آموزش بدنسازی- مبتدی تا حرفه ای

بدن سازی یکی از پرطرفدارترین ورزش های ایران میباشد  در این مجموعه به شما نحوه صحیح انجام حرکات بدن سازی ,حرکات ترکیبی بدن سازهای حرفه ای جهان , برنامه های مختلف ورزشی و.... آموزش داده میشود و با فراگیری آنها براحتی میتوانید از آسیب دیدگی های ناشی از انجام اشتباه حرکات بدن سازی جلوگیری کنید و در کوتاه ترین زمان ممکن به اندام ایده آل خود برسید
70,000 تومان

آموزش بدنسازی و تناسب اندام

کاملترین و جامع ترین پکیج آموزش بدن سازی - پرورش اندام- در ایران

آموزش تصویری بدن سازی و فیتنس

این مجموعه آموزشی یک پکیج کامل و جامع آموزش بدن سازی، پرورش اندام از مبتدی تا حرفه ای است و برای تمامی افرادی که در این ورزش فعالیت دارند در هر سطحی مناسب می باشد. 

در این مجموعه به شما نحوه صحیح انجام حرکات بدن سازی از قبیل حرکات مختلف دمبل ، هالتر، سیم کش، تقویت عضلات کمر، پا و .... ، حرکات ترکیبی یا سوپر بدنسازهای حرفه ای جهان، برنامه های مختلف ورزشی و.... آموزش داده میشود و با فراگیری آنها براحتی میتوانید از آسیب دیدگی های ناشی از انجام اشتباه حرکات بدن سازی جلوگیری کنید و در کوتاه ترین زمان ممکن به اندام ایده آل خود برسید

بدن سازی به عنوان ورزش افزایش مقاومت جسمانی و شکل دهنده عضلات مختلف بدن شناخته شده است. شخصی که به این ورزش میپردازد بدن ساز نام دارد. در رقابت های جهانی بدن سازی، بدن سازان به صورت خطی و در مراحلی به صورت تکی روبروی داوران به رونمایی از عضلات مختلف بدن خود میپردازند و بسته به میزان آمادگی و ساختگی عضلانی آنها امتیاز دریافت میکنند..

آموزش بدن سازی و تناسب اندام

بدن سازی ورزشی است که به شما کمک می کند بر روی تمامی اعضای بدن خود کار کرده وآن ها را قوی ونیرومند سازید. خیلی از افراد بر این باورند که افرادی که ورزش بدنسازی را کار می کنند فقط با کمی دمبل و هالتر زدن به این اندام های زیبا رسیده اند اما این تصور بسیار نادرست می باشد. در ورزش بدنسازی هم مانند ورزش های دیگر باید تمامی نکات و ریزه کاری ها را بلد باشید که هم به خود صدمه نزنید هم بتوانید در این ورزش پیشرفت کرده و عضلاتی حجیم به وجود آورید.

این مجموعه برای تمامی افراد از هر سن و جنسیتی و از افراد تازه کار و حتی کسانی که فکر می کنند حرفه ایی هستند مفید می باشد زیرا در این مجموعه استادان بزرگ و قهرمانان معروف جهان به شما آموزش می دهند و شما را با علم بدنسازی که شامل آناتومی عضلات, بافت شناسی, ساختاربدن و...آشنا می کنند. به شما می گویند بدن شما چه واکنشی به حرکات نشان می دهد. شما با تمامی سیستم های بدنسازی که شامل سوپرست، سیستم کمکی، تری ست و... است آشنا می شوید.

در این مجموعه شما با روش صحیح تمرینات آشنا می شوید.

آموزش بدن سازی و تناسب اندام

بخش های مجموعه آموزش بدنسازی

بدن سازی و آمادگی جسمانی برای وزنه برداری با دن جان

رازهای بدن سازی از بن پاکولسکی

سمینار سه ساعته بدن سازی حرفه ای از بن پاکولسکی

دوره پیشرفته بدن سازی از هیپنوتراپی مکس

بدن سازی رونی کولمن

عضلات سنگی – آموزش بدن سازی

رازهای بدن سازان حرفه ای – میلوس سارکف

رژیم غذایی بدن سازان و تمرین های وابسته – بار استارز

دوره جامع بدن سازی و فیتنس برای مردان

دوره بدن زیبا از تونی هورتون

سیستم بدن سازی جو وایدر

دوره بی نظیر مربی گری آمادپی جسمانی و استقامت

مسابقات آرنلد کلاسبک

بدن سازی تونی آلوز

تمرینات بدن سازی جابلونیچی

بدن سازی با برانچ وارن

 و بسیاری دیگر...

با خرید این مجموعه آموزش بدنسازی:

هم بدنساز شوید، هم فیتنس و اندامی خوش داشتن را یادبگیرید، هم آمادگی جسمانی و استقامت خود را چندین برابر کنید و هم خود برای دیگران مربی گری کنید.

مربی گری

استقامت

آمادگی جسمانی

فیتنس

بدن سازی

آموزش های مربی گری بدن سازی و فیتنس

آموزش های استقامت جسمانی

آموزش های استقامت جسمانی

آموزش های بدن سازی و فیتنس

فیلم های آموزش بدن سازی

سایر مشخصات محصول

تعداد دی وی دی : در 25 دی وی دی با کیفیت
کیفیت محصول ارسالی : به همراه لیبل و قاب - نسخه کامپیوتر
مدت زمان پخش : 15 ساعت به بالا
زبان محصول : انگلیسی
هیچ نظری ارسال نشده