهد، و از یکسری از مراکز باغبانی معروف آمریکا بازدید می‌کند. این مجموعه که در آن بیش از 300 گیاه نشان داده شده یا به آن‌ها اشاره شده است، دانش‌نامه‌ای از مرجع تصویری در اختیار شما قرار می‌دهد که می‌توانید از آن برای امتحان راه‌های بیشماری از باغبانی گلدانی استفاده کنید.

علاوه بر این: در هر دقیقه از این دروس جذاب، شما در دستان یک مربی باغبانی کاملاً ماهر هستید که با بیش از 30 سال تجربه به عنوان استاد دانشگاه، مجری محبوب تلویزیون و رادیو، و یک نویسنده پرکار، می داند که چطور باغبانی در گلدان را برایتان تبدیل به یک فعالیت جذاب و سرگرم‌کننده کند. شما به سرعت متوجه خواهید شد که چرا خانم ملیندا مایرز آنقدر برای دانش و توانایی‌های آموزشی خودش به رسمیت شناخته می‌شود و توانسته است جوایزی زیادی را از سازمان محوطه‌سازی و باغبانی آمریکا کسب کند.
پرورش گل در گلدان


[AddToCart-center]

 

سایر مشخصات محصول

تعداد دی وی دی : در 1 دی وی دی
کیفیت محصول ارسالی : به همراه لیبل و قاب - نسخه کامپیوتر
مدت زمان پخش : سه تا چهار ساعت
زبان محصول : انگلیسی
هیچ نظری ارسال نشده