تکنیک های خراطی پیشرفته از رسته نجاران آمریکا

تکنیک های خراطی پیشرفته از رسته نجاران آمریکا، شما با دیدن این مجموعه آموزشی، یاد میگیرید که چطور مهارت های خراطی خود را پیشرفته داده و قطعات پیچیده و زیبایی از چوب ایجاد کنید.
8,500 تومان

 

تکنیک های خراطی پیشرفته از رسته نجاران آمریکا

شما با دیدن این مجموعه آموزشی، یاد میگیرید که چطور مهارت های خراطی خود را پیشرفته داده و قطعات پیچیده و زیبایی از چوب ایجاد کنید.

خراطی پیشرفته

یادگیری خراطی و شکل دادن به چوب در یک ماشین خراطی، مهارتی است که بسیاری از نجاران علاقه‌مند به مهارت پیدا کردن در آن هستند . برای یک نجار تازه کار، فکر تراشیدن چوب در یک ماشین خراطی می‌تواند ترس‌آور باشد. نجارهای ماهر علاقه‌مند به نکته‌ها و راهنمایی‌هایی هستند که خراطان ماهر می‌توانند برای بهتر کردن و پیشرفت دادن مهارت‌های آن‌ها به آنها آموزش بدهند. در این مجموعه جامع خراطی و تراش چوب، استاد خراط جورج واندریسکا، به شما کمک می کند که بیشترین استفاده را از دستگاه خراطی خودتان برده و مهارت خودتان را در خراطی بالا ببرید .

 

با یادگیری تکنیک های خراطی پیشرفته که در این مجموعه آموزشی ارائه شده است، شما قادر به ایجاد قطعات دقیق و پیچیده ای خواهد بود. هر فصل فیلم دو ساعته، شامل یک پروژه متنوع است – که از تیزکردن اسکنه ها و ساخت ابزارهای کارگاه، تا ساخت ابزار و ظروف آشپزخانه را شامل می شود. شما با یادگیری تجربیات گسترده جورج، مهارت‌های خراطی چوب خود را افزایش داده و تکنیک‌های پیچیده ای که برای تکمیل هر قطعه مورد نیاز است را یاد خواهید گرفت. همانطور که شما توانایی های خودتان را افزایش می‌دهید، پروژه‌هایی که زمانی برایتان دور از دسترس بودن، آرام آرام برایتان ممکن شده و این مسئله اعتمادبه‌نفس و لذتی که از کار با چوب به دست می‌آورید را افزایش خواهد داد. در این مجموعه ویدئویی، جورج با دستورالعمل‌های ساده و آسان، گام به گام شما را با فرآیندهای متعدد خراطی پیشرفته آشنا می‌کند. (136 دقیقه) تکنیک های خراطی

 

مباحث فصول:

اسکنه های کاربیدی
اسکنه های خراطی فروشگاهی
روشن کردن یک اسکنه ی گردبر
دستگاه جمع کننده گرد و غبار فروشگاهی
قاشق های چوبی
روش برخورد با چوب سبز
تبدیل شاخه به کاسه
ظرف کوچک توخالی
پرداخت کف کاسه
اتصالات کاغذی
منبت‌کاری تزئینی

[AddToCart-center]

 تکنیک های خراطی چوب

خراطی با چوب

[AddToCart-center]

سایر مشخصات محصول

تعداد دی وی دی : در 1 دی وی دی
کیفیت محصول ارسالی : به همراه لیبل و قاب - نسخه کامپیوتر
مدت زمان پخش : دو تا سه ساعت
زبان محصول : انگلیسی
زیر شاخه کار با چوب : کار با ماشین ها و ابزار ها
هیچ نظری ارسال نشده