دوره هنری و فنی کار با چوب با پل سلرز

دوره هنری و فنی کار با چوب  با پل سلرز ،در این سری آموزش نجاری، شما به کمک پل سلرز که یک نجار و تعلیم دهنده حرفه ای است، یاد میگیرید که چطور با استفاده از ابزارهای ساده و دستی، کارهای عالی و سطح...

جزییات بیشتر

4477027

24,500 تومان

 • ارسال به دوست
 • پرینت محصول
 • خرید پیامکی
 • خرید از طریق پیامک
 • ارسال به دوستان

  دوره هنری و فنی کار با چوب با پل سلرز

  دوره هنری و فنی کار با چوب با پل سلرز

  دوره هنری و فنی کار با چوب  با پل سلرز ،در این سری آموزش نجاری، شما به کمک پل سلرز که یک نجار و تعلیم دهنده حرفه ای است، یاد میگیرید که چطور با استفاده از ابزارهای ساده و دستی، کارهای عالی و سطح بالایی با چوب خلق کنید

  دریافت‌ کننده‌ :

  * فیلدهای مورد نیاز

  انصراف یا 

  امتیاز محصول
  2  رای

   

  دوره صنعتگری چوب با پل سلرز

  در این سری آموزش نجاری، شما به کمک پل سلرز که یک نجار و تعلیم دهنده حرفه ای است، یاد میگیرید که چطور با استفاده از ابزارهای ساده و دستی، کارهای عالی و سطح بالایی با چوب خلق کنید


  صنعتگری چوب

  ملزومات نجاری 1

  پل سلرز که یک نجار حرفه‌ای است به شما آموزش می‌دهد که چطور به شکل مؤثر با استفاده از ابزارهای دستی سنتی به چوب شکل بدهید . شما روش‌های ساده و سریع برای شکل دادن به چوب و ساخت پروژه های کامل شده ای همانند کاسه، قاشق، و چهارپایه را یاد می‌گیرید .

  پل مهارت‌ها و تکنیک‌هایی که از دیر هنگام برای آموزش نجاری به کارآموزان آموزش داده می‌شده است را گام به گام به شما یاد می‌دهد. در همین هنگام  ، شما به سرعت خواص کار با چوب با استفاده از ابزارهای دستی را یاد خواهید گرفت.

  ملزومات نجاری 2

  شما در این بخش، روش ایجاد اتصال کشویی، اتصال کام و زبانه، و اتصال دم چلچله صرفاً با ده ابزار اولیه دستی را یاد می‌گیرید.  پل به شما یاد می‌دهد که چطور از پتانسیل کامل هر ابزار استفاده کرده و روش ایجاد هر اتصال را به شما نشان می‌دهد .

  تسلط بر اتصال دم چلچله ای

  پل سلرز به شما آموزش می‌دهد که چطور با استفاده از مفصل‌های پیچیده دم چلچله‌ای، تکنیک های دقیق، و برنامه ریزی مناسب، یک جعبه عالی بسازید.

  تسلط بر اتصال کشویی

  تمرکز این بخش نیز همچنان بر روی مهارت های اتصال سنتی قرار دارد . پل یک سری تکنیک برای تسلط بر اتصال کشویی به شما آموزش می‌دهد. شما با استفاده از دستورالعمل‌های پل و موارد یادگرفته شده در ملزومات نجاری یک و دو، خواهید توانست طیف وسیعی از قفسه‌های کتاب زیبا و مناسب ایجاد کنید.

   تسلط بر اتصال‌های کام و زبانه

  در بخش تسلط بر اتصال کام و زبانه، شما به روش ساخت دستی اتصال کام و زبانه منحنی مسلط شده و یاد میگیرید که چطور با استفاده از چوب بلوط، یک رومیزی بسیار باکیفیت ایجاد کنید. همچنین روش کار با رنده گرد برای ایجاد قوس ها و تکمیل کردن پایه ها را یاد میگیرید. همچنین در این قسمت، تکنیک‌های مطمئن پل برای جلا دادن سطح و تکمیل کردن میز خودتان را یاد می‌گیرید.

  تسلط بر میزهای کار اروپایی

  در بخش مهارت در ایجاد میزهای کار اروپایی، شما از اتصال های کشویی، کام و زبانه، و مواردی که در شش دی وی دی قبلی یادگرفته بودید برای ساخت  یک میز کار محکم اروپایی با استفاده از چوب کاملاً بومی استفاده خواهید کرد.

  مهارت در تیز کردن

  در بخش مهارت و تسلط در تیز کردن لوازم، پل سلرز روش های خارق العاده خودش برای داشتن ابزارهای برشی بسیار تیز و اره هایی که همانند کره چوب را برش می دهند را به شما آموزش می دهد.
  تیز کردن یکی از مهم ترین مهارت هایی است که نجاران باید برای کار با چوب با استفاده از ابزارهای دستی به آن مسلط شوند. دنبال کردن روش پل، این اطمینان را بوجود می آورد که تیز کردن ابزارها بیش از دو دقیقه طول نکشد.

  [AddToCart-center] 

  • تعداد دی وی دی در 3 دی وی دی
  • کیفیت محصول ارسالی به همراه لیبل و قاب - نسخه کامپیوتر
  • مدت زمان پخش ده تا 15 ساعت
  • زبان محصول انگلیسی
  • زیر شاخه کار با چوب مجموعه ها و کارگاه ها

  ساماندهی فروشگاه های اینترنتی

  logo-samandehi

  بدون محصول

  0 تومان ارسال
  0 تومان کل

  پرداخت

  محصولات بازدید شده

  شاخه‌‌‌‌‌‌ها