باز کردن حساب بانکی خارجی و مهاجرت

باز کردن حساب بانکی خارجی و مهاجرت، مجموعه راهکارهای باز کردن حساب بانکی خارجی و انتقال دارایی و دریافت پاسپورت ثانویه، به شما این امکان را میدهد که از خانواده و ثروت خودتان در برابر آشفتگی های اقتصادی محافظت کنید
49,000 تومان

 

راهکارهای بازکردن حساب بانکی خارجی و مهاجرت

بازکردن حساب بانکی خارجی 

مجموعه راهکارهای باز کردن حساب بانکی خارجی و دریافت پاسپورت ثانویه، ساده‌ ترین و مؤثر ترین راه برای شروع تنوع بخشی به ثروت و حفاظت از سبک زندگی خودتان از همین الان است، و یک سری راهکارهای امتحان شده و به اثبات رسیده در آن وجود دارد که برای چند صد سال به وسیله افراد ثروتمند برای محافظت از ثروت و خانواده‌ شان در زمان‌های آشفتگی اقتصادی و اجتماعی مورد استفاده قرار می‌گرفته است.


 >>>  مجموعه راهکارهای باز کردن حساب بانکی خارجی و دریافت پاسپورت ثانویه، این موارد را در اختیار شما قرار خواهد داد:


تیک

آرامش ذهنی از دانستن اینکه پول شما در یکی از مطمئن ترین بانک های جهان امن خواهد بود. در این بخش شما یاد می‌گیرید که چطور یک حساب بانکی خارجی در یکسری از امن ترین نقاط جهان ایجاد کنید و اینکه برای اینکار با چه افرادی تماس برقرار کنید.

 

 تیک

توصیه‌های دقیق و بررسی‌شده در مورد بهترین گزینه‌های نگهداری فلزات گران بها در خارج کشور. شما یاد خواهید گرفت که چطور ثروت خودتان را به یکی از مطمئن‌ترین مکان‌های نگهداری فلزات قیمتی منتقل کنید یا شمش های جدیدی خریداری کرده و آن‌ها را پیش آن‌ها به امانت بسپارید.

 

 تیک

اطلاعات دست اول از یکی از شناخته‌شده‌ترین وکلای ایالات متحده در مورد اینکه چطور اقامت یک کشور دیگر را به دست آورده و حتی یک پاسپورت ثانویه دریافت کنید. در این بخش به شما آموزش داده می‌شود که چطور به راحتی اقامت کشور پاناما را به دست آورده و یک پاسپورت ثانویه دریافت کنید.

 

 تیک

راهنمایی برای شروع اقدامات بزرگ از خانه‌تان که به وسیله یک سری از متخصصان در زمینه‌های بانکداری، کسب و کار خارجی، اقامت، و ... به شما ارائه می‌شود.

 

[AddToCart-center]

>>>  سخنرانان کلیدی این مجموعه:

ران پل

دکتر ران پل در سخنرانی با موضوع خطراتی که همه ما با آن مواجه می شویم به مدت 64 دقیقه سخنرانی می کند.

وی با چند دهه تجربه در سیاست، بزرگترین خطری که مردم عادی را در آینده نزدیک تهدید می کند نشان می دهد. علاوه بر این به موضوعات مختلفی در زمینه های دیگر می پردازد.


جیم ریکاردز با سخنرانی در زمینه تجربه سقوط شرکت فیات به مدت 45 دقیقه


وی با تجربه 35 ساله خود به عنوان بانکدار سرمایه گذار و نویسنده کتاب جنگ های پول، در این مجموعه شما را برای رسیدن به بینشی دقیق از مدیریت مالی جهان راهنمایی کرده و چگونگی ایفای نقش ادامه روند جابجایی نقدینگی های فیات را بررسی می کند.

جیم ریکارد
  •  
پیتر شیف

پیتر شیف با موضوع سخنرانی نحوه سودآوری در شرایط نامناسب مالی دولتی در آمریکا به مدت 22 دقیقه

پیتر در طول سالیان دراز با برگذاری سمینارها و ارائه راهکارهای متعدد، همواره سعی در راهنمایی مردم برای حافظت از دارایی هایشان در آمریکا کرده است، حتی در صورت سقوط امپراطوری آمریکا.

  •  

نایژل فاراژ با موضوع سخنرانی: کشور بعدی که با ورشکستگی روبرو خواهد شد کدام است به مدت 32 دقیقه

نایژل در این مدت کم سخنرانی موضوعات بسیاری را پوشش میدهد، از جمله شخصیت ها و رفتار های پوچ سیاستمداران اروپایی، در میان گذاشتن ترس هایش در مورد اقتصاد و روابط اجتماعی سیاسی اروپا و در نهایت تشخیص کشوری که در آینده ورشکسته خواهد شد.

نایجل فاراژ

 

[AddToCart-center]

 

[AddToCart-center]
 

لازم به ذکر است که این مجموعه احتمالاً برای افرادی که در خارج کشور زندگی می‌کنند مناسب بوده و احتمالاً امکان پیاده‌سازی کامل آن برای هم‌میهنان عزیز در داخل کشور وجود ندارد

 

سایر مشخصات محصول

تعداد دی وی دی : در 5 دی وی دی
کیفیت محصول ارسالی : به همراه لیبل و قاب - نسخه کامپیوتر
مدت زمان پخش : بالغ بر 23 ساعت دوره آموزشی تخصصی
زبان محصول : انگلیسی
هیچ نظری ارسال نشده